Skocz do zawartości
Jesus

Rezygnacja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
w dniu Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny (15 sierpnia roku Pańskiego 2017) oficjalnie rezygnuję z posady Head Administratora serwera Plac Zabaw Strefy Gier.
To była długa i ciekawa podróż, niestety końcówka to był istny tor przeszkód z kilkoma pachołkami*. Zwyczajnie nie mam już na to czasu, chęci, siły czy tym bardziej ochoty by dłużej piastować tą jakże niewdzięczną rolę.

Pozdrawiam, J.

PS Jeśli chodzi o finansowanie serwera - w dniu dzisiejszym KOŃCZĘ moją zapomogę, aczkolwiek wszystkie tokeny, które zostały wykupione do tej pory będą zużyte do końca. Po ich wyczerpaniu sprawa utrzymania serwera leży w gestii aktualnego, jedynego i niepowtarzalnego Head Admina - @Remzo.
PS 2 to PlayStation 2
PPS *pozdrawiam A.!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:((( 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cóż. Miło było i miło się z tobą pracowało.  @Jesus cóż żegnaj i miłego! ;(

Edytowane przez Jesus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jesus dziękuje ci za to że pomagałeś, utrzymywałeś i ogólnie wszystko co zrobiłeś dla serwera. Byłeś adminem który dbał o dobro serwera. Nie zapomnimy o tobie.

Edytowane przez GOD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki Jesus za wspólną grę :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapamiętam Cię jako dobrego [email protected], Który rozkręcił serwer na Cs go. Dzięki za wszystko!

Edytowane przez Rzuf

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 hour ago, Toksyczny skoczek said:

Kawa na ławe... Aska czy Axy3ra? bo będę zazdrosny :c

both.

Z mojej strony chciałbym jeszcze podziękować wszystkim, którzy pomogli mi w całej mozolnej pracy - @Remzo za bycie Donem naszej administracji oraz za  wtajemniczenie w arkana pracy serwera, @Dezylowi za bycie moim Consigliere oraz człowiekiem od mokrej roboty oraz reszcie, którzy nadawali sens mojemu dziełu.

Pozdrawiam serdecznie, J.

Edytowane przez Jesus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szkoda, bo fajnie się grało na placyku. Powodzenia Jesus. Nieważne ile i jakie błędy popełniłeś to i tak jesteś i powinieneś być w oczach wszystkich graczy goszczących na naszych łączach bohaterem. (KMWTW). Jak dla mnie, to ten nieoceniony (albo i oceniony, bo sam wiesz ile na tokeny żeś przejebał) wysiłek w prowadzeniu Naszej małej "Jaskini Trolli Remza" (chodziarz prędzej powinno być "Jaskina Trolli Jesusa") powinien być wynagrodzony. Oraz na koniec, cytując klasykę "Kwiatów nie mamy, ale.." jak się spotkamy to masz u mnie piwo :D

Pozdrawiam,

KakaŁkoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

PS. Dla niewtajemniczonych podam info, że z dniem wygaśnięcia tokenów serwer będzie na 80% zamknięty. Chyba, że Nasz Rudowłosy Kot szermierz, będzie miał ochotę na przejęcie pałeczki po J. Ale na to się nie zanosi. Już i tak Remzo wiele zrobił, podczac kadencji w CSS. 

Edytowane przez KakaŁkooooooo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawa tokenów nie jest przesądzona, jeśli będzie warto, to hajs się znajdzie ;) Naprawdę smutne by było, jakby serwer padł z tak głupiego powodu... CSS przynajmniej padł przez maszynę, którą pociągnęła wiele za sobą :Image00005:

Edytowane przez Jesus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi