Skocz do zawartości
DominikFoxy

[PERM] Xertes

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick, na który została nałożona kara: Dominik

2. Steam ID: STEAM_0:1:121250589

3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:1:121250589&advType=steamid&Submit

4. Opis sytuacji: Próba podrobienie screena z lvl.

5. Coś od siebie: Od mojego ostatniego bana minęło 51 dni. Przez ten czas trochę pomyślałem co zrobiłem i tego bardzo żałuję. Bardzo chciałbym przeprosić Administracje za to co uczyniłem na Serwerze StrefaGier. Jeżeli byście mogli mi wybaczyć to co się stało to bym bardzo dziękował. Najbardziej przepraszam Administratorów Alucardd i NeavySealPL ich chyba najbardziej zdenerwowałem. Jeżeli nie dostanę Unbana nie będę zły ponieważ to była wszystko moja wina. T_T

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cóż... jest to dość poważne wykroczenie, które jak najbardziej pasuje do perma, ale skoro, mam nadzieję, zrozumiałeś swój błąd i chcesz się poprawić to nie widzę przeszkód. Osobiście,  skróciłbym karę do kilku miesięcy, aby już więcej nie przychodziły Ci głupie pomysły do głowy :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dostaniesz jeszcze jedną ostatnią szansę. Jeżeli jakakolwiek sytuacja z oszustwem/celowym łamaniem zasad bądź próbą oszustwa innego gracza zostanie zauważona wracasz na perm. Mam nadzieje jednak że spędziłeś wystarczająco dużo czasu na banie aby wyciągnąć konsekwencje z swoich czynów i taka sytuacja mimo wszystko się nie powtórzy :)

Temat Zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.