Jump to content
Doritos

<BR#3> doritos

Recommended Posts

Treść podania:
1. Wiek (preferowany >= 16).   15 lat
2. Adres e-mail.    [email protected]
3 Steam ID oraz namiary: . [U:1:190849922]         http://steamcommunity.com/profiles/76561198151115650 
4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator. byłem administratorem na serwerze "agency breach" ale na skutek spisku innych administratorów zostałem permanentnie zbanowany.Byłem jeszcze "pomocnik admina" na jednym z serwerze który niestety został usunięty

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty. Ponieważ znam bardzo dobrze ULXa i potrafie rozgryźć schemat gry.Ponadto wolę  tą starszą wersje Breach niż serwery z nowymi aktulizacjami.oraz posiadam +500 godzin doświadczenia w tym trybie
6. https://www.gametracker.com/player/doritos/193.110.121.82:2323/

Edited by Doritos

Na breachu#3 zacząłeś grać dokładnie:

First Seen: May 18, 2017 12:09 PM 

Ale dopiero od  tygodnia, może dłużej, grasz regularnie. Nie spełniasz wymagań na administratora. Ale dobra...

Na serwerze masz przegrane 16h trochę słabo :/ i otrzymałeś 3 bany.

Co do podania to mało napisałeś i jedynym twoim argumentem jest dobra znajomość ULX. Z poprawną polszczyzną jest ok, a twój wiek jest prawie idealny do "preferowanego".

Jestem na Nie.

Pozdrawiam~ Adlino

Witaj Doritos,

Zostałeś wyrzucony z administracji mojego serwera z powodu, iż to TY spiskowałeś przeciwko nam. Chciałeś skłócić administrację z zarządem oraz administrację z administrację. Może i pomogłeś nam trochę z serwerem, lecz podczas swojej nieobecności pisałeś do mnie pytanie typu: "Serwer jeszcze nie upadł?"[1], zacząłem myśleć, że chcesz rozwalić nam serwer. No cóż, nie myliłem się. Moje podejrzenia padły już po twoich słowach: "zazwyczaj gdzieś gdzie byłem adminem, serwer padał po jakimś czasie"[1], wtedy wiedziałem już że coś mi tu nie gra. Następnie zacząłeś pisać do innych administratorów mojego serwera, by skłócić ich z innymi bądź z nami. Na nasze szczęście, jeden z nich SPRZEDAŁ CIĘ wysyłając nam screeny rozmowy twojej z nim[2]. Po tym postanowiliśmy, że już szansy dla Ciebie nie ma. Wyrzuciliśmy Cię z naszej administracji po czym zbanowaliśmy, bo zostałeś zwykłym szkodnikiem.

Z pozdrowieniami

Marcin, Director of the Agency.

O co chodzi z liczbami? Mała legenda:

[1] -> cytaty nie są przepisane w stu procentach, to jest tylko imitacja słów, która była napisana na prawdę, ująłem to inaczej w słowach.

[2] -> Nie chcę przytaczać nicków, bo jest to tutaj zbędne.

Edited by DraziV
Poprawa słowa.

Osoba z banem za nazizm pchnie się ku stanowisku administratora? Ugh... Dobra? Minusy:

Tak średnio się rozpisałeś tak szczerze.

Mała aktywność

No i trochę już tych banów masz jak na 16 godzin

Na Nie

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...