Skocz do zawartości
BonkuByku

[PLAC ZABAW] ★BonkuByku★

Rekomendowane odpowiedzi

1. Wiek: 16
2. Kontakt e-mail: [email protected]   
3. Steam ID oraz namiary: https://steamcommunity.com/id/BonkuByku/  STEAM_0:1:103505871
4. Link do profilu hlstatx: http://hlstatsx.strefagier.com.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=660050
5. Coś o sobie: Dzien dobry. Nazywam sie Patryk. Nigdzie jeszcze nie byłem administratorem lecz szybko sie uczę. "Przygodę" z CS zacząłem juz z 8 lat temu kiedy chodziłem z bratem do kafejki aby popykać w 1.6. Najbardziej interesuję się informatyką. Na serwerze gram już około rok więc wiem jakie reguły panują na nim. Postanowiłem kandydować na miano administratora z powodu małej liczby administratorów. Jednym z powodów na negatywne rozpatrzenie mojego podania moze byc moj miesięczny ban . Był to wyłącznie mój głupi wybryk i nie chciałbym aby posada administratora była dla mnie skreślona na samym początku z tylko tego powodu.

Edytowane przez BonkuByku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bonku ostatnio coś mało Cię widuję na serwerze. 

Póki co ani tak ani nie .  Poobserwuję Cię i na pewno dam swoją opinię :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minutes ago, nonejm said:

mało Cię widuję na serwerze

Niestety zbytnio nie bywam ponieważ mam szkołe ale raczej będę mógł znaleźć czas.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przyjemny Gracz. Ogarnienty Ziomek.

Tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla wszystkich użytkowników § 2.16 Zabronione jest wielokrotne wypowiadanie się w podaniach oraz nie uargumentowanie swojego stanowiska np. Jestem na nie/tak.

Najlepiej poukrywałbym wszystkie tego typu posty, ale wtedy temat zostałby pusty, dlatego też robię tutaj wyjątek i zostawię to, tak jak jest, ale następnym razem takie posty będą ukrywane.

@Czuuuux@meksiu@stachu21@bokuser@OsheexDD@xStrike!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na tak , pomaga graczom i jest przyjacielski.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bonku to dobry typ. Pomaga, jest ogarnięty. Zrobił kilka głupich błędów których żałował i myślę że takie błędy się nie powtórzą. Na TAK!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 5.10.2017 o 16:43, BonkuByku napisał:

Niestety zbytnio nie bywam ponieważ mam szkołe ale raczej będę mógł znaleźć czas.

Widuję Cię, obserwowałem Cię.

Muszę stwierdzić co następuje . 

Opanowany, kulturalny , widzi też swoje błędy.

Yes Yes Yes

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O Bonku w końcu się zdecydowałeś. Oczywiście że jestem na tak. Uprzejmy, pomocny, miły, dużo czasu spędza na serverze. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co można o użytkowniku napisać, miły tak średnio bym powiedział :) pomocny jak najbardziej, lubiany tak zwłaszcza jak da komuś "noscope" na surfie :) a tak serio jestem na tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem, czemu przedtem w tym temacie się nie wypowiedziałem. Oczywiście na TAK, Bonku to miły gracz z którym każdy gracz placu ma wiele wspólnego. 

PS: Mam nadzieje, że jak dostaniesz admina to nie dasz mi perma ;_;

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Rekrutacja na administratora zostaje tymczasowo zawieszona. Podanie zostaje, niech osoby, które mają cokolwiek do napisania na temat tego kandydata śmiało piszą.

Planowany czas otwarcia rekrutacji pierwszy tydzień lutego.

Pozdrawiam

Remzo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Cześć wiem, że dostane warna za odkopywanie tematów, ale to co tu się odpie*dala przechodzi ludzie pojęcie. Jedno podanie leży tyle czasu a drugie prawie odrazu jest przyjęte. Ja wiem, że Jesus przyjmuje tylko tych, których lubi a resztę ma w d*pie. Jestem za daniem szansy Bonkowi, ponieważ każdy na taka zasługuje. A to jak go traktujecie to kompletny brak szacunku wobec jego osoby.

Edytowane przez janek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
1 hour ago, janek said:

Cześć wiem, że dostane warna za odkopywanie tematów, ale to co tu się odpie*dala przechodzi ludzie pojęcie. Jedno podanie leży tyle czasu a drugie prawie odrazu jest przyjęte. Ja wiem, że Jesus przyjmuje tylko tych, których lubi a resztę ma w d*pie. Jestem za daniem szansy Bonkowi, ponieważ każdy na taka zasługuje. A to jak go traktujecie to kompletny brak szacunku wobec jego osoby.

Miałem ukryć Twój post, ale nie zrobie tego tylko dlatego, żeby Cie zaorać, a przy okazji dać wyjasnienie dla innych.

Przede wszystkim - czy widzisz gdzieś mój nick na liście adminów przy tagu "HEAD ADMINISTRATOR"? Nie? 
No tez właśnie, nie jestem HeadAdminem, więc skończ pieprzyć swoje durne komentarze, bo to nie ja jestem za to odpowiedzialny. To, że napisałem post "witamy w ekipie" pod tematem Akise nie oznacza, że to była moja decyzja. To @Remzo poprosił mnie o przyjęcie Akise, a przez to, że nie miał czasu to ja sie tym zająłem.
Akise był przyjęty w trybie wręcz natychmiastowym, bo nie było co do niego żadnych wątpliwości. W przypadku Bonka jest zgoła inaczej.
Podsumowując, jak masz do kogoś jakieś zastrzeżenia to albo napisz to zgodnie z prawdą do odpowiedniej osoby, albo zamknij juz komputer i idź się przewietrzyć bo to jest szkodliwe dla zdrowia.

PS to, że masz żal do mnie nie oznacza, że masz prawo zachowywać sie jak roszczeniowy gówniarz.
PPS @Maskol został usunięty, gdyż nie wnosił nic do tematu + nie zawierał wymaganej argumentacji. Radzę czytać uwazniej na przyszłość wytyczne forum.

Edytowane przez Jesus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamykam temat do czasu, aż @Remzo podejmie decyzję w sprawie podania, bo widzę, że pojawiła się dyskusja, która nawiasem mówiąc, jest trochę nie na miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Otóż nastaje wiekopomny moment, kiedy po 6 miesiącach i 15 dniach podanie zostanie rozpatrzone. Zastanawiacie się pewnie dlaczego tak długo? Nic nie dzieje się bez przyczyny. Kandydat @BonkuByku jest zwykłym graczem, który na serwerze gra już bardzo długo i niejednokrotnie spędza na nim wiele godzin. Niby super, ale... "zwykły gracz" - w tym tkwi problem. Kandydat nie wykazuje się niczym szczególnym, nie udziela się zbytnio na serwerze (przynajmniej kiedy ja jestem, chociaż mam potwierdzenie od innych administratorów, że przy nich również), nie wykazuje też zbytniej aktywności na forum, jeżeli chodzi o kwestię składania propozycji zmian. Nie jestem w stanie pozytywnie rozpatrzyć tego podania, dlatego też nie rozpatrywałem go, licząc na to, że coś się zmieni. Obserwowaliśmy @BonkuByku przez dość długi czas i na prawdę nie miałbym nic przeciwko temu, aby otrzymał administratora gdyby się tylko udzielał, prowadził jaile, próbować zrobić coś na plus serwera.

Biorąc to wszystko pod uwagę, @BonkuByku Twoje podanie na chwilę obecną muszę odrzucić w końcu, lecz jeżeli weźmiesz sobie do serca uwagi, które przytoczyłem w tym poście i dalej będziesz chciał zostać administratorem, to zapraszam do złożenia podania za jakiś czas. Daj nam proszę powód, żebyśmy rozpatrzyli podanie pozytywnie, bo argument "nie robi nic na niekorzyść serwera - można mu dać admina", nie przemawia do mnie.

Pozdrawiam

Remzo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.