Skocz do zawartości
Czarna Laguna

[Skarga] Nonejm

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick osoby oskarżonej: nonejm
2. Steam ID osoby oskarżonej:STEAM_0:0:19844658
3. Przybliżona data zajścia: 14:41 / caly czas
4. Nazwa mapy: jb_clouds_beta02
5. Opis sytuacji: Administrator o nazwie nonejm, bardzo lubi nadużywac komend administratora tak jak ostatnio na mapie jb_clouds. Jedynym dowodem jest demko, ale proszę gracza @IceTea o wypowiedz, ponieważ jest on bardzo wiarygodnym graczem i wiele razy upominał ów administratora, aby się nie bawił komendami.
6. Coś od siebie: Proszę o ukaranie nonejma, oraz również proszę o wypowiedź @IceTea

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dodaj coś więcej od siebie, opisz zaistniałą sytuację, w jaki sposób bawił się komendami?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na jailu clouds dawał sobie grawitke i latał po mapie, ponadto na roznych kursach sie slapuje, żeby przejśc pułapki

Edit: @Akise Aru Drazni mnie to, że się bawi tymi komendami. Admin powinen dawać przykład, a nie bawić się. Przecież to obowiązek a nie przywilej

Edytowane przez Czarna Laguna
nie moge dodac kolejnego posta więc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A teraz pytanie. W czymś ci to przeszkodziło? Wpłynęło to na twoją rozgrywkę? Na Jailu nie byłem obecny, mogę się tylko wypowiedzieć o sytuacji z course'ów. Czasami nonejm się slapuje, ale jakoś nigdy nie widziałem, aby skończył mapę z pomocą komend, albo żeby używał ich na kimś wbrew czyjejś woli. Innymi słowy - nikomu nie zaszkodził. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

co do slapowania na coursach.
- przechodzę je dalej by sprawdzić jaka jest mapa (chociażby dziś by nakierować rzufia i innych co dalej na nofocośtam)  i jakie są pułapki 

- czasami mi się nudzi a zamiast wyjść i zostawić bez opieki serwer wolę się poslapować dalej i tak przechodzić coursa - nie przeszkadza to innym graczom ani nie ingeruje to w żaden sposób w ich grę.

- oraz czasami by pomóc innym graczom w tym przypadku przykładu teleportu na 100traps

-co do clouda - miałem problem z grawitką ponieważ coś namieszałem w swoich bindach i komendach na mojej osobie zajęło mi to 2-3 rundy po czym już miałem normalną grawitację. Oczywiście mogłem zrobić reconnecta ale co z tego jak osobiście wolę wiedzieć jakie błędy popełniłem .

Edytowane przez nonejm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

świeżak, konto 2 posty, skarga na nikomu nie wadzącemu admina, ciekawe kto to :E

Edytowane przez Jesus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć,

Biorąc pod uwagę wypowiedź nonejma czy chciałbyś mu zwrócić na coś dodatkowo uwagę lub czy chcesz temat w ogóle kontynuować w tym momencie skoro nonejm wytłumaczył swoje stanowisko co do "dawania sobie grawitki"?

Ogólnie od siebie: Nie spotkałem się jeszcze z sytuacją gdzie Admin (którykolwiek, co tyczy się tez nonejma) nadużywałby komend - czy to do własnych celów czy do uprzykrzania życia "niewinnym" graczom, nie wygląda na to żeby @IceTea którego wzywałeś w temacie się wypowiedział co znaczy że raczej nie jest on warty zachodu.

Też prosiłbym aby odróżniać sytuacje rzeczywistego nadużywania komend a jakichś pomyłek/pomocy/zabaw (z graczami) ->
Aby było adekwatnie jeżeli Admin slapuje siebie aby przejść jakąś pułapkę to wy też możecie !prosić! go o slapa aby pomógl wam w podobny sposób (oczywiście nie róbmy z tego koncertu życzeń - adekwatnie do sytuacji)

Jeżeli admin popełnia jakiś przypadkowy błąd związany z komendą i nie psuje nikomu zabawy to raczej bez sensu robić z tego skargę lub jakikolwiek dramat, nie oglądałem demka więc nie wiem jak wygląda sytuacja - Ale - Pewnie nikt nie zapytał nonejma dokładnie czemu ma tą grawtike albo o co z tym chodzi a jego odpowiedź pewnie byłaby taka sama jak w poście wyżej.

Więc stawiając sytuację prosto:
Czy temat można zamknąć biorąc pod uwagę to co napisał nonejm czy chcesz aby temat kontynuować? - jeżeli chcesz kontynuować to proszę napisz dlaczego uważasz że jest to problemem skoro nonejm nikomu nie psuł rozgrywki na serwerze (a obecnie tak jest z tego co rozumiem temat na chwile obecną)

Jeżeli temat pozostanie bez jakichś konkretnych ciągnących go dalej odpowiedzi to do zamknięcia (dajmy z 2 dni?)

Edytowane przez Timon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.