Jump to content
ŁadnyPieseł

Bardzo Problematyczny Problem

Recommended Posts

Witom. Mam nadzieję na pomoc, bo to naprawdę DOBIJAJĄCE. Na serwerach Gmod breach Strefy Gier (TYLKO Strefy Gier) Często wywala mnie z gry. Od tak, wyłącza garysa. To problem poważny, jeśli da się coś z tym zrobić koniecznie proszę o pomoc. Na dziale problemów z Gmodem stworzyłem podobny temat o dźwięcznej nazwie "DWA POWAŻNE PROBLEMY". Jest na nim dotychczas jedna odpowiedź. Jeden problem został już rozwiązany, mianowicie ten z lvl. Tu kończę i ZNOWU proszę o pomoc. :yuno:

z poważaniem, ŁadnyPieseł 

•                                                                                                                                                                                 
  •  

Pierwszy problem: po jakiemu ty piszesz/gadasz/rozmawiasz?

3 godziny temu, ŁadnyPieseł napisał:

Witom.

•                                                                                                                                                                                 
  •  

A wogule to odinstaluj gmod i zainstaluj, zaraz po przeskanowaniu kompa i dysków w poszukiwaniu błędów.

Pozdro.

A próbowałeś może odsubskrybować i zasubskrybować ponownie cały content? Może spróbuj też zrobić spójność plików do gmoda. 

26 minut temu, Death napisał:

Pierwszy problem: po jakiemu ty piszesz/gadasz/rozmawiasz?

26 minut temu, Death napisał:

A wogule

:)))))))))))))))))))))))

18 godzin temu, Tácõ napisał:

A próbowałeś może odsubskrybować i zasubskrybować ponownie cały content? Może spróbuj też zrobić spójność plików do gmoda. 

Po pierwsze: jest kiś sposób ażeby odsubnąć wszystko na raz? Bo po kolei mija się z celem. Po drugie: na tym moim drugim temacie ktoś napisał że kilkukrotne skanowanie pomoże. Przeskanowałem pliki jakieś 6 razy i lipa.

55 minut temu, ŁadnyPieseł napisał:

Po pierwsze: jest kiś sposób ażeby odsubnąć wszystko na raz?

-Włącz gmoda

-Poczekaj aż ci się wszystko załaduje

-Wejdź w opcje dodatki

-Kliknij "Odinstaluj Wszystkie"

-Done

Godzinę temu, Tácõ napisał:

-Włącz gmoda

-Poczekaj aż ci się wszystko załaduje

-Wejdź w opcje dodatki

-Kliknij "Odinstaluj Wszystkie"

-Done

Tak też zrobiłem. Wyniki poznamy jutro bądź jeszcze dziś.

Edited by ŁadnyPieseł

Przepraszam że zwlekałem z odpowiedzią. Pomogło :). Wywala, ale bardziej rzadziej. Dzienks, głównie dla Tácõ'sa.

Fałszywy alarm. Dzisiaj wywala raz po raz. Ma ktoś jakiś inny pomysł? Ewentualnie sam jeszcze pokombinuję.