Skocz do zawartości
rudi202

<BR> rudi202

Rekomendowane odpowiedzi

1. Wiek 15
2. Adres e-mail: [email protected]
3. Steam ID oraz namiary: 0:1:149311091 ; http://steamcommunity.com/profiles/76561198258887911/
4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Nie

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty: w dni wolne święta wchodzę na serwer przed 15:00 gdy często nie ma jeszcze żadnych administratorów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakbyś w temacie napisał na jaki konkretnie serwer breacha składasz podanie było by super.

W treści podania dużo nie napisałeś i nie ma za dużo argumentów czemu mieliby cię przyjąć.

Tu jest GT: (nie widziałem jaki breach to przeszukałem 3 i tylko na 1 grałeś jako "rudi202")

https://www.gametracker.com/player/rudi202/193.110.121.82:2323/

Masz przegrane niecałe 14 godzin, a pierwszy raz wszedłeś na niego 2 tygodnie temu.

Jestem na duże Nie

Pozdrawiam~ Adlino

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Halo???

Jaki Breach???

Poza tym trzeba być aktywnym.

Twój BR#1 BR#2 BR#3

2. Gracz musi regularnie grać minimum przez miesiąc aby ubiegać się o prawa administratora.

First Seen: Dec 05, 2017 5:13 PM 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
45 minut temu, rudi202 napisał:

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty: w dni wolne święta wchodzę na serwer przed 15:00 gdy często nie ma jeszcze żadnych administratorów

A ja wchodzę jak jest ktoś z administracji, to znaczy, że powinienem się zdegradować? :i-see-what-you-did-there:

Podanie tak samo jak ostatnie z TTT nie powala jakże wielką falą tekstu+twój czas według GT wraz z aktywnością.... Jestem na NIE. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pierwszy raz słysze o takiej nazwie i o graczu a długo gram na br#2 :/ ale dobra podanie to juz inna beczka

43 minuty temu, rudi202 napisał:

w dni wolne święta wchodzę na serwer przed 15:00 gdy często nie ma jeszcze żadnych administratorów

Coś nie sądze by o 15:00 nie było żadnych administratorów bo w tygodniu adminstratorzy wchodzą i to dość często czego nie mogę powiedzieć o tobie :( 

Jestem na Duże NIE 

Ps. Musisz grać miesiąc by chociaż napisać podanie na operatora/kidopa a jak już napisał wyżej Adlino masz 14 godzin więc podanie powinno być odrzucone odrazu ~Pozdrawiam Akeno

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie przegrany miesiąc, niestaranne podanie oraz fakt że administracja wbija w różnych godzinach. Niektórzy są przed 15 :)
Mimo to pierwszy raz słyszę o Tobie, nikt Cię nie zna oraz no nie oszukujmy się, nie postarałeś się... No i ostatecznie nie wiem na jaki breach składasz też podanie więc..

Podanie odrzucone.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.