Jump to content
|Ennλrd|

[Ban][#1] |Ennλrd|

Recommended Posts

1. Nick, na który została nałożona kara: |Ennλrd|
2. Steam ID: STEAM_0:1:156280412 

3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=Spam tenczowym Lenny'm&advType=reason
4. Opis sytuacji:  Spamiłem tzw. ,,Lenny'm'' pomimo ostrzeżenia.
5. Coś od siebie:  Bardzo przepraszam za moje zachowanie na serwerze i mam nadzieje ze mnie odbanujecie lub zmniejszycie czas trwania owego bana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 tygodnie to chyba trochę za dużo a Ennλrd  to bardzo dobry gracz

~Suchy

Edited by ptysiak0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla wyjaśnienia - Ennλrd spami w każdej wiadomości lennym w hsv. Nieważne czy ta wiadomość ma sens czy nie ... zawsze musi być ten lenny. Osobiście go ostrzegałem kilka razy od dawna (pierwszy raz z 3 miesiące temu) by przestał tym spamić lecz jak na początku stosował się do prośby to później olewał je aż w pewnym momencie zaczałęm go mutować lecz on zamiast siedzieć cicho to spamił wiadomościami do Administracji w ten sam sposób. Po pewnym czasie już kiedyś wyleciał z banem za ów czyn po czym się lekko uspokoił. Teraz było podobnie - mówiłem by nie spamił a on to olał więc powiedziałem stanowczo "wyślij to jeszcze raz a pożałujesz" po czym on to zrobił a że gracze mówili podczas mych próśb o zaprzestanie że on tak ciągle spami to karę dostosowałem do ogółu a nie tylko tego razu. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tenczowym? Hahahah kto dawal tego bana że takie orty...chyba jaki...ekhm ban sluszny pomimo ostrzezen tak tak ale 2 tyg za lenny to przesada ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Generalnie Navy ciebie ostrzegał a więc wiedziałeś, że grozi ci kara jak będziesz wysyłać tzw. tęczowego lenny face to dostaniesz karę, nie posłuchałeś się a tutaj niestety dostałeś karę której pewnie nie spodziewałeś się.

Według mnie można tobie skrócić tego bana o jakiś odstęp czasu lecz to leży do administratora który nadał ci karę @NavySealPL.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×