Skocz do zawartości
XxGhostRiderxX

Propozycja [BR#3]

Rekomendowane odpowiedzi

Jak pewnie niektórzy już zauważyli, serwer BR#3 od kilku dni jest "martwy" albo wchodzą na niego pojedyncze osoby. Mam pomysł, by z serwera BR#3 który w tej chwili jest serwerem "Vanilla" zrobić "custom". Nie chodzi mi o taki "custom" który jest na BR#1 czy BR#2 ale taki, który będzie się wyróżniał od innych serwerów. Na przykład (wszystkie rzeczy można uzgodnić) dodać nowe SCP, może i nowe klasy, oraz nowe komendy dla administracji :/ jak dla mnie to jest trochę dziwne, że na BR#3 nie ma komendy !report. Oraz oczywiście czy będzie takie coś możliwe? @azuspl 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie pomysł jest dobry ale trzeba też uważać na jedną rzecz: W końcu to serwer Vanillia, który (moim zdaniem) jest bardziej przyjazny dla graczy ze słabszymi komputerami (czytaj mnie) :)

Tak samo mogę także pomóc w dodaniu nowych SCP (znajdowanie teksturek dla nich oraz tego typu rzeczy), jeśli oczywiście ten pomysł przejdzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie sądzę by na #3 brakowało komend do spełniania swojej funkcji administracyjnej.

Azus ma problem na wgranie addon'u !reportadmin, gdyż taki zabieg już był trochę czasu temu lecz po prostu nie udał się.

Edytowane przez Limbo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież wrzucić reportadmin to 5 sekund. Chodziło mi o tekstury do niego bo breach 3 ma kolekcje przypisaną do Kanade.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja dostałem tak to sprzeczne informację. To jak tobie Azus zajmie 5 sekund to prosiłbym cię o wgranie go na serwer br #3.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.