Skocz do zawartości
Morty

[#2][Ban]Morty

Rekomendowane odpowiedzi

1. Morty http://steamcommunity.com/id/xNeutralny/

2. STEAM_0:1:93808110

3. Ban: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=272&advType=admin 13:55

4. Opis Sytuacji jest taki, że pani RAINYBAINY207 zbanowała mnie za przejeżdżanie swoich autem i tu się rodzi sytuacja bezpodstawnego bana: 

- ban złej osoby,

- nigdy nie prowadziłem samochodu, 

- nie ma dowodów że to ja,

- nie mam wystarczającego poziomu by odradzać się jako Mtf/Ci.
5. Coś od siebie: Prosiłbym o zdjęcie moderatora pani RAINYBAINY207 Za taką sytuacje

Edytowane przez Glace
Dodanie Steam ID, poprawienie paru błędów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaczne od tego, że to ja powiedziałem rainybainy207 albo nawet kazałem żeby cie zbanowała więc cały ban idzie na mnie, ona też była przy tych 10 reportach na gracza o nicku Morty więc zgodziła się dać ci bana bo ja byłem zajęty. Jakoś koło tygodnia temu przyszli nowi gracze na serwer, w tedy powiedziałem, że już jest morty na serwerze bo śmiejąc się, że nazywam się The Rick powiedzieli, że zaraz się nazwą morty. Kiedy już wyszedłem ktoś się mi poskarżył, że gracz o nicku Morty przejeżdża samochodem więc wszedłem na serwer.

Po wejściu na serwer nagle wszyscy mi zaczeli mówić, że Morty dostał reporta, przejeżdżał samochodem bez powodu losowe osoby i uciekł po tym jak powiedzieli, że dostanie bana. W komendzie !reportadmin rzeczywiście było 10 reportów na gracza Morty. Przesłuchałem każdego świadka i każdy potwierdzał, że tak było. W komendzie !dban nie było żadnego gracza o nicku Morty i nikt nie miał jego Steam ID, tak samo z komendy !reportadmin nie mogłem skopiować ID ponieważ report był już nieaktywny. Po tygodniu od tej sytuacji (czyli wczoraj) nagle zjawiasz się ty z nickiem Morty czyli takim samym jak zapisałem. Pomyśleliśmy, że ty pomyślałeś, że zapomnieliśmy o tym i możesz sobie bezkarnie grać. To było tak dawno, że nie pamiętam żadnego nicku świadków ale fakt, że ktoś zmienił nick na chwilke żeby sobie porozrabiać mnie zdenerwował. Na szczęście prawdziwy morty z serwera ma inny nick niż ten i nie mogłeś porozrabiać na jego nicku. W ogóle po co zmienilałeś nicki po banie? Znudziło ci się już bycie Mortim? Masz powyżej 1 levela co oznacza, że już grałeś kiedyś na serwerze.

22 godziny temu, Morty napisał:

- nie mam wystarczającego poziomu by odradzać się jako Mtf/Ci.

Nie potrzeba odradzać się jako MTF/CI żeby prowadzić samochód.

22 godziny temu, Morty napisał:

- nigdy nie prowadziłem samochodu, 

Niebyłbym taki pewien.

Tyle ode mnie ~ The Rick

Edytowane przez The daxter

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

grammar-nazis-start-crying-when-they-see

@The daxter naprawdę nie wiem jak można być tak... W ogóle najpierw przeczytaj to co napisałeś. Miałeś w szkole coś takiego jak podstawowe zasady pisowni? Słowo netykieta jest Ci znane? Mi się wydaję, że nie bardzo. Banowanie kogoś, gdzie jedynym dowodem jest pseudonim z pospolitego ostatnimi czasy wśród młodzieży serialu jest mocno poniżej krytyki. Nie jednemu psu Burek na imię. Dlaczego żadne z was nie wpadło na pomysł wejścia na Gametracker i zobaczenia, czy ten gracz grał w ogóle w okresie od 24-26 listopada br.? Ja wszedłem i zobaczyłem. Gracz, który napisał odwołanie jest NIEWINNY. Pod nickiem Morty pojawił się dopiero 4 dni temu. 7 dni temu na serwerze był gracz o nicku Evil Morty, a to jest ogromna różnica. Od tego czasu w ogóle nie wszedł na serwer. Wstyd... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogólnie rozmawiałam z Morty na priv i wytłumaczyłam mu dlaczego dałam mu bana. Wytłumaczyłam również że się mogłam pomylić z osobą tak samo jak Rick się pomylił i poprosił mnie o zbanowanie Mortiego bo on był zajęty. Przeprosiłam go i mi wybaczył gdyż specjalnie go dodałam by z nim porozmawiać i wytłumaczyć sprawe przynajmniej ze mną nie wiem jak z Rickiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Temat zamykam - ub przyznaję.

Ze względu na chwilową sytuacje z sourcebans jakbyś nadal nie mógł wejść skontaktuj się ze mna na pw. Dodałem Cię do znajomych. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.