Skocz do zawartości
Niunek

[BAN] Niunek

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick, na który została nałożona kara : Niunek 

2.  Steam ID: STEAM_0:0:91362107

3. Link do bana Sourcebans : http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:0:91362107&advType=steamid&Submit

4. Opis sytuacji : Dnia 07.10.17 r. zostałem zbanowany z powodem "ghosting"  grałem wtedy na serwerze ttt strefy gier byłem traitorem a mój kolega był detektywem na samym początku rundy dał mi status provena i na jego oczach bezkarnie zabijałem wszystkich.

5. Coś od siebie : Szczerze mówiąc jak dla mnie serwer TTT  Strefy Gier jest najlepszym serwerem Polskim na TTT i na żadnym innym nie gram bardzo go lubię i też bardzo bym chciał na nim móc grać. Doskonale wiem że to co zrobiłem jest zakazane przez regulamin i bardzo z tego powodu przepraszam obiecuje że więcej tego nie zrobię i tak samo doskonale wiem że tym sposobem  zniszczyłem innym zabawę na tym serwerze w owej rundzie sam pewnie bym czuł gniew w takiej sytuacji gdybym był  na miejscu osób które wtedy zabijałem. Naprawdę przepraszam za to co zrobiłem i obiecuje że to się już więcej nie powtórzy naprawdę bardzo bym chciał znowu móc pograć na serwerze TTT strefy gier i bardzo proszę o UNBANA jeszcze raz Przepraszam za moje zachowanie to się już więcej naprawdę nie powtórzy 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Spoiler

2. Niewinnym i detektywom zabrania się współpracy ze zdrajcami. 6. Zakaz ghostowania - porozumiewania się z żyjącymi graczami po śmierci w celu przekazywania informacji związanych z daną rundą.

Hmm...

2 godziny temu, Niunek napisał:

Doskonale wiem że to co zrobiłem jest zakazane przez regulamin i bardzo z tego powodu przepraszam obiecuje że więcej tego nie zrobię...

Powinieneś wiedzieć przedtem, że jest to karalne i może zniszczyć komuś grę.

Edytowane przez GOD
Za błędy ortograficzne przepraszam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 godzin temu, Niunek napisał:

Dnia 07.10.17 r. zostałem zbanowany z powodem "ghosting"

Nie za wcześnie na UB? Nawet dzień nie minął od tego bana, nie wspominając za co go dostałeś...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To nie pierwszy raz jak ten pseudogracz współpracuje ze swoim kolegą w dokładnie taki sam sposób.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niuniek to jeden z moich dobrych znajomych na serwie ale to co zrobił było nieodpowiednie... Jestem za zdjęciem perma i dania bana na pół bądź 1 miech.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
59 minut temu, hacefirek napisał:

Niuniek to jeden z moich dobrych znajomych na serwie ale to co zrobił było nieodpowiednie... Jestem za zdjęciem perma i dania bana na pół bądź 1 miech.

Popieram.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 7.10.2017 o 22:06, Niunek napisał:

Szczerze mówiąc jak dla mnie serwer TTT  Strefy Gier jest najlepszym serwerem Polskim na TTT i na żadnym innym nie gram bardzo go lubię i też bardzo bym chciał na nim móc grać

Każdy to piszę, chociaż tyle, że uważacie nasz serwer za najlepszy - propsy (y)
Ale nie zmienia to faktu, że skoro tak Ci się tu spodobało, to powinieneś uważać na swoje czyny, szczególnie takie.
To jest raz.
Dwa:

Dnia 7.10.2017 o 22:06, Niunek napisał:

Doskonale wiem że to co zrobiłem jest zakazane przez regulamin (...) i tak samo doskonale wiem że tym sposobem  zniszczyłem innym zabawę na tym serwerze w owej rundzie 

Dostrzegasz tutaj chociaż swoja winę - zawsze to coś. Ale nadal uważam, że jesteście (gracze myślący, że sie jakoś wywiną bądź tym podobni) beznadziejni. Najpierw robicie swoje, zostajecie ukarani, a potem przychodzi czas na refleksje i myślicie sobie: "Kurde - mogłem tak nie robić, bo to było słabe". Gdybyście pomyśleli nad tym przed dokonaniem czynu to w ogóle nie było dzisiejszej rozmowy tutaj. Ale nie - siadając przed komputer stajecie się bezmyślnymi maszynami, robiącymi to na co mają ochotę. I tak sie wasza bezmyślność kończy. Simple!

Zbierając do kupy - unbana nie powinien dany delikwent dostać - powinien się przekonać na własnej skórze jakie mogą być konsekwencje własnych czynów.
Skromna rada ode mnie (o ile w ogóle to przeczytasz) - odsiedź do świąt, wtedy admini są milsi ;P 
PS: Weź ty się chłopie za naukę, poucz się na zajęcia, będziesz miał same 5, a edukacja jest bardzo ważna i jest niezbędnym elementem samorozwoju. 
Przyszłość narodu jest w was - nie cofajmy się w rozwoju!
Pozdrawiam i miłej nauki! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ghosting to ghosting.

Unbana jak narazie NIE dostaniesz. (Może na gwiazdkę, jak napiszesz wtedy ładne odwołanie)

Temat zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.