Skocz do zawartości
Jonek

<BR#1> jonek2531

Rekomendowane odpowiedzi

1. Wiek (preferowany >= 16). 12 lat

2. Adres e-mail. [email protected] 

3. Steam ID oraz namiary. STEAM_0:0:154655682 oraz Namiary

4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator. Nie mam doświadczenia, ale szybko się uczę. 

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty. Uważam, że powinienem zostać przyjęty, ponieważ chciałbym pomóc w rozwijaniu serwera. Często można zauważyć brak administracji na serwerze przez co nowi gracze łamią regulamin zamiast go najpierw przeczytać. Tłumaczę nowym graczom co wolno, a czego nie wolno, lecz jeśli nadal łamią regulamin zgłaszam ich na forum/discord breach. Staram się kiedy tylko mogę wejść na serwer. Jestem lubiany na serwerze przez wielu graczy (poza momentami gdy jako agent CI paraliżuję personel klasy D) oraz jestem rozpoznawalny na serwerze. Mając rangę Zaufany pytam się osób które się nie ruszają 3 razy na prywatnej wiadomości "afk?", jeśli odpowie to nie wyrzucam, a jeśli nie odpowie to robię votekick. Staram się pomagać każdemu na serwerze jeśli czegoś nie wie. Na serwerze prawie nigdy nie przeklinam, oraz nie za często korzystam z czatu głosowego.

Bardzo lubię grać w ten tryb na tym serwerze w Garry's modzie, regulamin znam bardzo dobrze. Mimo tego, że mam 12 lat myślę, że sobie poradzę. :)

6. GameTracker

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Więc zaczynajmy :D

PLUSY:

-Ranga Zaufanego

-Masz dużo przegranych minut ^^

-Nie sprawiasz kłopotów na serwerze

-Nie używasz wulgaryzmów,jak to robią niektórzy ludzie (napisałeś że "prawie" nigdy nie przeklinasz. Przecież ja tego nie zauważyłem,że przeklinasz)

-Sprawujesz się dobrze jako "Zaufany"

-Pomagasz graczom np. Gdy ktoś pyta o to gdzie sprawdzić ile exp'a na następny poziom

MINUSY:

Dotychczas,żadnych nie znalazłem ^^

Inne uwagi:

Myślę,że wiek i czat głosowy nie wchodzi w grę.A poza tym nie wiedziałem że masz 12 lat i znasz doskonale regulamin(nie zawsze takie przypadki widuję),myślę że to kolejny +

Znalazłem tylko na twoim 

GameTracker'ze małe przerwy w przegranych dniach, ale myślę,że tego nie należy uznawać za Minusa :)

Moim zdaniem powinneś zostać Administratorem,jestem na TAK .

Edytowane przez Alucardd
czerwony dla administracji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jonka widzę już od dawna na serwerze... Ale czy nadaje się na administratora?
Hmmm... Moim zdaniem TAK :).
Gracz doskonale zna regulamin i świetnie sprawuje rangę Zaufanego. Kolejnym plusem zdecydowanie jest to, że pomaga graczom gdy o coś się pytają. Również tak jak Sinon zgadzam się, że nie robisz żadnych problemów na serwerze i nie przeklinasz (co dla mnie jest dużym plusem, nie znoszę przekleństw ;-;). Masz też dużo godzin na serwerze.
W sumie to jedyne do czego można się przyczepić to wiek, choć dla mnie nie jest on zbytnią przeszkodą, bo naprawdę nie widać po tobie że masz 12 lat (serio sam o tym nie wiedziałem o.0).

Edytowane przez Alucardd
czerwony dla administracji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dużo gra na serwerze i jest bardzo pomocny.

Jestem na TAK

Zna dobrze regulamin i jego czas gry w ciągu tygodnia jest bardzo dobry.

Często pomaga gdy nie ma administracji na serwerze i daje porady.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sporadycznie gram na #1 i obserwując Jonka uważam, że nadawałby się on na operatora. Zna on regulamin, jest rozsądny i pomocny, co na pewno jest ważne w pełnieniu tej funkcji. Rozważnie wykorzystuje również komendy zaufanego. Dużo osób zahacza o dość niski wiek, ale według mnie nie gra on w tym przypadku roli.

Myślę, że Jonek nikogo by nie zawiódł, pełniąc rolę operatora;

jestem na TAK.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego póki co widziałem uważam że masz szansę. Natomiast wiek jest tym co działa na niekorzyść. Mimo to uważam że każdy ma prawo do szansy wykazania się dlatego w związku z ostatnią grą z Tobą oraz zachowaniem jakie dostrzegłem mogę powiedzieć że masz mój głos na TAK
Wydajesz się ogarnięty, pisownia nie jest na złym poziomie. Regulaminu starasz się przestrzegać więc póki co nie widzę zastrzeżeń.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Sinon ❥ (Asada Shino) @maxus6

§ 2.4 Zabronione jest używanie koloru czerwonego, który jest zarezerwowany dla administracji. 

@Alucardd - czemu ja muszę zwracać na to uwagę ?? :/ 

----
Co do podania .... nie chce mi się rozpisywać więc w skrócie:

Dalej pamiętam twe "grzechy" lecz nie sądzę by po takim czasie były coś warte - mam nadzieje że zrozumiałeś co było źle. Ogólnie podsumowując wszystko byłbym skłonny poprzeć twą kandydaturę na czas próbny lecz twój wiek boli dlatego proponował bym zrobić to w formie opiekuna (jeden z Administratorów będzie twoim "mentorem" czyli przez pewien czas twojego okresu próbnego pomoże Ci zrozumieć co i jak) :/ 
To w dużym skrócie co o tym sądzę - decyzję i tak podejmie @Limbo :P 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.