Skocz do zawartości
kamil///

[PERMBAN] kamil\\\

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick, na który została nałożona kara: kamil\\\

2. Steam ID: STEAM_0:0:115432379

3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:0:115432379&advType=steamid

4. Opis sytuacji: Zostałem ukarany pbanem za udostępnienie danych osobowych jednego z Administratorów/Multikonto

5. Coś od siebie: Po drugim odwołaniu napisanym przez Bonka i przeproszeniu Dezyla, ban został skrócony nam do miesiąca. Niestety moja kara wróciła po tym, jak Pomidor zobaczył że gram na multikoncie. Minęło już kilkanaście dni od ''tego wszystkiego'' i przemyślałem wszystko jeszcze raz.. Została dana mi szansa, którą zmarnowałem tylko i wyłącznie z własnej głupoty. Chciałbym przeprosić Dezyla za to co zrobiłem, za stratę czasu i za to że nie wykorzystałem danej mi szansy..

Edytowane przez kamil///

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ehhh. Wy wszyscy myślicie że jak obejdziecie prawo i będziecie sobie grać na banie to jesteście niewidzialni? Cóż. Mylicie się. Prędzej czy później wasze multikonto zostanie złapane tak jak np twoje. Jak sam napisałeś: "Chciałbym przeprosić Dezyla za to co zrobiłem, za stratę czasu i za to że nie wykorzystałem danej mi szansy.." Wiesz co? Dla mnie to koniec i nie ma tak że masz 1000 szans. Wykorzystałeś szanse którą ci dali, ale zamiast przeczekać ten 1 miesiąc załatwiłeś sobie perma... Nie rozumiem. Z własnej głupoty i bez cierpliwości. Wszystko zależy od @pomidor™ który tego perma ci wstawił.

Pozdrawiam

MeRaX

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym szanse dał. Ogólnie wiadomo, że jestem trochę pobłażliwy, ale sam miałem perma, więc wbijałem na multikoncie by pograć na placu. Niby jest to złe, ale świadczy o tym, że jednak trochę zależy komuś, by grać na serwerze. Każdy robi głupoty, a mi nie sprawia satysfakcji danie komuś perma i zamknięcie sprawy. Chodzi głownie o to by się zmienić, więc jak najbardziej jestem za UB, może nie od razu, bo trzeba pokazać że takie zachowanie nie jest akceptowalne, ale każdy zasługuje na drugą szanse nawet Donald, Asko i reszta :)

Pozdrawiam (niepoprawny politycznie) Heroes.

Edytowane przez Heroes

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Merax, to juz nawet nie chodzi tutaj o to ze czułem się "niewidzialny". Na multikoncie odezwalem się kilka razy i myślę, ze wystarczyło wspomnieć Pomidorowi ze byłem to ja.

Edytowane przez kamil///

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Faktycznie wszystko co zrobił powinno być zakończone tym że nie otrzyma on drugiej szansy ale popieram to co napisał Heroes, jak by nie chciał grać na serwerze to po prostu nie pisał by odwołania. Faktycznie to że udostępnił dane osobowe jednego z adminów nie było dobrym pomysłem, tak samo jak wchodzenie na serwer z multikoncie ale widać że zrozumiał co zrobił miał czas na przemyślenie tego. Tak wiadomo nie każdy ma 1000 szans i nie każdy zasługuje na "UB'' ale jestem zdania że ban powinien być skrócony do 1

miesiąca  

[pozdrawia być może przyszły admin pz]

Edytowane przez Criss

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie zgodzę się z @Heroes'em. Ostatnia szansa to ostateczność. 

4 godziny temu, kamil/// napisał:

Minęło już kilkanaście dni od ''tego wszystkiego'' i przemyślałem wszystko jeszcze raz.

Kilkanaście dni według mnie to trochę za mało. Granie na multikoncie to w końcu omijanie kary. Kara jest po to żeby była. Niestety ale jestem za zostawieniem bana.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie, niektórzy zasługują na drugą szansę, tylko problem w tym, że kamil już ją otrzymał.

Dezyl skrócił bana permanentnego do jednego miesiąca, ale co tam, oleję to i wejdę sobie multikontem.

Ile razy można powtarzać, żebyście ruszyli mózgownicą, zanim zrobicie coś głupiego?

Ogólnie chciałem jeszcze dodać, że po poinformowaniu kamila o tym, że jestem zmuszony zbanować jego multikonto, dostałem odpowiedź, która mnie nieco rozbawiła. Nie tak powinna się zachowywać osoba, której dano drugą szansę.

Spoiler

5Zcumr8.png

Nie wiem w ogóle, po co jest tutaj wzmianka o Asko, który również swój limit szans wykorzystał, a trochę ich było, Donald i reszta tak samo.

Mimo wszystko uważam, że kara powinna zostać, jeśli jednak Dezyl uzna, że skróci bana, to minimum do 3 miesięcy. Tyle mam do powiedzenia na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bana nie zdejmę i nie skrócę. Jak sam napisałeś :

20 godzin temu, kamil/// napisał:

Została dana mi szansa, którą zmarnowałem tylko i wyłącznie z własnej głupoty.

Powinieneś przemyśleć swoje zachowanie po pierwszym banie lecz olałeś to. Skończyłem patyczkować się z Wami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.