Jump to content
Sign in to follow this  
ŁadnyPieseł

Dwa poważne problemy.

Recommended Posts

Witom. Mam nadzieję na pomoc, bo to naprawdę DOBIJAJĄCE. Po pierwsze, na  serwerach breach Strefy Gier (TYLKO Strefy Gier) Często wywala mnie z gry. Od tak, wyłącza garysa. To problem poważny, jeśli da się coś z tym zrobić koniecznie proszę o pomoc. A po drugie, już drugi raz zresetowało mi xp. Pierwszy raz: Jej! 1 lvl wbity! nazajutrz 0 exp :( . Drugi: grom, grom na serwerze i pacze, a tu z 1500 skacze z dnia na dzień do 200. Nie dostawałem żadnych kar, grałem tylko na serwerze nr 2 od Strefy Gier. Tu kończę i ZNOWU proszę o pomoc.

z poważaniem, ŁadnyPieseł

Co do tego pierwszego, to sprawdź spójność plików, miałem tak samo, że wywalało mnie na pulpit z gmoda, a to pomogło (ale musiałem to zrobić parę razy).

Edited by kYr3
Błą

Dnia 29.08.2017 o 20:03, kYr3 napisał:

Co do tego pierwszego, to sprawdź spójność plików, miałem tak samo, że wywalało mnie na pulpit z gmoda, a to pomogło (ale musiałem to zrobić parę razy).

A jak dokładnie to przebiegło? Ile razy mam to zrobić?

Dnia 8.09.2017 o 17:48, ŁadnyPieseł napisał:

A jak dokładnie to przebiegło? Ile razy mam to zrobić?

Zrób to przynajmniej 2x razy z rzędu. Chodź teraz sam nie jestem pewien, gdyż problem mi wrócił, zrobiłem to z 3x razy bo i tak nie miałem co robić, no i na razie spokój chociaż to może byc sprawa czegoś innego, a czego to już nie wiem.

23 godziny temu, kYr3 napisał:

Zrób to przynajmniej 2x razy z rzędu. Chodź teraz sam nie jestem pewien, gdyż problem mi wrócił, zrobiłem to z 3x razy bo i tak nie miałem co robić, no i na razie spokój chociaż to może byc sprawa czegoś innego, a czego to już nie wiem.

Przejdź na mój drugi temat: 

Tam są ludzie bardziej aktywni. Ten, o ile ktoś wie jak się to robi, można już zamknąć.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this