Skocz do zawartości
Łσś △мσиѕτєяєQ△

[Permban] Łσś △мσиѕτєяєQ△

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Łσś △мσиѕτєяєQ△

SteamID:STEAM_1:0:213538912Link do bana:http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:213538912&advType=steamid&Submit

Opis:Podczas grania mapy (nie pamiętam) dostałem permamentnego bana od Ojojoja za wulgarne słownictwo, reprezentowanie biedy umysłowej i brak szaczunku do innych o godzinie 18:26 12-07-2017 roku. 

Coś ode mnie:Przyrzekam, że już nigdy tak nie postąpie, chciałbym przeprosić ciebie Ojojoj i innych graczy ktorych obraziłem.Wiem, że się źle zachowałem ale mam nadzieje, że mi przebaczycie i dostanę unbana.

Pozdrawiam Łσś △мσиѕτєяєQ△

Ps.Przepraszam, że się nie rozpisałem ale nie mam niestety czasu.

Edytowane przez Łσś △мσиѕτєяєQ△

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gwoli ścisłości, zapomniał dodać, że początkowo ban był krótszy, ale mimo to zaczął mi wypisywać na profilu i serwerze, jaki to ja jestem zły, zjebany, etc. Ogólnie rzecz biorąc, perm został nałożony za całokształt jego twórczości oraz tekst, którego osobiście nie toleruję. Życzenie komuś śmierci to coś, czego nigdy nie przebaczam, w sumie, czego się spodziewać po takiej gówniarzerii.

Na początku kozaczył i chciał pokazać, jaki z niego macho, a po chwili (gdy zobaczył, że ma perma) zmiękł jak bułeczka w mikrofalówce, typowa chorągiewka.

Nie odbanowywać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 hour ago, Łσś △мσиѕτєяєQ△ said:

Ps.Przepraszam, że się nie rozpisałem ale nie mam niestety czasu.

My też nie mamy czasu, ban pozostaje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pomidorze, nie chcę podważać Twego autorytetu, ale czy nie uważasz, że przedłużenie bana za coś co stało się poza grą nie jest po prostu przesadą? Regulamin dotyczy serwera nie profilu czy też steam.

Edytowane przez nonejm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.