Skocz do zawartości
Death

[Perm Gag Death]

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick, na który została nałożona kara: Death

2. Steam ID: STEAM_0:0:60128816

3. Opis sytuacji: Dosłownie przed chwilą, na serwerze ttt dostałem najpierw gaga, a potem pgaga od administratora Gerard i Kwadracik 🆄🅺🅰🆂. Powód? Gwizdałem na włączonym speaku...

4. Coś od siebie: Rozumiem, że piętno DragonFly na mnie ciąży i na 200% nie dostane ungaga za gwizdanie. Ale pisze z nadzieją że jak zwykle się mylę (podobnie jak na TTT podczas kosów). Zapominając o wciśniętym przycisku speak sprawiłem, że nie mogę teraz używać voice chat'u, dzięki któremu lepiej mi jest się "bronić przed mylnymi kosami" za zabicie jakiegoś gościa. Ładnie prosiłem na czacie w gmod i ładnie proszę teraz.

Pozdrawiam zza grobu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No, pgag to jednak o wiele, wiele za duża kara za... gwizdanie (które trwało małą chwilę). Nawet nie ma o tym wzmianki w regulaminie co pokazuje jak ta kara jest "umowna". (Dodatkowo nie było ani jednego ostrzeżenia ze strony administracji.)

Pierwotnie Death miał dostać chwilowego gaga od Gerarda, jednakże zaraz po tym dostał pgaga od (wrednego) Kwadracika.

Właściwie mam duże wątpliwości w rozeznanie Kwadracika z zasadami TTT i karami za różne przewinienia. Głównie z powodu bardzo rzadkich odwiedzin serwera oraz robieniu rzeczy które są... np. danie KOSa na provena.

Krótko mówiąc moim zdaniem pgag nie ma sensu... ale ile liczy się moje zdanie?

To przypomina sytuację jakby 3 slay-e nagle zmieniłyby się w perma...

+środki łagodzące:

-przeprosiny

-okazanie skruchy

-przypadkowość całego wykroczenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

@Adolf F (Flamin)

Pierwsza sprawa - dziwne, że w regulaminie nie znalazłeś o tym wzmianki. Mi zajęło to jakieś parę sekund:

Zakaz nadużywania mikrofonu, szczególnie, jeśli dana osoba nie przeszła mutacji bądź też nie przekroczyła wieku 16 lat. Nie używamy go również jeśli harczy i przeszkadza graczom. 

Pogrubiłem części, według których gracz został ukarany. W regulaminie, który pisałem pod ten serwer parę lat temu nie ma i nie było luk - nawet mimo wszystkich wprowadzanych zmian.

Druga sprawa - nie musisz się martwić o rozeznanie Ukasa w zasadach TTT. Jak wiele osób na serwerze może ci to udowodnić, ilość przegranych godzin nie jest dobrym wyznacznikiem obeznania z trybem.

Co do samego gaga - głupia sytuacja, chociaż nie dziwię się, że z miejsca poleciał pgag. Ilość dzieciaków spamujących na mikrofonie + osoba, której Ukas nie znał, zagłuszająca innych > konkluzja prosta. Jako nauczka ujdzie, chociaż nie trzymałbym go osobiście dłużej niż parę godzin/dni. 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Kanade @Kare

Zakaz nadużywania, nie używania.

"Nie używamy go również gdy harczy i przeszkadza graczom." Ale, tu chodzi o mikrofon, tak? A mikrofon nie gwiżdże.

Nie widzę w regulaminie słowa o gwizdaniu, za głośnym oddychaniu itp. może potrzebuje okularów?

A ta zasada jest raczej "domyślna" i każdy o niej wie.

Wiem o tym, że Kwadracik ma więcej godzin ode mnie ale jak większość "Starych graczy" albo ma opłakaną średnią, albo już dawno przestał grać.

Ilość dzieciaków? Jak jest Gerard, Wizio i Kwadracik to cisza na amen!

Nie znał bo nie grał. ;-;

Raczej tak średnio z tym zagłuszaniem innych...

Ty i większość administracji...

Edytowane przez Matrix.PL
Zakładam, że wiadomość nie była skierowana do Kanade

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Adolf F (Flamin) Zakaz nadużywania -> Mikrofon służy do mówienia, a nie do gwizdania/śpiewania/wydawania dziwnych dźwięków, więc nie rozumiem, czemu to takie dziwne, że gwizdanie można uznać za 'nadużycie'.

Pgag nie ma sensu raczej, co najwyżej jak @Kare napisał. Maksymalnie na 2-3dni jeśli ma gag zostać, na dłużej to lekka przesada.

P.S. Jak tylko jakieś dziecko powie 1 słowo przez mikrofon to od razu ludzie proszą, żeby zgagować, chociaż nie zrobił nawet jeszcze nic, co można by było uznać za 'nadużycie'.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taki gracz jak adolf, który tak dzielnie wypisuje punkty regulaminu, jeśli ktokolwiek złamie któryś z nich, a nie potrafi zrozumieć jednego z najprostszych punktów...

Co do samej kary, to jestem za zdjęciem gaga po kilku dniach tak jak osobna nade mną, ponieważ nie jest to jakieś wielkie przewinienie, ale kara się jakakolwiek należy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Matrix.PL z P.S. masz kompletną rację. Szkoda, że nie wszyscy potrafią to zrozumieć.

Panu, który tyle ma problemów o moją aktywność polecam zająć się swoimi sprawami :) jeżeli moja aktywność byłaby problemem dla Kery/Vargasa/Yora to już dawno by mnie nie było. Nie szukaj dziury, gdzie jej nie ma.

A tu nagranie z zajścia: http://pl.tinypic.com/player.php?v=2l8jdxc&s=9

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziwie się że masz nagranie xD

Uważałem to za blef...ale cuż.

Czy skoro większość jest za zdjeciem mi pgaga po kilku dniach to czy moge zasugerować poniedziałeczek?

Póki co nie jestem aktywny bo siedzę na konwencie w Giżycku a wątpię aby kilka dni oznaczało dni nieustannego grania.

Czekam teraz tylko na decyzje

Pozdro Death

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Czy można mi wkońcu zdjąć tego Pgaga?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Gag zostanie zdjęty - poproś o to znajdującego się na serwerze operatora/admina.

Pozdrawiam

Yor

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.