Skocz do zawartości
Niepoczytalny

[skarga] God

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick osoby oskarżonej: God

2. Steam ID osoby oskarżonej: STEAM_0:0:71058700

3. Przybliżona data zajścia: 16.12.2017

4. Nazwa mapy: ttt_rooftops_a2_f1

5. Opis sytuacji: Zabiłem Mr.Edzia za to, że niszczył kładkę. God stwierdził, że to RDM i dał mi slaya.

6. Coś od siebie: Do Goda nic tak na prawdę nie mam, na dobrą sprawę jedyne co chcę w tym temacie to albo zmienić punkt w regulaminie albo po prostu inaczej go sformułować ponieważ punkt brzmi "Zakaz używania propów do PRZESZKADZANIA innym graczom." jako, że te deski są propami w gmodzie to zniszczenie jej jest PRZESZKADZANIEM(https://pl.wiktionary.org/wiki/przeszkadzać) za pomocą propa innemu graczowi w przejściu na drugą stronę budynku. Ja jak najbardziej uważam, że zniszczenie tej deski no to było przeszkodzenie mi w przejściu na drugą stronę więc jak najbardziej łapie się pod ten punkt regulaminu. W dodatku naciągając rozwalanie tej deski łapie się jeszcze pod punkt regulaminu "Gracz ma prawo wydać polecenie o odejście innego gracza lub też nie blokowanie przejścia. W wypadku braku reakcji ma prawo zabić taką osobę." bo na dobrą sprawę rozwalając taką deskę to gracz BLOKUJE permanentnie przejście na drugą stronę(mimo że są inne przejścia ale tego ten punkt nie bierze pod uwagę), jeszcze bym to podciągnął pod punkt "Zakaz trollowania, rozumianego jako działania powodujące u innych stratę karmy lub zmuszające do zabicia danej osoby, a także psucia rozgrywki innym." w moim odczuciu zniszczenie tej kładki było psuciem rozgrywki i lekkim przejawem trollingu ponieważ, żaden innocent w swojej roli nie powinien robić nic co przeszkadza w rozgrywce co łapie się jeszcze pod punkt "Niewinnym i detektywom zabrania się współpracy ze zdrajcami."

Edytowane przez Niepoczytalny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, wszystko odbyło się zgodnie z regulaminem. Osoba, którą zabiłeś nie przeszkadzała, nie blokowała przejścia, nie współpracowała ze zdrajcami, nie trolowała, ani nie wykonywała niczego zakazanego przez detektywa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. 
Jeżeli na prawdę chcesz, żeby coś w regulaminie zostało zmienione to napisz temat tu. Nie zawsze zniszczenie deski powoduje permanentną blokadę do innego budynku, gdyż na rooftopsach da się przenosić do innego budynku bez desek. Po za tym, mamy banować/slayować graczy za to, że zniszczą deskę? Bez przesady. Czytając to miałem uczucie, że łapiesz regulamin za słówka. 

image.png.93e913afe3473178733fda9d018c44fe.png

Pozdrawiam.

Edytowane przez GOD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nadal jest to przeszkadzaniem innym graczom patrząc na definicję słownikową słowa przeszkadzać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Punkt w regulaminie brzmi "Zakaz używania propów do przeszkadzania innym graczom.". Propy, to przedmioty, które możesz zapakować do Prop Cannona, bądź przesuwać po mapie, niektóre da się podnosić Magneto-Laską.

Temat zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.