Jump to content
ReVo

Które słuchawki lepsze

Recommended Posts

Witam chciałbym się was poradzić które słuchawki wybrać Hyperx Cloud Black czy Sennheiser GSP 300. Obecnie posiadam Sennheisery hd419 które od 6 lat są nie zawodna lecz przyszedł czas na kupno nowego sprzętu typowo do kompa a te przejdą do użytku codziennego.

Link to post
Share on other sites

Hyperx Cloud Black testowałem kila godzin niebiańskie. 1 z najlepszych które miałem na głowie. A kolega który je posiada 2 mies i nie narzeka.

Link to post
Share on other sites

Cloudy to świetne słuchawki ale pomimo tego, że już zamówiłeś dodam jeszcze coś od siebie - trzeba mieć na uwadze sposób w jaki grają - HyperXy to typowa V-ka, a więc dźwięk w którym podbite są skraje, a cofnięty środek pasma. Ogólnie wiele osób lubi taki sposób grania, bo jest dość "energiczny". Warto też dodać, że na welurowych padach (które były dodawane przynajmniej do pierwszej wersji) słuchawki potrafiły przyciąć sopranami, które po prostu bywały zbyt mocne/kłujące.

Link to post
Share on other sites

W 100% się zgodzę z tobą @kopec23 ale idzie się do tego przyzwyczaić, po mimo tego widać znaczącą różnice w bassie oraz samej głośności dźwięku między Sennheiserami hd419, prawie 2x głośniej nie wiem czy to jest spowodowane wiekiem hd419 i zmęczeniem ich. 

Link to post
Share on other sites

Kwestia preferencji, ja nie lubię V-ek, ale nie znaczy to, że mam prawo nazwać te słuchawki słabymi, bo takie nie są ;-)

 

Gdybym nie sprawdził parametrów to bym powiedział, że to kwestia skuteczności i oporności słuchawek, a jak pokazują te parametry powinno być odwrotnie, więc niestety teoretyzowanie w tym wypadku może być zgubne, więc to raczej różnice konstrukcyjne i tyle

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...