Skocz do zawartości
pocotoczytasz

Br#2 Akeno

Rekomendowane odpowiedzi

1. Wiek (preferowany >= 16). 13
2. Adres e-mail[email protected]
3. Steam ID oraz namiary. https://steamid.io/lookup/STEAM_0:1:186537259 http://steamcommunity.com/id/30040417                                                              4.Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator. Nie nigdy nie byłem adminem lecz szybko się uczę , i znam dość dużo komend jakich używa administrator.

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty. Witam! Otóż chce zostać administratorem serwera br#2 ponieważ wchodzę często na server (jedynie w tym tygodniu moja aktywność zmalała miałem zbyt duży ping by grać) i widzę jak dość dużo graczy łamie regulamin gdy nie ma administracji na serverze. Od czasu w którym dostałem zaufanego próbuje pilnować server jak jestem sam na serverze lecz  jest to dość trudne kiedy ma się tylko muta i gaga (ew kicka). Jeśli widzę jak ktoś łamię regulamin i uda mi się zrobić screena zawsze wysyłam go albo na discorda albo na prywatną wiadomość do admina. Często przypominam graczom jakiś punkt z regulaminu do czynu, który popełnią lub regularnie votekickuje tych graczy co są Afk albo przedłużają rozgrywkę. Na br#2 jestem tak sądzę dość znaną osobą i próbuje być miły w stosunku do nowych graczy jak i starszych. Z angielskim nie będę miał problemu mam z nim styczność codziennie. Wiem że teraz jest dużo administracji na br#2 lecz w środku tygodnia wchodzi jeden operator np na 2-3 godziny po czym wychodzi i sam muszę pilnować server (nie mówię że tak jest codziennie i że tylko jeden operator wchodzi ale niektórzy nie wchodzą tak często by w zawsze był jakiś administrator/operator). Jako operator dawałbym odpowiednie kary bądź pouczenia zależy jak regulamin zostałby złamany. Mam nadzieje że rozpatrzycie moje podanie Pozdrawiam ~Akeno  

SB: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=Akeno&Submit=Search   

GT https://www.gametracker.com/player/Akeno/193.110.121.82:2302/

Spoiler

Otóż pod podaniem Salkera napisałem dość dużą głupotę że kiedy rekrutacja jest zamknięta nie można wstawiać podań , lecz oczywistym jest że to nieprawda    tylko będzie się dłużej czekało na werdykt z wyborem czy zostaniesz przyjęty czy nie. Przepraszam za wszystkich których wprowadziłem w błąd :( .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Akeno jest ogarniętą osobą, idealną na to stanowisko. Kilka razy, w natłoku reportów, pozwoliłem mu poprowadzić dochodzenie i spisał się świetnie. Bardzo często też wysyła, czy to mi, czy to na Discordzie informacje o popełnianych wykroczeniach. Jeśli chodzi o komendy to jest to kwestia 2-3 dni nauki. Co tu dużo mówić? Większość powodów ulokowana została w podaniu. Myślę, że Okno byłby świetnym administratorem :)

Daję wielkie TAK!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Akeno jest bardzo często na serwerze. Sprawuje się dobrze, nie raz jak wchodzę na serwer widzę że bardzo dobrze radzi sobie sam z pilnowaniem serwera. Jeśli łamie ktoś regulamin natychmiast interweniuje. Stara się dbać o porządek, ponieważ w końcu po coś ma range 'zaufany'. Sądzę, że taki operator przydałby się serwerowi.

Szczerze odpowiadając jestem na TAK.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Akeno jest bardzo dobrą osobą która codziennie siedzi na serwerze pilnując na nim porządku gdy nie ma nikogo kto mógłby to robić. Moim zdaniem przydałby się serwerowi taki operator. :)

Więc jestem na TAK.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Akeno to już chyba trzeci raz kiedy dzielnie walczysz o to stanowisko, i ten raz wyszedł o wiele lepiej niż poprzednie.(Gratulacje)

A więc tak, ja nie mam przeciwwskazań by cię zobaczyć w naszych "skromnych" progach, jako członka administracji.

(Czas na konkrety)

Plusy:

-częsty widywany gracz #2

-lubiany przez graczy 

-jest bardzo odpowiedzialny i pomaga administracji (w przeciwieństwie co do niektórych myślę że będzie kończył reporty)

-ładnie napisane podanie(żaden to konkret ale zapisze to i tak tu)

Minusy: (brak,przynajmniej narazie)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Akeno często pomagał mi, gdy było mnóstwo reportów np. w szukaniu ID graczy, ale pytaniu światków na obserwatorze. Działając pod kryptonimem 'taktycznej bagiety' pomagał administracji. Myśle, ze nawet za same czyny zasługuje wkoncu na szansę. Miły, rozpoznawalny gracz. Udzielający się. Stanowczy, przydatny. Reportujący dużo, a jednak praktycznie zawsze trafnie.

Jestem na TAK.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
23 godziny temu, ezral napisał:

Minusy: (brak,przynajmniej narazie)

Myślę, że minusem jest preferowany wiek. Rozumiem, że gracz z tego co widze w odpowiedziach jest w miarę ogarnięty. Ale wypadałoby wypisać ten minus, bo jest istotny.
Poza tym nie mam się do czego przyczepić, nie znam Cię osobiścię, ale po stylu wypowiedzi myślę, że jesteś dojrzały. Całe podanie jest nawet ładnie napisane. Jestem na TAK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 godzin temu, Akise Aru napisał:

Myślę, że minusem jest preferowany wiek. Rozumiem, że gracz z tego co widze w odpowiedziach jest w miarę ogarnięty. Ale wypadałoby wypisać ten minus, bo jest istotny.
Poza tym nie mam się do czego przyczepić, nie znam Cię osobiścię, ale po stylu wypowiedzi myślę, że jesteś dojrzały. Całe podanie jest nawet ładnie napisane. Jestem na TAK

Niby wiek jest minusem ale jednak on (jak na te 13 lat) naprawdę jest dojrzały (a znam takiego co wykazuje zachowanie naprawde dziecinne jak na jego wiek,ale wole nie mówic kto to z jasnego powodu)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobry, jestem na TAK. 

Akeno dość często mi pomaga w reportach oraz bierze czynny udział w życiu serwera,w co wliczam także pomaganie graczom, dawanie sugestii... A nawet wytykanie błędów administracji jak ich nie zauważą. Wiadomo władza każdemu może uderzyć do głowy i taka osoba może zmienić się diametralnie, ale dałbym mu szansę, ponieważ i tak będzie miał kidopa na pewien okres czasu oraz będzie pod okiem starszych kolegów po fachu ;) .  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podanie przyjęte - Witamy w gronie administracyjnym.
Póki co na czas próbny nieokreślony :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.