Skocz do zawartości
Av3niXo

[Perm Gag] Av3niXo

Rekomendowane odpowiedzi

Nick, na który została nałożona kara: Av3niXo
Steam ID: STEAM_0:0:97276149
Opis sytuacji: Wszedłem na serwer TTT, miałem wtedy karmę 639 ponieważ zabiłem inno i, wyszedłem z serwera jakiś tydzień temu przed PGagiem. Od razu

gracze wypytywali "Czemu nie masz KB?!" "Jak masz tyle karmy?!". Zapomniałem że gdy nie, mam mutacji nie mogę nadużywać mikrofonu, więc zacząłem mówić na voice chatcie, po chwili dostałem PGaga od Yora.

Coś od siebie: Rozumiem z jakiego powodu Yor, dał mi PGaga. Przez ten miesiąc od PGaga zrozumiałem co źle zrobiłem, teraz będę się pilnował co, mówię na

Voice chatcie. Czekam na szybką odpowiedź :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pgag to może za dużo w takim wypadku, chociaż nie wiem co do końca mogło się stać.

Sam miałem Pgag za gwizdanie i uważam że tobie po paru dniach/tygodniu też zdejmą.

Nie oceniam, czy powinni ci go zdjąć czy nie tylko motywuje do pozytywnego myślenia.

Powodzenia
Pozdro ~Death

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co rozumiem to tylko odpowiadałeś na pytania innych graczy, a Yor nie powinien dać ze dwóch ostrzeżeń? Poza tym na TTT starsi gracze tworzą dużo gorszą atmosferę od tych młodszych, bo ci z którymi się spotkałem postawili sobie za cel życia wyzywanie dzieci które wejdą na serwer.

Zakaz nadużywania mikrofonu, szczególnie, jeśli dana osoba nie przeszła mutacji bądź też nie przekroczyła wieku 16 lat. Nie używamy go również jeśli harczy i przeszkadza graczom. 

Moim zdaniem odpowiadanie na pytania zadawane przez innych graczy nie jest nadużywaniem mikrofonu, on chciał się tylko wytłumaczyć. Gracze którym przeszkadzał jego głos mogli go równie dobrze wyciszyć do czasu wyjaśnienia sprawy z za niską karmą. Nie wiem jakie stanowisko ma tutaj Yor, sytuacja też nie została dokładnie wyjaśniona, ale z tego co widze to pgag jest o wiele za dużą karą za takie coś.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Z tego co mi wiadomo sytuacja wyglądała trochę inaczej, jednakże nie jest to teraz ważne. Pgaga zdejmuje.

Pozdrawiam

Yor

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.