Skocz do zawartości
OsheexDD

[Skarga] Garzki™ i Rzuf kochają Janka

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick osoby oskarżonej: Garzki™ i Rzuf kochają Janka

2. Steam ID osoby oskarżonej: STEAM_0:0:98123278

3. Przybliżona data zajścia:03.10.17

4. Nazwa mapy: surf_forbidden_ways_pz

5. Opis sytuacji: Grałem sobie na serwerze, nie łamałem regulaminu, i gadałem z Crissem (bardziej się smialiśmy jak, że nie umiemy grać) i ja powiedziałem do Crissa po imieniu, on powiedział do mnie po imieniu a Garzki dodał do tego moje nazwisko. (Można zobaczyć to na demku.

6. Coś od siebie: Garzki nie jest nowym graczem, i powinien wiedzieć jak można złamać regulamin, i  myślę, że powinien zostać ukarany. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Japierdziele, przezywasz jak mrowka okres ze powiedzial twoje nazwisko. Wielkie mi halo. Jakby to mialo jakies obrażające znaczenie, to rozumiem. 

Moim zdaniem ta skarga jest nie potrzebna :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chodzi tez o to ze powiedzialem cos bardzo podobnego do jego nazwiska, jak usłyszałem że łyknął haczyk "łe powiedział moje nazwisko jestes u pana adminka na forum żegnaj się z serwerem elo" aż szkoda mi było tłumaczyć mu że powiedziałem cos innego. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Garzki może powiedziałeś inaczej jak tak  to przepraszam Cię. Po przemyśleniu tej sprawy, chciał bym aby w/w gracz nie poniósł konsekwencji. Skarga jest tu nie potrzebna, a gracz przeprosił. Jeszcze raz przepraszam Garzki jeśli Cię źle zrozumiałem..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z prośby autora postu chcę go przeprosić publicznie, małe nieporozumienie które zostało już rozwiązane. Przepraszam Oshee'go.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawa sytuacja, Garzki dobrze wie, że jego kolejny wybryk zakończy się permanentnym banem, tak jak ze mną to wcześniej ustalił, więc razem doszliście do wniosku, że przekręcicie całą sytuację, żeby do tego nie dopuścić. Obaj zostajecie ukarani dwudniowym banem na serwerze za swoje dziecinne zachowanie, mam nadzieję, że przestaniecie pajacować i zaczniecie korzystać z forum, jak należy.

Co do imion, nazwisk, numerów telefonu, miejsca zamieszkania, etc., przypominam, że udostępnianie tych danych na serwerze bez wcześniejszej zgody określonej osoby będzie surowo karane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.