Jump to content
Remix26

Wpadki, wypadki, bany i kary.

Recommended Posts

Nie jest to skarga, nie jest to odwołanie. Od takie przemyślenia więc na forum ogólnym by konkretnego działu nie zaśmiecać.

Regulamin jest ważny a wiadomo, że bez niego na serwerach dominował by chaos. Sam nie gram nałogowo, od tak na breach czasem wejdę. Nie podoba mi się natomiast podejście, gdzie zdrowy rozsądek zastępuje się sztywno regulaminem. W trakcie gry zdarza się wpadek np. friendly fire gdy w wąskim przejściu stoi duża liczba ludzi strzelających. Czasem ktoś wejdzie pod linie strzału i bam, wypadek.

Tylko czy takie przypadki powinny być odstrzeliwane niczym celowe działanie. Tu pytanie otwarte: Czy znając regulamin gry nawet jak tabliczkę mnożenia da się w 100% uniknąć wpadki? (Osobiście uważam, że nie). To nie są szachy gdzie planuje się każde 50 ruchów naprzód, to spontan by się wyluzować a nie spinać przy każdym ruchu. 

Bana niespodziankę na 1d dostałem i poczekam.

Odnosząc się do własnego przykładu i odpowiadając na ewentualne stwierdzenia typu "Widocznie zasłużyłeś" albo "mogłeś się odwołać"  mówię, że bana przeczekam, odwołać się nie mogłem bo z szacunku dla regulaminu, odwołania można składać od bana powyżej 24h. Ban był na 1d - więc na tyle duży by stwierdzić "Hej, ale za wpadkę coś takiego?" ale nie by się odwołać.

Voice chat to momentami chaos z piszczącymi głosami, na zwykłym cisza. Nikt nic nie poruszał to myślałem, że zrozumienie było w tym, iż to wypadek. Choć jednak nie było zrozumienia ;) A co do samego powodu, RDM + ucieczka? Po wpadce byłem parę rund a potem wyszedłem bo mam inne rzeczy do roboty (jak każdy). Żadna ucieczka. Siedzieć nie będę wieczność w razie gdyby ktoś jednak chciał zbanować. A o samym banie dowiedziałem się przypadkiem chcąc wejść na serwer.

Sytuacje swoją opisałem, by dać przykład. Sytuacja wręcz trywialna ale dobrze jest czasem pokazać tą czy inną rzecz by ludzie jednak się zastanowili choćby na chwilę. Smarkaczem (z bólem d.) nie jestem ale to chyba widać po stylu pisania. 24h mieć na przemyślenia co poszło nie tak to wypadało dobrze wykorzystać. To tyle, dziękuję za uwagę.

Gdyby kogoś ciekawił sam ban: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:0:49619486&advType=steamid&Submit#

Ekhem, dostałeś report - wyświetla Ci się nawet informacja. wyszedłeś z serwera dlatego dostałeś tak długiego bana. Poza tym zdajemy sobie sprawie że wpadki się przecież zdarzają ale jako że tak zwanie "uciekłeś" nie miałem możliwości nawet tej sytuacji omówić :)
Czekałeś dokładnie półtora rundy. W momencie kiedy chciałem Cię teleportować już nie żyłeś a sekundę po tym wyszedłeś z serwera. Co do samego tematu - jeżeli chcesz go omówić to zapraszam tutaj = Strefagier Breach Podforum
Tymczasem zamykam temat - Taki offtopic może być na podforum skoro to ani odwołanie ani skarga :)

Guest
This topic is now closed to further replies.