Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick, na który została nałożona kara: mz58
2. Steam ID:  STEAM_0:0:100960854
3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_0:0:100960854&Submit
4. Opis sytuacji: Napisałem na !report że szukam przyjaciół i jest mi smutno
5. Coś od siebie:

To że jestem rudy to oznacza że jestem gorszy T_T ??

To że mam problem oznacza że nie mogę grać ??

Myślałem że admin jest od tego aby pomagać a tu ban :1fh13:!

Tak się traktuje biednych szukających pomocy graczy ?!

Szukam pomocnego admina który ma dobre serce

i jakoś to odkręci

Mam nadzieje że że ... że :crying: taki istnieje !

proszę dodajcie mnie do znajomych http://steamcommunity.com/id/Cwaniakxxl/

bo większość których posiadam to i tak mnie nie zna

a w sumie kogo to obchodzi :crying:!?!

Idę się powiesić :((

Dobranoc zły świecie !

Nie musicie odpisywać !

Idę zwiedzić ten czy tamten świat !

To już od was zależy

:1fh13:

Please Halp

Edytowane przez Akise Aru
Czerwony kolor jest dla administracji :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zakazane jest pisanie tzw. "śmieciowych reportów", dlatego uważam że kara jest słuszna. Poza tym, sama prośbą o Unbana nie daje nadzieji, że się poprawisz w tej kwestii (forma, jaką napisałeś prośbę jest taka sama jak owy report) . 

Moim zdaniem ban całkiem słuszny.

A temat do zamknięcia . 

Pozdrawiam. 

Edytowane przez astropieseł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Odwołanie równie śmieszne co powód bana. Cztery dni za głupie napisanie "szukam przyjaciół" w reporcie to chyba przesada, za takie coś szkoda nawet karać więcej niż jednym slayem, ale u was chyba rzeczywiście jest jakieś przeludnienie, skoro pozbywacie się graczy z taką łatwością. Administrator jest od pomagania, a nie od pokazywania, jak to potrafi się wlepić bana i pokazać swoją moc. Jestem pewien, że gdyby administracja upomniała gracza, przeprosiłby on i więcej nie pisał takich bzdur w reportach, ale co ja tam wiem, nigdy nie byłem administratorem, a tym bardziej na Breachu.

Ogółem rzecz biorąc, jestem za odbanowaniem, chociaż autor tematu powinien na przyszłość poważniej pisać odwołania i nie pisać trash reportów.

Pozdrawiam,

Szejdi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aż mi się smutno zrobiło, a cały temat zmusił mnie do refleksji o tym co się dzieje na świecie, ile ludzi poszukuje przyjaciół w internecie, okropne, ale jakie prawdziwe. Jestem za odbanowaniem tej osoby, padł on ofiarom odrzucenia. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak więc @Szjdss - Kara dokładniej jest za utrudnianie pracy administracji i zabawę addonem od reportów w jeden z wymienionych sposobów który jest zapisany w powodzie. Ja kazałem nadać tego bana i jego opis jest wystarczająco adekwatny do jego zabawy nie licząc też wcześniejszych ostrzeżeń które mu dawałem jakiś czas temu.
@mz58 Przemyśl na przyszłość swoje zachowanie względem administracji i serwera to może nie otrzymasz kolejnego bana. A tym bardziej że report jest tam dlatego iż ma to pomóc w rozpatrzeniu spraw związanych z łamaniem regulaminu bądź utrudnianiem graczom rozgrywki... Nie oznajmianie że jest się rudym, szukanie przyjaciół i/oraz wpisywanie szajsu.

Samo odwołanie zamykam bo wydaje mi się że to jeden wielki żart. Odczekaj bana i polecam nie bawić się w takie żarty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.