Skocz do zawartości
Tácõ

<TTT> Tako

Rekomendowane odpowiedzi

1. Wiek (preferowany >= 16):17
2. Adres e-mail:[email protected]
3. Steam ID oraz namiary: STEAM_0:1:43575840
4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Adminowałem kiedyś na serwerze TTT, który już od jakiegoś roku nie istnieje i byłem operatorem na jeszcze żywym breach#1.

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty:Nie będę się tutaj rozpisywał, bo tego nie lubię.Na serwerze widać jakieś zielonki oraz żółtki (szczególnie AnalDon'tNeedToWakeCuzImNotSleepingOnlyTTT24/7), lecz ostatnio powstały 2 nowe tryby i administracja trochę się rozproszyła, więc czasem brakuje zielonka, żeby załatwił sprawy, takie jak reporciki oraz ogarnął młodszych graczy i nie tylko (nie mam tutaj namyśli młodszych graczy, którzy potrafią używać mikrofonu, ale takich którzy dmuchają,jęczą itp.).Czasem coś tam pomogę na serwerze jakimś "świeżakom", czasem nawet jakbu. Na serwerze jestem dość rozpoznawalny w tym lepszym świetle(chyba) i w tym ciemniejszym(xd), raczej nie mam z nikim sporów, czasem coś tam pośmieszkuje, czasem też się podenerwuje.Miałem teraz kilka dni przerwy z powodów prywatnych, lecz teraz wracam do formy. Chyba tyle :D  

Elo

Edytowane przez Tácõ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tego briczfaga znam od dłuższego czasu, bardzo miły gracz. Jestem na Tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na TAK:

- gracze go znają (ja też)

- używa mikrofonu

- często jako detektyw daje mu (UNIKAJ)

- 250 godzin na serwerze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mimo, że jest scrubem i bri... byłym graczem bricza to jestem na tak, ponieważ dobrze się z nim gra i zna on regulamin serwera (gdyby nie grał z nami w et byłbym na nie Keppo).

Pozdro

Tito

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sporo razy zdarzyło mi się widzieć Tako na serwerze i wydawał się ogarnięty, z tego co pamiętam sprawdzał się też w administracji breacha.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tako naprawdę jest miłym osobnikiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Oczywiście, że na tak. Jeden z niewielu przykładnych graczy serwera TTT, który nigdy celowo nie rdm'uje, nie trolluje, nie używa obraźliwych określeń w stosunku do innych graczy oraz nie łamie w żaden inny sposób regulaminu. Mało kto tak jak on nadaje się obecnie na stanowisko administratora/operatora serwera TTT. Posiada do tego czystą niczym łza przeszłość w naszej skromnej społeczności i nigdy nie był stroną w żadnym konflikcie, który musiał skończyć się banami permanentnymi. Mogę z czystym sumieniem, na 100% polecić tego gracza na takie stanowisko, z pewnością będzie godnie reprezentował nasz serwer wobec społeczności Strefa Gier Gmod TTT.

Pozdrawiam

Spoiler

PS: Powyższy post nie ma żadnego związku z przelewem na bliżej nieokreślone konto paypal bliżej nieokreślonej sumy pieniędzy przez bliżej nieokreślonego użytkownika forum. Pieniądze te nie stanowiły oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Wszystkie informacje zawarte w danym poście mogą być fikcyjne, a ewentualne podobieństwa do osób lub zdarzeń są przypadkowe i niezamierzone.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Składasz podanie tylko po to żeby móc mnie slapnąć? xD
A tak na poważnie to dobry z niego człowiek, ogarnięty i wgl. 
Tak!
Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tako jest naprawdę świetną osobą która jest godna zaufania. Często wpada na serwer żeby pośmiać się z nami. Jest miły, nie słyszałem nigdy żeby wpadł z kimś w konflikt. Sądzę że będzie świetnie sprawował swoją misję jako administrator jestem na TAK 

Panbananek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co? Oczywiście, że jestem na nie! Osobiście dałem mu permbana i nie żałuje tego!!!!

Jestem na tak, miły i sympatyczny człek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cóż mając okazje poznać Tako stwierdzam że jest scrubem jakich mało... Ale przyznać trzeba że ogarnia, potrafi się zachować (czasami) i ogólnie da się z nim dogadać. Dodatkowo spędza dużo czasu na serwerze, potrafi być miły oraz pomocny.
Jestem na TAK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, przyjmuję Twoje podanie na okres próbny, resztę informacji przekażę za pośrednictwem Steam.

Edytowane przez jakbu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kandydat przyjęty na stałe. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.