Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick osoby oskarżonej: niewiadomo chyba kilka

2. Steam ID osoby oskarżonej: tak jak wyzej

3. Przybliżona data zajścia: 18.11.2017 o polnocy jakos okolo

4. Nazwa mapy: mg_swag_multigames_v7

5. Opis sytuacji: ktos wybral 3 razy a moze kilka osob to bylo mape range mimo ze wiedza doskonale ze jest zbugowana i nie mozna jej brac bo utrudniaja rozgrywke!!!

6. Coś od siebie: zenada, prosze o jak najszybsze zbanowanie graczy psujacych rozgrywke

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, zlykapturek napisał:

Steam ID osoby oskarżonej: tak jak wyzej

No ja wyżej żadnego STEAM ID nie widzę.

mimo ze wiedza doskonale ze jest zbugowana i nie mozna jej brac

1. Skąd ta pewność, że oni wiedzieli?

2. Jeśli istnieje taka mapa i administracja wie, że jest zbugowana to raczej by ją usunęli.

Coś od siebie: zenada

Zupełnie jak ta skarga. Nie padł ani jeden nick... W sumie to mógłbym się przyczepić do dosłownie wszystkiego. Moim zdaniem skarga do zamknięcia

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
41 minut temu, Akise Aru napisał:

No ja wyżej żadnego STEAM ID nie widzę.

To nie probilem, na placu są demka i łatwo będzie ustalić kto wybierał tą mini mapę.

1. Skąd ta pewność, że oni wiedzieli?

No skoro za pierwszym razem ją wybrali i nie działała, to za drugim, a tym bardziej trzecim razem już wiedzieli, że nie działa.

2. Jeśli istnieje taka mapa i administracja wie, że jest zbugowana to raczej by ją usunęli.

Jest to mini mapa na pewnym multigames'ie i jeżeli żadna z drużyn nie wpisze killa, to trzeba czekać kilka minut aż skończy się czas rundy. Czemu Administracja jej nie usuwa? Jest to jedna z najczesciej granych map typu multigames na serwerze i po prostu, na sewerze panuje "umowa" żeby nie wybierać akurat tej minimapy, bo jest zbugowana.

Zupełnie jak ta skarga. Nie padł ani jeden nick...

Nie wiem jak u Was na gmodzie, ale na placu wystarczy obejrzeć demko i wszystko będzie jasne.

Edytowane przez Rzuf

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, Rzuf napisał:

Nie wiem jak u Was na gmodzie, ale na placu wystarczy obejrzeć demko i wszystko będzie jasne.

Przyznaję się do błędu. Pisałem to na telefonie i byłem przekonany, że skarga jest na gmodzie. Wybacz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.