Skocz do zawartości
NocnyTajemnik@gmail.com

[Ban] NocnyTajemnik

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: NocnyTajemnik

2. Steam ID: STEAM_0:0:49704470

3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_0:0:49704470&Submit

4. Opis sytuacji: Dostałem bana za ghosting w dniu 20.12.2017 mimo, że tego nie robiłem.Do gracza Święty napisałem tego dnia tylko to i zrobiłem kiedy runda się skończyła a gracz itsKare był potwierdzony, że nie żyje.:

0a0032988c90a.png

Bana dał mi Cezary.

Edytowane przez [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałbym się wypowiedzieć odnośnie tego bana na Nocnego i Świętego.

Więc tak,najpierw chce powiedzieć że wierzę im po krótkiej rozmowie z Nocnym i tym że go znam już jakiś czas i wątpię by to zrobili, Nocny był zawsze dobrym i przestrzegającym regulaminu graczem i nie lubił ryzykować (serio na coś co było ryzykowne nie dało się go namówić).

Świętego też znam już długo i też trudno mi uwierzyć by takie coś zrobił.

Więc ja osobiście jestem za unbanem dla tej dwójki,lecz to tylko moje zdanie którym chciałem się podzielić z wami reszta już zależy od kogoś innego.

Edytowane przez ezral
Poprawka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moge do tego tylko dodać że nie mam żadnej innej drogi komunikacji z Nocnym poza steamem ponieważ niedawno resetowałem sobie system i nie mam żadnych programów typu discord albo TS

Edit: To "sz" to mnie koliło bardzo w oczy //Radke

Edytowane przez Radke
Rażący błąd ortograficzny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po wspólnej analizie logów razem z Cezarym doszliśmy do wniosku iż po prostu nastąpiła pomyłka. Bany zostały cofnięte, a za całą sytuację najmocniej przepraszamy. :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.