Skocz do zawartości
profeska

[Skarga] zły kapturzysta

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick osoby oskarżonej: zły kapturzysta + mp3 (no sound)

2. Steam ID osoby oskarżonej: STEAM_1:0:229694385

3. Przybliżona data zajścia: 18:25

4. Nazwa mapy: mg_yolo_multigames

5. Opis sytuacji: wybrana była piłka a ten gracz robił celowe tk mimo tego że był ostrzegany że łamał regulamin, nie ruszyło go to

6. Coś od siebie: piłka była wybrana niejednokrotnie i za każdym razem ten sam efekt moim zdaniem ten gracz powinien zniknąć przynajmiej na miesiąc z naszej społeczności

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem zdecydowanie za zbanowaniem złego kapturzysty, specjalnie strzelił we mnie piłką, po czym udawał, że nie wie o co chodzi. :/

Edytowane przez zygi;]
Sorry,lagi strony

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

przeciez mam w nicku napisane no sound + mp3 wiec nie slyszalem upomnien! troche pomyslunku gosciu

nie wiedzialem ze t ozabronione. wszystkich urazonych oraz zabitych wbrew regulaminowi przepraszam, nie wiedzialem ze tak nie mozna i to juz sie nie powtorzy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, zlykapturek napisał:

przeciez mam w nicku napisane no sound + mp3 wiec nie slyszalem upomnien! troche pomyslunku gosciu

nie wiedzialem ze t ozabronione. wszystkich urazonych oraz zabitych wbrew regulaminowi przepraszam, nie wiedzialem ze tak nie mozna i to juz sie nie powtorzy.

1. Wchodząc na serwer Plac Zabaw automatycznie akceptujesz panujące na nim zasady
18. Celowe uśmiercanie członków własnej drużyny jest niedozwolone.
Zapoznałeś się z regulaminem czy nie bardzo?

Edytowane przez profeska

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I don't think so.

Fajnie jakby ktoś sprawdził, czy były wiadomości na czacie do niego. Jeśli tak to kopsnąć go na parę godzin, niech ma czas na czytankę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czat @zygi;]'iego

Spoiler

image.thumb.png.9a912d192c442643c71244ec332819d3.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym banował. Zasada 1 i 18 + informacje na chacie tekstowym :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj ponoć też miałeś no sound, ale przyznałeś, że muzyki słuchasz wyłącznie na coursach, a nicku nie zmieniałeś na innych trybach, więc wątpię byś nie słyszał upomnień innych graczy.

W pierwszej rundzie ktoś zrobił team killa i pisałeś mu team kill ban, więc doskonale wiedziałeś, że jest to karalne. Zrobiłeś +/- 20 teamkilli nawet 5 w jednej rundzie, dodatkowo wybierałeś ciągle piłkę, kilka razy pod rząd. Ile razy jesteś na serwerze to kłócisz się z innymi graczami lub podważasz decyzję i kompetencje administracji, kłamstwo w skardze też nie wygląda najlepiej, zamiast przyznać się do tego, że doskonale wiedziałeś, że jest to karalne  wolałeś skłamać i zmarnować 5 min mojego życia gdyż musiałem obejrzeć demko.

Reasumując gracz  zły kapturzysta + mp3 (no sound) zostaje ukarany 2-tygodniowym banem i na kolejne twoje przewinienia nie będę przymykał oka ;). 

Temat zamykam, 

Pozdrawiam (Surowy) Heroes.

Co to znaczy oglądnąć? : D J.

@Jesus Oglądnąć to regionalizm małopolski, chyba wszyscy zrozumieli o co chodzi, ale jak miałeś problem zrozumieć tak proste zdanie, to może problem leży po twojej stronie.
@Heroes spokojnie, sens zrozumiałem, ale idąc za sjp "trzeba się liczyć z tym, że w obiegu ogólnopolskim mogą być źródłem niejasności lub nieporozumień. "
Wybacz, że  reszta społeczności raczej nie mieszka w Małopolsce X D

Edytowane przez Jesus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.