Jump to content
4WPツ_DanDew™_

[ban] DanDew

Recommended Posts

1. Nick, na który została nałożona kara: DanDew
2. Steam ID: STEAM_0:1:223094920
3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:1:223094920&advType=steamid

Przysłał mnie tu @Remzo sorry ale nie wiedziałem jak to napisać :(

4. Opis sytuacji:   chciałbym prosić o unbana w grze garry's mod poniewarz nic tam złego nie zrobiłem a regulamin łamałem tylko w grze cs go.
5. Coś od siebie: Bardzo chciałbym aby zdjęto mi bana w garry's modzie. Myślę że wynik będzie pozytywny. 

Pozdrawiam: DanDew

//Ta... ja go tutaj przysłałem.... ~Remzo

Nie rozumiem jednej rzeczy. Remzo wyraźnie napisał w poprzednim odwołaniu:

W jaki sposób sprawić, by dostając bana na serwerze CS: GO móc jednak grać na GMod? Odpowiedź jest prosta. Musisz złożyć odwołanie od bana w dziale serwera na którym bana dostałeś. Jeżeli uda się uzyskać odpuszczenie, to automatycznie będziesz mógł zagrać na serwerze GMod.

Bana dostałeś na serwerze CS:GO, więc nic Ci to nie da, że napiszesz kolejne odwołanie w dziale GMod, bo 'to pierwsze mi odrzucili, więc może tam się uda'.

Pozwolę sobie zamknąć odwołanie, bo odwoływać się musisz w odpowiednim dziale, a nie tutaj (ewidentnie już wcześniej wiedziałeś w jakim, ale i tak napisałeś nowy temat w złym miejscu).

P.S. Ponieważ*

@Edit

Może powiem to dla pewności. Nie pisz od razu kolejnego odwołania, bo i tak za dużo raczej to nie da. Poczekaj chociaż ~2 tygodnie zanim napiszesz kolejne.

Edited by Matrix.PL

Guest
This topic is now closed to further replies.