Jump to content
Death

Prośba o UB i przeprosiny

Recommended Posts

Witam.
Gdyby się okazało że to nie jest miejsce na tego typu posty to bardzo proszę o przeniesienie do właściwego działu.

==============================================================
Mój nick to Death, dawniej Al0neW0lf [http://strefagier.com.pl/index.php?/profile/5691-al0new0lf/]

Aby móc to napisać, zrobiłem nowe konto. Nie zrobiłem natomiast nowego konta na steam, tylko zmieniłem pseudonim i awatara.

Dostałem bana w kwietniu tego roku za obrazę i to dość sporą [http://strefagier.com.pl/index.php?/topic/12923-skarga-w-spr-punktów-karnych/]

Bana dostałem za nazwanie SG, Rakowiskiem i trochę ubliżyłem chyba niektórym. 
Za to wszystko chciałbym oficjalnie przeprosić. Działałem pod wpływem chwili. A chciałem tylko pozbyć się punktów karnych, które mi się raczej należały.

Jeden punkt poszedł za "spam" w podaniu Prometeusz'a, bo napisałem że ma skończyć pić. Drugi za wulgaryzm na chatboxie.

Jeszcze raz, oficjalnie przepraszam StrefeGier za to wszystko. Proszę o drugą szanse. Nie proszę o odbanowanie konta "Al0neW0lf". Chciałbym prosić o możliwość korzystania z tego konta do przebywania na forum, i o możliwość grania bez fatum bana na serwerach SG. Jeśli trzeba to przeproszę nawet na głosowym całą administracje. Jeśli nie to no cóż...na stałe się pożegnam ze Strefą.

Trochę czasu minęło, już mamy prawie wrzesień, a ja szczerze się stęskniłem za wspólnym graniem, rozmową i dyskusją na forum. Przez cały okres aż do ostatnich 3 dni nie odwiedzałem SG ani żadnego serwera. Ostatnio, czyli 3 dni temu odwiedziłem TTT i gram do dzisiaj, a dzisiaj pisze post o drugą szanse.
Proszę o pozytywne rozpatrzenie, chociażby w części.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam

 

Co do samego bana - ostatnio wbiłeś na Strefowy Discord. Skończyło się to także pbanem (mówiąc lekko zachowywałeś się "nieodpowiednio"). Szczerze powiedziawszy nie wiem, skąd ta nagła zmiana... W każdym razie jestem za nadaniem Ci ostatniej szansy. Przeprosiłeś i okazałeś skruchę (byłeś także dobrym opem za czasów JB).

 

Pozdrawiam

Yor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co do sprawy z discordem, nie pamiętam o co poszło. Raz czy dwa razy tam wszedłem aby pogadać z Kocem albo Tryczkiem (ale oni i tak byli zajęci) oraz aby zobaczyć co tam macie. Jeśli jednak moja pamięć zawodzi (a napewno tak jest) to również przepraszam za discorda.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako, że ja nadałem tego bana, to i ja Ci go zdejmuje. Natomiast zostawiam Ci na tym nowym koncie warna, który ma służyć obecnej/przyszłej moderacji lepiej wymierzać kary, tak, żeby nie nie było, że posiadasz czystą przeszłość ;)))

 

Pozdrawiam i liczę, że następnych kar nie będzie, a ta wzmianka w profilu, będzie dla Ciebie jak blizna, która ma przypominać głupotę popełnioną jakiś czas temu.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×