Jump to content
MatthewR

[Skarga] Kolesiostwo, chamstwo i jeden wielki burdel na breachu.

Recommended Posts

1. Nick osoby oskarżonej: Głównie Taco + Cała administracja Breacha.

2. Steam ID oskarżonego: Nie będę podawał steam id bo jest tego za dużo.
3. Przybliżona data zajścia: Ostatni tydzień
4. Nazwa mapy: Breach :)
5. Opis sytuacji: W ostatnim tygodniu na br 1 wrócił Taco, i z miejsca zaczął wyzywać się z Putą Madre i kilkoma tam osobami. Administracja zamiast dać Taco perma to zbanowała połowę serwera w tym mnie za SCREENA KTÓRY MA 5 MIESIĘCY. 
6. Coś od siebie: Tak więc przy ostatniej sprawie z Ennardem mówiłem navyemu o tym że źle robi jednej osobie dając perma a drugiej bana na tydzień za to samo. A Taco ? Taco może wyzywać każdego, ale jak się do Taco odezwiesz to masz perm bana.

#Edit 1

Zanim założysz temat zobacz czy jest wszystko zgodne ze wzorem ~~ Limbo

Edited by Limbo
Zmiana nazwy tematu zgodne ze wzorem.

Podpisuje się pod tym sam Taco prosił mnie o tego screena gdy tylko usłyszał że go mam

Screen miał dokładnie 5 miesięcy + MatthewR miał bana za niego na 7 dni

21175346_879659642204078_1465701858_n.pn

21124376_879659655537410_1289896372_n.pn

Edited by Deb

20170823003254_2.thumb.jpg.0b5614b34e884f9fb552c004aaab3c00.jpg20170823003226_1.thumb.jpg.fc90ddb20161607fe8736f1f83910912.jpgTutaj mam przykład wręcz wyjebania administracji na problemy graczy (Po wysłaniu ss'ów na gościa alucard odpisał.) 

Przechwytywanie.thumb.PNG.9c3adf44ffff80e185875e3a145e6191.PNG

EDIT: Już wolę grać z "organizacją" na AuschwitzRP niż na Breachu :).

Edited by MatthewR

Nie rozumiem tej całej spiny co ona wam da i jakie będą tego skutki ale jeżeli chcesz <biiip>(wykopać) osoby jak np: Limbo, Alucard to się zdrowo walnij w ta czachę. 

Osoby które wchodzą na serwer i robią ten porządek którego nie raz nie ma. Jeżeli chcesz wyrzucić całą administrację  co napisałeś to co ci to da ? Na serwerze będzie chaos,gówno burze,ciągłe reporty za nic. Nikt nic nie będzie mógł zrobić bo nikogo nie będzie. To jest to samo napisane co na Azusa. Piszesz to tylko z tego powodu że dostałeś bana a gdybyś go nie miał byś to miał gdzieś czy ktoś dostał mute lub bana. Faktycznie admini którzy byli zrobili źle że go nie zmutowali co by do tego nie doprowadziło. Ale to nie jest powód żeby <biiip>(wyrzucić) za przeproszeniem wszystkich ?  Wywalisz każdego i co będziesz miał z tego ? Unban? Uśmiech na twarzy ? Będziesz szczęśliwy ? coś ci to da ? Nic ci to nie da. 

Nie będę się tu kłócił z kimś ale według mnie Tako powinien dostać wtedy mute i było by po problemie i y mnie tu nie było 

Edited by Radke
Literówki + cenzura

2 minuty temu, Tornister napisał:

Nie rozumiem tej całej spiny co ona wam da i jakie będą tego skutki ale jeżeli chcesz wyjebać osoby jak np: Limbo,Alucard to się zdrowo walnij w ta czachę. 

Osoby które wchodzą na serwer i robią ten porządek którego nie raz nie ma. Jeżeli chcesz wyrzucić całą administrację  co napisałeś to co ci to da ? Na serwerze będzie haos,gówno burze,ciągłe reporty za nic. Nikt nic nie będzie mógł zrobić bo nikogo nie będzie. To jest to samo napisane co na Azusa. Piszesz to tylko z tego powodu że dostałeś bana a gdybyś go nie miał byś to miał gdzieś czy koś dostał mute lub bana. 

Człowieku to co tu napisałeś to chyba żart... Może rzeczywiście gdyby nie został zbanowany to miałby to gdzieś, ale został więc twój argument dla mnie jest bez sensu. Poczuł ,że admin nadużywa władzy i ma pełne prawo do tego jak każdy gracz. Nie martw się na pozycję admina breach'a jest wielu chętnych :P nie cię o to głowa nie boli. Cała sprawa mi ogólnie śmierdzi...

Nie rozumiem tego fragmentu twojej wypowiedzi: Nie martw się na pozycję admina breach'a jest wielu chętnych :P nie cię o to głowa nie boli. POwiesz o co ci chodzi ? Jakoś nigdy cię nie widziałem na breachu 1 a się do mnie prujesz. Jeżeli grasz na 2 i na vanili to co się do mnie prujesz bo nie rozumiem. Złożyłem podanie na br1 bo mało kto wchodził i był chaos i czasem jest z zwłaszcza na spectie. Nawet cię nie znam a masz coś do mnie i admina LOOL 

Edited by Radke
Literówki trochę kolą w oczy

Drodzy panowie, gram tutaj od ok. 5 miesięcy i większość osób które też dostały perma za nic mają podobny staż i sytuacja wtedy była zupełnie inna :V. Z Adminami można było pożartować a dzisiaj za coś takiego dostaje się perma. Alucard dostał opa 10 godzin po tym jak wszedł na serwer :) a opiekuna na Br 3 dostał nawet tam nie grając :))))).

2 minuty temu, Tornister napisał:

Nie rozumiem tego fragmentu twojej wypowiedzi: Nie martw się na pozycję admina breach'a jest wielu chętnych :P nie cię o to głowa nie boli. POwiesz o co ci chodzi ? Jakoś nigdy cię nie widziałem na breachu 1 a się do mnie prujesz. Jeżeli grasz na 2 i na vanili to co się do mnie prujesz bo nie rozumiem. Złożyłem podanie na br1 bo mało kto wchodził i był haos i czasem jest z zwłaszcza na spactie. Nawet cię nie znam a masz coś do mnie i admina LOOL 

"haos" "spactie" "i admina LOOL" :>

To tak jako, że napisałeś skargę na całą administrację i w sumie bana tobie ja nadałem.

Mówisz, że sytuacja miała 5 miesięcy temu ale to już nie mój problem iż ktoś podesłał mnie tego screen'a i to nie ma znaczenia kiedy on był.

Taco ?? On jest normalnym graczem którego można z miejsca zbanować a sytuacja z puta jak byli na serwerze to o ile mam dobre informację to oni zaczęli pierwsi a, że pewnie Taco próbował bronić się to już inna sprawa.

Chcecie abyśmy nie patrzyli na każde wasze obrażanie z dystansem i banować za nawet najmniejsze jego oznaki nie ma problemu możemy wam załatwić by administracja na breachu została służbistami i karała za każdy punkt regulaminu.

Jeżeli znajdziesz osobę z którą rozmawiałeś jeśli chodzi o tego rzekomego 7 dniowego bana to z miejsca daje ci unbana gdyż prawo nie działa wstecz.

Co do Alucarda który dostał nie siedząc na Breachu #3 rangę opiekuna to jest na wzgląd tego iż nie ma tam kompetentnej osoby i zaufanej by takie stanowisko obrać.

Ehhhh

3 godziny temu, MatthewR napisał:

W ostatnim tygodniu na br 1 wrócił Taco, i z miejsca zaczął wyzywać się z Putą Madre i kilkoma tam osobami

Tak masz rację wszedłem na br 1 specjalnie do puty i obydwoje zaczęliśmy się dla żartu obrażać, do nikogo więcej nic nie mówiłem więc nie wiem kogo masz jeszcze na myśli z tymi kilkoma osobami. Po chwili śmieszkowania do rozmowy włączył się jakiś random (czyt. ty) i od razu zaczął gadać że jestem psem, itp.Powiedziałem pucie na prywatnym chacie żeby dał ci muta ale on mnie zignorował, no bo przecież mnie wyzywać można. Nawet w twoją strone nie leciały żadne poważne wyzwiska ale oczywiście jak któryś z graczy breacha zaczął mnie bronić na chacie od razu dostał muta z miejsca więc poszedłem do Alucarda i powiedziałem że jestem wyzywany na breachu bez powodu przez jakiegoś randoma a puta nie reaguje.

3 godziny temu, MatthewR napisał:

A Taco ? Taco może wyzywać każdego, ale jak się do Taco odezwiesz to masz perm bana.

Poproszę o dowód gdzie wyzywam każdego, a jak ktoś wyzwie mnie to od razu dostają perm bana.

Może suchy? bo wcale nie zaczął spamić wszędzie konkursem z jakimś psem, który przypadkiem nazywał się Tako. Nawet nie wiem o co mu chodziło, nigdy ze sobą słowa nie zamieniliśmy.

Pozwolę sobie jeszcze odpowiedzieć na twój wpis z tematu pt "Banowanie naszych towarzyszy".

Od kiedy gram tutaj ZAWSZE ale to ZAWSZE wyzywal ludzi bez zadnego powodu, Od kiedy gram tutaj ZAWSZE ale to ZAWSZE wyzywal ludzi bez zadnego powodu, 

Tak to poproszę dowód o moje zawsze wyzywanie ludzi bez żadnego powodu + jak wytłumaczysz swoją ostatnią wypowiedź kierowaną w moją stronę na serwerze? "Ja tako szkaluję od początku tego serwera".

Puta wystarczy sprawdzic za co Tako dostaje bany ... zazwyczaj jest to obraza graczy a nawet naduzywanie komend zaufanego / stalego gracza ;/. Ennard za spamowanie jebanym lenny face'm dostal bana na 2 tyg i ma zabranego zaufanego. A Tako DALEJ MA TA RANGE.

Zacznijmy od tego że jedyny poważny ban, który jest za obrazę, należy do snajpera w którym jest też nadużywanie komend ale jakbyś potrafił używać tego co masz w głowie to dobrze byś wiedział że dostałem go na murderze i wszystko zostało mi tam zabrane a na Breachu posiadam rangę stałego gracza, której nie da się nadużyć ponieważ posiada tylko prefix i nic więcej.

Perm ban od Azusa został nadany ponieważ założyliśmy się że nie da mi perma (wiem trochę dziecinne ale to było dawno).

Perm ban od Kaczora (czyt. CONSOLE) to samo co wyżej.

Ban na 10 min od Akise dostałem jak powiedziałem że mi się loading soundy na deathrunie nie podobają przy czym nawet go nie było.

Ja rozumiem ze Tako wiecej obrabia komus dupe ale sorry, 

No tak bo przecież ty wiesz ode mnie lepiej co robię, gdzie robię i jak robię :)

P.S Jak już tak płaczesz że obrażam wszystko i wszystkich to daj chociaż jakiś dowód bo jedyne co widać na twoich ss'ach to jak sam tam piszesz JT :)

Edited by Tácõ

Well... Może dużo tu nie wprowadzę do "dyskusji", ale wasze "Banowanie towarzyszy" nie wzięło się znikąd. Tako i Puta wyzywali się ciągle na discordzie, więc ok. .. To jest prywatnie, ale jak puta zaczął przenosić szkalowanie tako na inne serwery(czyt:Breach i Murder) to zaczęliśmy z @NavySealPL reagować i ostrzegłem na swoim serwerze oraz na discordzie, że jak zwyczajnie nie przestaną to wylecą z permem.

Jak widać ostrzeżenie nie zadziałało, więc navy już sobie oszczędził próśb,gróźb i innych rzeczy i przeszedł do działania w którym zbanował pute, a potem suchego(który był na tyle odważny, że wstawił informacje o psie tako na discord strefy i forum).... I właśnie jesteśmy w tym miejscu w którym pojawił się wysyp żalu, hejtów i innych złych rzeczy, bo administracja banuje za wyzywanie buuuu!!!! Tylko przypomnę, że wyzywanie/szkalowanie innej osoby łamie regulamin i jest karane.

@Tácõ w każdej chwili może wylecieć z banem, bo znam jego i to jak szybko się denerwuje, ale stara się powstrzymać by nie przeszkadzać innym.

Przy okazji, może zamiast pisać skargę na CAŁĄ administracje czyli 29 osób wraz z technicznymi napisz na administracje danego #,bo banowanie/degradacja całej administracji za rzeczy z danego serwera no to jednak coś nie halo i ucierpią na tym niewinne osoby które wykonują swoją robotę i gracze ich lubią.... 

4 godziny temu, Deb napisał:

Podpisuje się pod tym sam Taco prosił mnie o tego screena gdy tylko usłyszał że go mam

Screenshot_2017-08-27-13-31-26.png?width

X D

Edited by Tácõ
x D

Od kiedy szkalowanie, kiedy druga osoba nie czuje się urażona jest zabronione. Heh. Przepraszam bardzo @Limbo, z tako prowokowaliśmy się nawzajem. Zamieszczam ss, tako ma podobnego ss na mnie. 

Więc, tak szkalowałem tako, ale co jest lepsze szkalować się z kimś, żeby to słyszał i mógł jakoś odpowiedzieć czy obgadywać administracje za plecami (tak robi to każdy, nawet HeadAdmin. Ps mi też się zdarzyło)

Edit. Na grupę zaprosiłem też tako, a na samej "szkalowni" nie było nic szkalującego, może z wyjątkiem administratora i jego prof. A tak to grupa była poświęcona takos oraz Taco Hemingwayowi.

Edit 2. Ostatnio HeadAdmin zabrał rangę pewnemu administratorowi, tłumacząc później: "No bo ja to zrobiłem dla żartu *śmiech*"

Edited by PutaMadre

Może dowodu nie mam ale świadków w postaci administracji Breach'a z czasu mojej gry mam Taco. Wyzywales mnie i dobrze wiedziałeś, że nie biorę tego na żarty choć później na siłę się starałem. A jaka reakcja naviego na to jak mu o tym nieraz mówiłem albo słyszał? Żadna. Zróbmy dla nich rangi "głupi i głupszy" będzie śmiesznie. I i nie traktujmy ich poważnie bo po co. Lepiej mieć to w du*. A potem taki taco się obraża z kimś na serwerze i jakiś random robi się tym z nie smaczny...

Poraz kolejny pozwolę sobie nie pozdrowić administracji Breach'a,

Plasot

7 minut temu, Plasot napisał:

Może dowodu nie mam ale świadków w postaci administracji Breach'a z czasu mojej gry mam Taco. Wyzywales mnie i dobrze wiedziałeś, że nie biorę tego na żarty choć później na siłę się starałem

Mówiłem do ciebie po nazwisku a ty dostawałeś ***urwicy i cisnąłeś po mnie ostro po tym jak tylko powiedziałem tak do ciebie jednak ja nie brałem tego na poważnie.Nie wiem czy mówienie po nazwisku jest dla ciebie wielką obrazą gdy twój nick sam się do niego odnosi, wystarczy dodać tylko jedną literkę :bitchplease:

A potem taki taco się obraża z kimś na serwerze i jakiś random robi się tym z nie smaczny...

Zniesmaczyć-wywołać u kogoś niesmak - nieprzyjemne wrażenie; obrzydzić, zdegustować, zbrzydzić

??????????????????????

Edited by Tácõ

Co nie zmienia faktu że nie chciałem żebyś tak do mnie mówił. A ty nadal swoje. Jakbyś taco nie wiedział nie każdy musi znać moje nazwisko więc nie wie skąd się wziął nick. Ale ty trzymasz się swojego i będziesz mówił po nazwisku... Bo co? Fajnie że się wkur*ialem? Satysfakcję ci to dawało? Bo reszta administracji przyzwalala? Eh... Widać twój poziom i całej reszty a zwłaszcza NAVIEGO który popierał twój argument i miał to czterech literacach. Po co pogodzić administrację i ustawić kogoś do pionu? Lepiej olać to i nie mieć z tym problemu... 

Co też nie zmienia faktu że na serwerze nie wiem czy wgl usłyszałeś ode mnie to słowo, tylko na discordzie, jak byś choć trochę pomyślał to zauważył byś że jest opcja wycisz, zablokuj, wyłącz mikrofon.

Nie pozdrawiam

Edited by Tácõ

Na chwilę pojechać do pracy ;-; 

Wyjaśnię to w ten sposób bo dalej ludzie mają "żal" o w sumie ... bany dla każdego kto jest winny :) 
Po 1 - Względem tzw kolesiostwa i sprawy z Taco .... Czemu Tako ma dostać bana skoro jedyne co ja słyszę jak wyzywa to jak zostanie do tego poruszony ?? Pierwsi rzucacie kamień a potem "on mnie obraża". Do tego sprawa banów - Puta, Suchy oraz widzę że ty też MatthewR (twój ss z odpowiedzi gdzie piszesz wasze "powiedzenie" 'jt') po prostu szalujecie Taco wszędzie gdzie jesteście - dlaczego ?? Nie wiem ale wychodzi to poza wszelkie skale więc się nie dziwcie że w końcu Administracja się tym zajęła. @Plasot - daj sobie spokój ... jesteś dziecinny ... mówiłeś mi że on mówi Ci po nazwisku kiedy odmieniał twój nick ;-; jak ja to miałem brać na poważnie ?? Pominę już ile razy siedzieliśmy na kanale i to Ty zacząłeś go obrażać kiedy nic nie robił.
 Do tego dodam sprawę Alucarda - wiem że teraz wszystko chcecie znaleźć na Administrację że "zła i niedobra" ale wszystko jest, było i będzie zgodne z zasadami ... Alucard składając podanie na Administratora grał regularnie przez miesiąc i miał więcej niż wyżej wymienione 10h :P Względem jego "awansu" na #3 nie muszę się tłumaczyć graczom i chyba graczy najmniej to powinno interesować ?? Po prostu się spisywał więc dostał. 

Po 2 - Od samego początku na serwerze był zakaz ghostingu więc nie ważnie kiedy to zrobiłeś ale było dlatego nie wiem czemu masz pretensje. 

Po 3 - @PutaMadre @ptysiak0 @MatthewR - Panowie ... wy na pewno dobrze się czujecie ?? Obrażacie publicznie Taco kiedy jest spokojny i nic nie robi po czym wielki dym trzeba zrobić i naspamić na forum bo "obrażaliśmy go ale nic o tym nie wspomnimy ale to zła Administracja" .... Ta ... do wszystkich mamy to samo podejście ale do was jest inne bo ... dobre pytanie - dlaczego do każdego Administracja ma to samo podejście a do was inne ?? 

Jak będę miał wolną chwilę to postaram się rozwiązać ów sprawę na spokojnie - a teraz darujcie sobie bo to ani nie jest śmieszne ani poważne .... czwórka osób które zachowują się jak dzieci szuka winy w każdym tylko nie w sobie.

A teraz bardzo przepraszam ale zamykam to bo robi się spam (zresztą jak wszędzie gdzie jest sprawa szajki zbanowanych osób) 

PS - tak wiem że jestem: zły, niedobry, "najgorszy Admin" oraz "jak on śmie" dlatego proszę by każdy kto chce złożyć skargę na mnie niech ustawi się w kolejce bo tego jest tyle że najbliższe zapisy są jak do lekarzy specjalistów ... "najbliższy wolny termin na 2021r." :/ 

Chciałbym jeszcze odpowiedzieć od Siebie na 3 rzeczy.
Po 1 co do screena matthrew. Miej uczciwość i wstał całą rozmowę następnym razem. Ta rozmowa to skarga na Taco zaraz po tym jak wkroczyłem na serwer aby was ogarnąć bo w kilka osób go wyzywaliście. Znam pute na tyle żeby wiedzieć iż zaczyna on kłótnie z Taco. Na discord jak najbardziej niech się obrażają prywatnie, razem jak są ale nie publicznie na serwerze. Tym bardziej jako gracze nie powinniście obrażać się na wzajem TYLKO WŁAŚNIE WTEDY to zgłosić a nie po sprawie mówicie mi że skargę chcecie zgłosić za obrazę gdy sami robiliście to samo. Nie zamierzałem robić nic z tą sprawą ponieważ oczywiście musiałbym zbanować was obu a tego nie chciałem ze względu że chodź jesteś wulgarnym graczem - to również stałym i chciałem dać Ci jeszcze szanse mimo wcześniejszych przewinień.
Co do 2 rzeczy, zanim zostałem operatorem grałem ponad 100h na serwerze regularnie przez cały miesiąc. Strefa gier to tak naprawdę mój 2/3 serwer gmoda na jakim grałem ze względu na fakt że nie posiadam tej gry aż tak długo. Więc jakieś 80-85% moich godzin na Garrys Modzie jest na samej strefie. Może nawet więcej.
Co do kolejnej rzeczy chciałem jeszcze się wypowiedzieć na temat swoich uprawnień na #3 - co prawda nie ma obowiązku tłumaczenia się dlaczego je mam i jeżeli navy uznał że nie trzeba informować to tak jest. Nie jestem od podważania decyzji wyżej rangą. Tym bardziej chce napomnieć że grałem na #3 tylko nie aż tak często. Aktualnie staram się wchodzić regularnie na każdy serwer jak również pilnować porządku oraz pomagać każdemu graczowi który ma do mnie jakąś sprawę. Nie wspominając już ze tak naprawdę wielu graczy uniknęło bana tylko dlatego że postanowiłem im dać szansę z kredytem zaufania jak Tobie (Przedłużenie przy następnym wykroczeniu).
Poza tym nigdy nie miałem wywalone na żadną sprawę gracza, zawsze powtarzałem że można mi pisać i się staram robić wszystko jak najlepiej. Ale są sytuacje w których lepiej nic nie zrobić jak właśnie Twoja skarga na Taco która mi wysłałeś. Pamiętajcie, że admin jest człowiekiem i też nie chce od razu ludzi banować tylko daje drugą szansę im by nie musieć ich wykluczać.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...