Skocz do zawartości
Łσś △мσиѕτєяєQ△

[Permban] Łσś △мσиѕτєяєQ△

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Łσś △мσиѕτєяєQ△

SteamID:STEAM_1:0:213538912

Link do bana:http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:213538912&advType=steamid&Submit

Opis:Podczas grania mapy (nie pamiętam) dostałem permamentnego bana od Ojojoja za wulgarne słownictwo, reprezentowanie biedy umysłowej i brak szaczunku do innych o godzinie 18:26 12-07-2017 roku. Bana od Ojojoja dostałem najpierw na 3 miesiące lub 1rok już nie pamiętam i to co nonejm napisał w tamtym moim odwołaniu było prawdą co z tego, że wyzywałem Ojojoja pod profilem skoro to nie ma nic związanego z placem zabaw nie jedna osoba może mnie wyzywać na priw. ale i tak ona nie powinna dostać za to dłuższego bana lub permamentnego skoro jakas osoba napisała mi tą wiadomość na steam a po 2.Jeśli pisze, że go wyzywałem pod jego profilem niech zrobi ss bo nie ma dowodu, że go wyzywałem chociaż nie zaprzecze nie chce nikogo kłamac wyzywalem go pod jego profilem ale później go za to przeprosiłem.

Coś ode mnie: Przepraszam cię jeszcze raz, wszystkich których wyzywalem i za to, że piszę te odwołanie 2raz ponieważ chcę walczyć o unbana.

Pozdrawiam Łσś △мσиѕτєяєQ△

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Drugie odwołanie w ciągu jednego dnia. 

Wątpię, że zmieniłeś swoje zachowanie w ciągu paru godzin. Takie osoby jak ty, banuje się bo są toksyczne. Jak już według mnie napisz odwołanie za jakiś czas. 

Edytowane przez GOD
Bo tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.