Skocz do zawartości
Garzki

MASS UB

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, to że piszę ten post może być skrajną głupotą. Na pięknym serwerze który powstawał latami brak jakichkolwiek zmian. Ludzie odchodzą ponieważ nudzi im się gra w kółko w to samo. Nie są dodawane żadne nowe mapy, co drugi gracz ma mute/gag przez co komunikacja na serwerze jest nikła. Byłoby przyjemnym doświadczeniem wrócić do starych czasów css (nie grałem wtedy na serwerze ale z opowiadań starszych graczy potrafiłem to sobie wyobrazić), ale żeby wrócić do tych czasów potrzeba czegoś ważnego, czegoś bez czego nie uczynimy tego serwera ponownie pięknym jak za swoich dawnych lat. Jest duża część graczy którzy mają bany permanentne a na serwerze przypisano im miano "bandytów" (bo jak to można cały czas klikać przyciski które zostały dodane przez TWÓRCĘ mapy). Każdy zasługuje na drugą szansę. Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem będzie to aby każdy z graczy mógł tutaj "dorzucić swoje dwa grosze". Liczę na to że my, gracze chociaż trochę możemy zmieniać nasz piękny serwer, aby powrócił do swego starego piękna.

Pozdrawiam Garzki.

Ps. Przepraszam za błędy piszę to na telefonie + jestem zmęczony po dniu.

Edytowane przez Garzki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
30 minut temu, Garzki napisał:

Witam, to że piszę ten post może być skrajną głupotą.

Tego tak bym nie nazwał bardziej jako nie przemyślane i pochopne działanie.

Każdy zasługuje na drugą szansę.

Owszem każdy popełnia błędy i zasługuję na drugą szanse, sam jestem tego dobrym przykładem ale trzeba odróżnić tą drugą szanse od tej piątej, dziesiątej bądź dwudziestej.

Ludzie odchodzą ponieważ nudzi im się gra w kółko w to samo. Nie są dodawane żadne nowe mapy, co drugi gracz ma mute/gag przez co komunikacja na serwerze jest nikła.

Z tego co widzę większość graczy to uczniowie co za tym idzie w tygodniu gra mniej graczy ze względu na szkołę. Tak często grane są te same mapy a konkretnych propozycji jest coraz mniej. Co do mutów i gagów to już inna bajka nie można za bardzo przymykać oka na stanowcze przewinienia które są robione z premedytacją co innego pomyłka i nie wiedza.

Tak cała moc serwera bierze się od graczy (admini to też gracze) to co robią gracze ma wpływ na całokształt, jeden trybik rusza następnymi.

Edytowane przez ReVo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi