Skocz do zawartości
Hubcioo

[Skarga] Akise Aru

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick osoby oskarżonej: Akise Aru

2. Steam ID osoby oskarżonej: STEAM_1:0:199867739

3. Przybliżona data zajścia: 20-12-2017

4. Nazwa mapy: ba_2017_minecraft

5. Opis sytuacji:  Użyłem wulgaryzmów na gracza o nicku Bokuser Bo co drugie wyraz używa słowo "dobrze" ( nie mówimy o tym zajściu bo dostałem prawidłowo bana za obraza gracza i się z tym zgadzam lecz wiele osób też używa o wiele więcej wulgaryzmów i nie dostawało bana a ja nagle dostałem pomimo że wiele osób się tak odnosi na serwerze, to dostałem go słusznie lecz o wiele za długo :)ale nie o tym tu mowa) Gracz a raczej ADMIN serwera GM  --Akise ARU --  nazwe to od razu jak powinno  wrzucił do kotła moją rodzinę a raczej matke Zaznaczam tutaj MATKE , gdzie w ogóle takiego miejsca nie powinno być . admin który obraża gracza poprzez argument Matki ? rozumiem że ja go także zwyzywałem lecz nigdy nie odważyłbym się wrzucić do tego mojej mamy a tym bardziej jego z szacunku do nich . Jestem zażenowany postawą Admina Pomidora jako że ja dostałem bana na tydzien za takie głupstwo , po czym zmienił nick i banował mnie na każdym multi koncie ( dostałem perma - macie wszyscy teraz spokoj :) ), gdzie próbowałem się dowiedzieć z jakiej racji on nie dostał bana a również mnie poniżył przed resztą graczy .

6. Coś od siebie: Nie czuję się bez winy dobrze zostałem osądzony ale również ADMIN GM też powinien dostać bana bo nie świeci przykładem. 

Gracze widzieli jak się zachowywałem i wiedzą jakim jestem graczem, staram się pomagać ale czasami też potrafię przyirytować . Przepraszam was za psucie wam rozgrywki ale takiego miejsca nie powinno być że admin obraża rodziców osoby grającej na serwerze:) . A co do mojego perma. Wszystko jest na demku. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.
Zacznijmy od tego, że do zajścia doszło na serwerze na którym mam gracza a nie admina, ale to szczegół.
Po 2. Nie wyzwałem ci matki, tylko powiedziałem, że możesz się do niej tak odzywać a nie do osób na serwerze. Zacząłeś rzucać mięsem w gracza Bokuser za to, że mówił co każde polecenie "Dobrze" więc ci powiedziałem, żebyś się zamknął (użyłem innych słów ale wolałbym nie cytować). Zacząłeś wyzywać mnie. I tutaj się zaczyna. Nie mam do ciebie szacunku i nie zamierzam mieć, ponieważ na szacunek musiałbyś sobie zasłużyć, jeśli twoim jedynym argumentem w tej jakże kulturalnej dyskusji było to, że jesteś starszy i co chwile powtarzałeś "morda nie odzywaj się do starszych" to nie masz prawa osądzać mnie o to, że zarzucam ci, że zostałeś źle wychowany. (o to mi głównie chodziło, bo ubliżanie cudzej rodzinie jest przykrą sprawą). Nawet jeśli mnie poniosło, nawet jeśli źle zostałem zrozumiany - nie czuje ani odrobiny żalu za to co się wydarzyło, takich ludzi jak ty powinno się wypleniać z serwera i społeczeństwa jak najszybciej i jak najdłużej. A ta akcja z multikontami (zaznaczam, że wtedy też zdarzyło ci się mnie wyzwać pod pretekstem wyjaśnień) to już hit którego nawet nie chce komentować.

11 minut temu, Hubcioo napisał:

poniżył przed resztą graczy

Jakim cudem skoro każdy dowiedział się o tym dopiero jak przyszedłeś z multikonta. A to ty poniżałeś Bokusera, a potem mnie :)

Podsumowując - Co się stanie to się stanie, nie wyzwałem ci rodziny, tylko zasugerowałem byś rzucał mięsem w tych którzy cie wychowali a nie w randomowych ludzi na serwerze. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadzam się z autorem skargi. Są pewne granice, a obrażanie kogoś rodziców jest całkowitym przegięciem i świadczy tylko o niskim ilorazie inteligencji oraz braku kultury. Według mnie gracz @Akise Aru powinien dostać karę, bo dlaczego nie? To że jest administratorem na jednym z serwerów strefy gier nie oznacza że może sobie bezkarnie wszystko robić. Skoro gracz @Hubcioo dostał bana to i @Akise Aru się on należy. Decyzje powinien tu podjąć @pomidor™ który był obecny przy tym na serwerze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Akise Aru napisał:

Jakim cudem skoro każdy dowiedział się o tym dopiero jak przyszedłeś z multikonta. A to ty poniżałeś Bokusera, a potem mnie :)

Podsumowując - Co się stanie to się stanie, nie wyzwałem ci rodziny, tylko zasugerowałem byś rzucał mięsem w tych którzy cie wychowali a nie w randomowych ludzi na serwerze. 

Co ma do tego multiKonto , ani razu nie rzuciłem wtedy na ciebie mięsem ? 

ale odpowiedz mi jeszcze raz co ma do tego moja rodzina . Nie znasz mnie a tym bardziej mojej rodziny Która tutaj w ogóle nie powinna być użyta a co do szacunku , to racja  nie będziesz  jej miał ponieważ  mnie nie znasz i z jednej sytuacji oceniasz mnie z góry , zaznaczę tutaj że nie byłem banowany przez takie zachowania kiedykolwiek . 

Edytowane przez Hubcioo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pisać jeszcze raz to samo? Nie obraziłem twojej mamy tylko powiedziałem, żebyś zwracał się tak do niej a nie do ludzi na serwerze. Naah zaczekam na pomidora i tyle ;v

Dodam jeszcze, że przegięciem jest rzucanie mięsem na gracza który dodaje sobie jakieś słowo do wypowiedzi. Z twoich ust leciały ostre słowa i były one dużo gorsze od mojego "upomnienia". A skoro twoją obroną są wulgaryzmy i "hurr durr jestem starszy i mi wszystko wolno zamknij się gówniarzu to ja tu jestem królem" to dlaczego ja powinienem mieć jakiekolwiek hamulce? Jeśli ktoś nie szanuje innego człowieka, również nie zasługuje na szacunek.
Dziękuję

Edytowane przez Akise Aru
"dodam jeszcze"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jesteś zażenowany moją postawą, mimo że wszystko sam zainicjowałeś? Ciekawe. Wchodzisz na serwer i od razu „czuć”, że szukasz problemu tam, gdzie go nie ma. Nie mam zamiaru tolerować takiego chamstwa i rzucania mięsem w stronę innych graczy, w tym przypadku - @Akise Aru i @bokuser. Jeżeli nie rozumiesz, że serwer służy do zabawy i rozluźnienia się po pracy/szkole, to Plac Zabaw chyba nie jest dla Ciebie.

Kolejna sprawa - multikonta.

Nie wiem, ile ich dziś użyłeś, ale w ten sposób z pierwotnego bana na tydzień zapracowałeś sobie na perma, ponieważ dajesz mi do zrozumienia, że masz mnie i moje zdanie głęboko w czterech literach. Są inne metody skontaktowania się ze mną, np. poprzez forum.

Co do oskarżeń wobec @Akise Aru, za chwilę obejrzę demko i zobaczymy, w jaki sposób obraził Twoją mamę, jeżeli jest tak, jak napisał wyżej, to z góry mogę powiedzieć, że ukarany nie zostanie, bo żadnych obraźliwych słów skierowanych w jej stronę nie widzę, kwestia paru minut, brb.

Bokuser: <wydaje polecenia>

Hubcio do Bokusera: no nie mów kurwa dobrze po każdym zdaniu człowieku, ja wiem, że gimnazjum, ale tak się nie mówi

Bokuser: <wydaje polecenia>

Hubcio do Bokusera: zaraz mu wykurwie normalnie

Akise Aru do Hubcia: śmieje się, że z gimnazjum a co drugie słowo bluźni, powiem Ci, że dojrzały jesteś kolego, a teraz zamknij mordę i daj im poprowadzić

Hubcio do Akise Aru: zamknij pi**ę je**na sz*ato, nie odzywaj się do starszych, mogę Ci nawet naszczać na mordę, ch**a mi zrobisz

Akise Aru do Hubcia: na mordę to możesz to zrobić swojej matce ku*wo [nie jestem do końca pewny środka wypowiedzi, bo w tym momencie mówiło sporo osób]

@Akise Aru w swojej pierwszej wypowiedzi w żaden sposób Cię nie obraził, chciał tylko w spokoju wysłuchać poleceń, umożliwić Bokuserowi dalsze prowadzenie jaila i zwrócić Ci uwagę, że przeszkadzasz. Zauważ, że to Ty pierwszy wyskoczyłeś w jego stronę z porządną wiązanką.

Owszem, uważam, że nie powinien wtrącać w to osób trzecich (w tym przypadku rodzica), ale to jego pierwsza taka akcja, dlatego tym razem kończy się jedynie na publicznym upomnieniu i prośbie, żeby więcej takich słów się nie dopuszczał, co do Twojej kary - nie zostaje zmieniona.

Dobra, żeby nie było, że znów jestem ten najsurowszy i najgorszy z administratorów, zmieniam Ci bana na głównym koncie z permanentnego na 3 tygodnie, od razu zaznaczam, że w tym czasie nie przysługuje Ci prawo do odwołania się, po prostu masz odczekać i przemyśleć swoje zachowanie, w sumie :questioning:, zmusić Cię do tego nie mogę, ale mam nadzieję, że tak zrobisz.

Edytowane przez pomidor™
:[

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pozwolę się wtrącić ze względu na obejrzenie demka,

Przepisane z Voice Chat

runda 14:49

Hub: to nie mów kur...dobrze po każdym zdaniu człowieku, ja wiem że gimnazjum ale tak się nie mówi
Bok: nie reaguje wydaje dalej polecenia

hub: zaraz mu wykur.. normalnie

Bok: nie reaguje wydaje dalej polecenia

aks: śmieje się że z gimnazjum a co drugie słowo blucha , myślisz że jesteś dojrzały kolego , a teraz zamknij morde i daj prowadzić

hub: zamknij piz.e jeb.na szmato, nie odzywaj się do starszych

hub. mogę Ci nawet naszczać na mordę i uja mi zrobisz

aks: na morde to mogę twojej matce kur...

Potem Cisza była

Edytowane przez nonejm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 hour ago, Hubcioo said:

Użyłem wulgaryzmów na gracza o nicku Bokuser Bo co drugie wyraz używa słowo "dobrze"

Jeśli o mnie chodzi to do jutra założyłem się z pewną osobą, że będę mówił "dobrze" do godz 13 jak najczęściej. Ja osobiście nic nie mam do osób które sie wyżywają i wyzywają na innych w internecie, są to nieznajomi i nie obchodzi mnie ich zdanie/zdenerwowanie. Jestem zdania żeby lepiej się wyżyć w internecie niż w życiu realnym na kimś (ale lepiej na worku treningowym ;) ). Ja osobiście nie mam nic do Hubcia prócz szacunku, że jest starszy. I będę za unbanem tego pomocnego gracza (pomógł na course nie raz :D)

23 minutes ago, nonejm said:

aks: śmieje się że z gimnazjum a co drugie słowo blucha , myślisz że jesteś dojrzały kolego , a teraz zamknij morde i daj prowadzić

hub: zamknij piz.e jeb.na szmato, nie odzywaj się do starszych

.

.

Potem Cisza była

A wracając do skargi moim zdaniem gracz akise aru chciał "uspokoić" gracza Hubcio ale Hubcio jeszcze bardziej nie wytrzymał i sprowokował gracza akise. (btw to po rodzicach (szczególnie po mamach) ciśnie sie w gimnazjum)

Edytowane przez bokuser

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zmieniam zdanie, chciałem dać mu szansę, ale ten osobnik jednak nie zasługuje na to, żeby przynależeć do społeczności Placu Zabaw.

L5j8jTh.png

Temat zamykam.

Edytowane przez pomidor™

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jedyna słuszna decyzja lokalnego capo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po dzisiejszej rozmowie z Pomidorem na tsie , zrozumiałem swój błąd I Przepraszam wszystkich za moje zachowanie . Tak jak pomidor napisał plac zabaw służy do relaksu i rozluźnienia a nie szukania problemów i plucia i się pod podpisuję. Uważam tak samo a moje zachowanie było totalnym odwrotem o 180 stopni. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potwierdzam, pogadaliśmy na TeamSpeaku, @Hubcioo przeprosił i powiedział, że zrozumiał swój błąd. Mam nadzieję, że więcej do takich nieprzyjemnych incydentów nie dojdzie.

W związku z powyższym postanowiłem, że za jego odpowiednie zachowanie należy się „nagroda” w postaci unbana.

Temat zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.