Skocz do zawartości
Kapitan Groszko

[Skarga] Red Lagger

Rekomendowane odpowiedzi

[b]1. Nick osoby oskarżongo: Red Lagger
[b]2. Steam ID osoby oskarżonego: STEAM_0:1:52117630
[b]3. Przybliżona data zajścia: 11.262017 ok. godz. 21:40
[b]4. Nazwa mapy: ttt_whitehouse_b2
[b]5. Opis sytuacji: Gracz red zabił w jednej rundzie mocno obił niewinnych,a mnie zabił wybuchającą beczką gdy byłem traitorem
[b]6. Coś od siebie: Jeśli zabicie 3 osób nie kwalifikuję się jako mass RDM to proszę o usunięcie tego tematu 

65075658545588231816.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 godzin temu, Kapitan Groszko napisał:
5. Opis sytuacji: Gracz red zabił w jednej rundzie mocno obił niewinnych,a mnie zabił wybuchającą beczką gdy byłem traitorem

Jako iż jestem chamskim poj*bem to powiem, że język polski jest przedmiotem obowiązkowym w każdej polskiej szkole.

Co do skargi:
Pierwszy rdm to wprawdzie pierwsze sekundy prawdziwej rozgrywki. Moja teoria (Bo czemu by nie) strzelił w beczkę w złym czasie i eksplodując zabiła pechowego innocenta, który zapewne na pałe biegł i nie zauważył, że beczka zaraz mu wyj*bie.
Co do twojej śmierci Red Lagger mógł mieć powód lub nie. Jego wypowiedź coś nakreśli. Ty dałeś tylko logi. Żadnych zapisek z czatu. 50/50 - to był rdm lub twój pech, albo że wiedział o Traitorze.

Trzecie zabójstwo to zapewne propkill co daje nam 1 slaya.

Nic więcej tu nie ma.
Pozdrawiam, wilk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiedział że jestem T po prostu podniósł beczkę usiłując mnie zabić i dokonał swego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma dowodów. Same logi dają jedynie podłoże do teorii spiskowych jak z katastrofy smoleńskiej.
Zawołaj świadków, daj screeny, a nie licz na cud. Chcesz osiągnąć sprawiedliwość, której według mnie nie ma co tu szukać - to weź i się postaraj ku*wa mać...

^edit: Jak już czepiamy się j. polskiego :^)

~Tomislav

Edytowane przez Tomislav

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie rozumiem w czym leży problem, ponieważ po 2 rundach(bodajże) na serwer wszedł operator, więc wystarczyło mnie tylko zreportować i byłoby po sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@RedLagger problem w tym że zacząłem pisać skargę od razu po śmierci, a gdy brakowało mi już tylko ID wróciłem do gry żeby takowe pozyskać, wtedy zobaczyłem Tomislava na serwerze i szkoda mi było czasu włożonego w to odwołanie więc je opublikowałem.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:Image00003:...

Czyli piszesz, że nic nie powiedziałeś operatorowi o tym, że inny gracz rdmuje, bo szkoda ci było czasu włożonego w podanie. Ale to się nie trzyma całości. Zamiast rozwiązać sprawę odrazu i z lepszą precyzją (łatwiej do logów spojrzeć, obecność poszkodowanego i oskarżonego, komunikacja werbalna>piśmienna) to wolałeś napisać skargę... no cóż :Image00005:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.