Jump to content
rockydoggy

CS:GO Zombie Escape - propozycje zawartości

Recommended Posts

Hej, witam!

Pokrótce przedstawię się społeczności forum. Z tej strony rockydoggy, z ekipą tworzę materiały na YouTube (LINK) głównie z Garry's Moda. Ze Strefą Gier "poniekąd" (poprzez ukochanego Azusa) współpracuję od 1,5 roczku, tworzył dla nas prywatny serwer YT i czasem odwiedzamy serwery GModa.

Ostatnio wpadła do głowy propozycja otwarcia serwera CS:GO związanego z Zombie Escape. Lata temu grałem w ten tryb, czy to w CS:S, czy w CS:GO po premierze gierki (szczerze? jedyne co mnie interesuje w CS'ie). Przegadałem sprawę z Remzo i serwer najpewniej zostanie uruchomiony po weekendzie. Będzie skupiał społeczność Strefy, jak i widzów z YouTube'a - spokojnie, postaramy się o brak krzyków dzieciaków. ;)

Poniżej znajduje się spis map - w postach możecie proponować nowe mapy, jak i usunięcie niektórych z obecnej listy. Prócz tego pewnie będą jakieś dodatkowe pluginy na jakieś pierdoły, również proponujcie.

https://docs.google.com/document/d/1xgFMXVJ8lGtb-JH5EOXa-14fP9FZy97g1AKFHPq2ALY/edit?usp=sharing

To chyba tyle. Czekam na odzew i pozdrawiam!

Ummm.... lepiej byłoby dać serwer na CS:S niż CS:GO ponieważ ludzie w CS:S są normalni w przeciwieństwie do społeczności CS:GO :) 

Na dodatek CS:S jest poprostu idealny do Zombie Escape! Ale to nie moja decyzja, oczywiście zdaję sobie sprawę że większość ludzi nie posiada CS:S (Ciekawe dlaczego :( ) :D 

1 hour ago, Coobalt said:

Ummm.... lepiej byłoby dać serwer na CS:S niż CS:GO ponieważ ludzie w CS:S są normalni w przeciwieństwie do społeczności CS:GO :) 

Na dodatek CS:S jest poprostu idealny do Zombie Escape! Ale to nie moja decyzja, oczywiście zdaję sobie sprawę że większość ludzi nie posiada CS:S (Ciekawe dlaczego :( ) :D 

Jak serwer postawiliby na cs:s to  byłby pusty. Liczebność graczy cs:go w porównaniu do cs:s jest jakbyś porównał liczbę chińczyków do liczby norwegów.

Edited by SpiduR

8 godzin temu, Coobalt napisał:

Osobiście nie posiadam CS:S (wiem, to nie problem), ale wiem że osoby chętne z mojej widowni raczej posiadają CS:GO zamiast CS:S ;)

Poza tym zza dzieciaka grałem w Zombie w CS:S, potem jeszcze po premierze CS:GO grałem w owej grze, i jakoś wydaje mi się, ze bardziej to się rozwinęło obecnie w Global Offensive. Chyba nie ma co wracać do takiego CS:S w obecnych czasach ;)

Wydaję mi się, że Zombie Escape na serwerach StefyGier to bardzo dobry pomysł, tryb ma swoich fanów, według mnie serwer będzie miał graczy, i nie znudzi się za szybko, ale na pewno będzie potrzebna administracja, która jest aktywna. Ponieważ na każdym serwerze trafią się "dzieci" które nadużywają mikrofonu, lubię sobie czasami pograć na Zombie Escape, więc wiem, jak to może zdenerwować. Osobiście jestem na TAK

Dnia 18.08.2017 o 13:27, XxGhostRiderxX napisał:

Wydaję mi się, że Zombie Escape na serwerach StefyGier to bardzo dobry pomysł, tryb ma swoich fanów, według mnie serwer będzie miał graczy, i nie znudzi się za szybko, ale na pewno będzie potrzebna administracja, która jest aktywna. Ponieważ na każdym serwerze trafią się "dzieci" które nadużywają mikrofonu, lubię sobie czasami pograć na Zombie Escape, więc wiem, jak to może zdenerwować. Osobiście jestem na TAK

Spokojnie. Takie osoby w ciągu 10 minut dostają muta(nawet jeśli nie ma admina na serwerze ,to na niego automatycznie wejdzie :) ).