Skocz do zawartości
Arczi

Serwer MineCraft- Survival

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio @Piotrek AKA Szisz zaproponował wspólną grę w Minecrafta, naprawdę dużo osób się zgłosiło do tego, nawet ciągle się zgłaszają. Ostatnio wśród graczy i administracji na strefie bardzo wzrosło zainteresowanie tym tytułem. Proponuję postawić oficjalnie serwer, a dokładnie typu survival. Myślę, że taki byłby najbardziej odpowiadający większości graczy. A co wy myślicie o tym pomyśle? Czy zagralibyście?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Według mnie dobry pomysł, tylko ja bym go rozwinął że jest survival bez PVP, a jak ktoś lubi się klepać to strefa PVP czy coś podobnego, jakieś trolle itp. żeby po prostu ten serwer nie nudził się po kilku dniach. :D

Edytowane przez Av3niXo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Serwer ze strefą non-pvp w której by się osiedlało (wyznaczone granice w zależności od ilości graczy) mógłby się sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Av3niXo napisał:

Według mnie dobry pomysł, tylko ja bym go rozwinął że jest survival bez PVP, a jak ktoś lubi się klepać to strefa PVP czy coś podobnego, jakieś trolle itp. żeby po prostu ten serwer nie nudził się po kilku dniach.

Dlatego jakbym miał grać to tylko na premium serwerze bo ograniczyło by to ilość trolli a pvp można było zostawić w końcu to pomysł na serwer typu survival a jak sama nazwa mówi musisz przetrwać, a nie od razu dajmy tobie możliwość braku zabijania by było łatwo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O tyle co lubię minecraft, to uważam to za zły pomysł; ze względu na "przeszłość" oraz na niską przeżywalność takiego servera (góra 2 miesiące, bo chcąc, nie chcąc będzie większy spadek graczy, aniżeli wzrost).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

taki serwer nie powstanie juz byly kiedys pomysły na oficjalny serwer minecrafta. podobno serwery minecrafta to czyste piractwo. tak tłumaczyli admini tego forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dodam kilka istotnych informacji:

• serwer Minecrafta istniał i to całkiem długo, jednak został zamknięty jakoś 5-4 lat temu (nie pamiętam dokładnej daty, ale było to mniej więcej w takim okresie),
  • ze względu na specyfikę Strefy Gier wszystkie serwery muszą być oficjalne, dlatego w przypadku Minecrafta serwer może być tylko "Premium only",
  • ponadto o ile dobrze pamiętam sam serwer sprawiał problemy ze względu na to jak jest zbudowany - wycieki pamięci i inne kwestie powodowały spore kłopoty z stabilnością.

Dodatkowo problem z serwerem jest taki jak przytoczono powyżej - nawet jeśli na początku uda się go zapełnić  to raczej będzie tylko przejściowy stan, gracze szybko uciekają (a było już kilka reanimacji serwera w momencie kiedy Minecraft był znacznie bliżej szczytu popularności).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie gram w mc ale serwer  szybko upadnie bo ludzie którzy grają   na serwerach promowanych przez ytyberów 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma sensu robić oficjalnego serwera, bo jest ich naprawdę dużo i raczej nikt nawet nie spojrzał by na strefowy. Najlepiej by było po prostu postawić serwer dla graczy strefy tylko tych co mają ip. Na strefie też nie ma mało ludzi a znajdą się na pewno które lubią tą grę. Tak jak było jakiś czas temu było spoko. Jak już pisałem nie ma sensu stawianie serwera dla każdego z dużą ilością slotów tylko z mniejszą ilością slotów i podać ip gdzieś tu na strefie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@kopec23 dobrze sformułował dlaczego teraz proszę o zamknięcie tematu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.