Skocz do zawartości
The daxter

[BR#2] The Rick

Rekomendowane odpowiedzi

1. Wiek (preferowany >= 16): 17
2. Adres e-mail: [email protected]
3. Steam ID oraz namiary: STEAM_0:0:59215031 oraz http://steamcommunity.com/id/mefieusz/
4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Byłem 2 lata adminem w grze Team fortress 2 i 4 miesiące jako Moderator w Garry's modzie na sandboxie. Mam duże doświadczenie jako administracja i wiem jak się zachować.

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty: Jestem przyjazną osobą pozytywnie nastawioną do ludzi. Uwielbiam pomagać innym, to sprawia mi przyjemność. Mam bardzo duże poczucie sprawiedliwości i nienawidzę gdy ktoś jest niesprawiedliwy wobec kogoś innego. Nienawidzę też, gdy ludzie psują innym miłą grę poprzez łamanie regulaminu czyli grę bez zasad. Mam wielkie poczucie empatii, potrafię się postawić na miejscu gracza oraz w jego sytuacji. Administracja BR#2 wie, że można mi ufać. Jestem na BR#2 już od około 6 miesięcy i bardzo dużo już widziałem, mogę powiedzieć, że znam bardzo dobrze ten tryb i przez to wiem jak pomóc danej osobie w danej sytuacji. Nawet jako gracz pomagałem Operatorom próbnym "KidOp" ogarnąć co i jak np. jak się przeprowadza przesłuchanie itp. Zawsze jak ktoś złmał regulamin lub zrobił coś karygodnego zgłaszałem to Administracji serwera. Głównym moim celem zostania Operatorem to próba stworzenia miłej i przyjemnej atmosfery na serwerze, gdzie nikt nawet nie ma chęci do łamania regulaminu ani nie boi się, że dostanie bana za nic. Na serwerze głównie się odzywam na voice chacie i mało piszę więc jest lepsza komunikacja ze mną. to tyle o de mnie :)
6.Link do Gametrackera: https://www.gametracker.com/player/The Rick/193.110.121.82:2302/ (Mam nadzieję, że tym razem ta aktywność wystarczy)

A tutaj moje bany (przepraszam, że nie jestem idealny) http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:0:59215031&advType=steamid

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aktywny, miły przyjazny wszystko co napisał to w 100% prawda. Jestem na Tak :)

Edytowane przez pocotoczytasz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

+aktywnosc

+wiek

+doswiadczenie

+ladnie napisane podanie

+od czasu tych banow nie lamie regulaminu

-2 bany

Jestem na TAK 

Edytowane przez Kubek Wody

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo aktywny

Ma ogromną znajomość regulaminu

Gdy nie ma żadnych adminów czuwa aby nikt nie łamał zasad

Jest bardzo miły

Jestem na TAK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No więc:

Plusy:

+Wymagany wiek

+Ogarnia regulamin

+W bezbłędny sposób reprezentuje graczy :-)

+Wprowadza kidopów w świat administracji (Co znaczy, że się na tym zna)

+Odpowiednia ilość dni na gametrackerze

Minusy:

-Emmm... Brak chyba

Reasumując, biorąc pod uwagę wszystkie w. wym. cechy jestem zmuszony być na TAK.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

+ Pomaga graczom jak i zaczynających kidopów,

+ Zna bardzo dobrze regulamin,

+ Wiek jest odpowiedni ,

+ Jest miły i wyrozumiały w stosunku do graczy,

- Brak . ;)

Od razu napiszę że jestem na TAK!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

aktywny, pomocny itp. itd. Jezu ile można tego pisać?

po za tym to co puta wyżej napisał (polać mu)

Jestem na Tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rick znam długo i mogę powiedzieć że chciałbym go widzieć w gronie administracji ponieważ:

-jest prawie zawsze na serwerze

-pomaga administracji

-jest mile nastawiony w stosunku do graczy

-inni go lubią

Jestem na Tak

A i bym zapomniał o najważniejszej rzeczy jaka powinna się znaleźć w podaniu na Br#2 ehem ehem "ezral potrzebuje pomocy"

Edytowane przez ezral
Dopisek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uważam że Rick pomoże rozwojowi serwera jako członek administracji.
Rick jest bardzo aktywny na serwerze (Za bardzo... - znaczy serio znajdź sobie jakieś hobby czy coś;P)

• Aktywność (Jest praktycznie zawsze na serwerze)
  • Lubiany/rozpoznawany przez serwer
  • Jest pomocny - mam na myśli "jak coś ktoś nie wie to dopowie", ale również jak coś się dzieje to zawsze poratuje administracje screenem zajścia.
  • Chyba nie szkaluje (taki żarcik)

Podsumowanie: wiek (+), aktywność (++), zalety wypisane powyżej (+), BONUS: ładne podanie (+) | minus żeby nie było że jestem przekupiony nie jestem (-)

Werdykt: Jestem na ... TAK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.