Skocz do zawartości
Czarna Laguna

[Skarga] Nonejm

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick osoby oskarżonej: nonejm
2. Steam ID osoby oskarżonej:STEAM_0:0:19844658
3. Przybliżona data zajścia: 14:41 / caly czas
4. Nazwa mapy: jb_clouds_beta02
5. Opis sytuacji: Administrator o nazwie nonejm, bardzo lubi nadużywac komend administratora tak jak ostatnio na mapie jb_clouds. Jedynym dowodem jest demko, ale proszę gracza @IceTea o wypowiedz, ponieważ jest on bardzo wiarygodnym graczem i wiele razy upominał ów administratora, aby się nie bawił komendami.
6. Coś od siebie: Proszę o ukaranie nonejma, oraz również proszę o wypowiedź @IceTea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodaj coś więcej od siebie, opisz zaistniałą sytuację, w jaki sposób bawił się komendami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jailu clouds dawał sobie grawitke i latał po mapie, ponadto na roznych kursach sie slapuje, żeby przejśc pułapki

 

Edit: @Akise Aru Drazni mnie to, że się bawi tymi komendami. Admin powinen dawać przykład, a nie bawić się. Przecież to obowiązek a nie przywilej
 

Edytowane przez Czarna Laguna
nie moge dodac kolejnego posta więc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz pytanie. W czymś ci to przeszkodziło? Wpłynęło to na twoją rozgrywkę? Na Jailu nie byłem obecny, mogę się tylko wypowiedzieć o sytuacji z course'ów. Czasami nonejm się slapuje, ale jakoś nigdy nie widziałem, aby skończył mapę z pomocą komend, albo żeby używał ich na kimś wbrew czyjejś woli. Innymi słowy - nikomu nie zaszkodził. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do slapowania na coursach.
- przechodzę je dalej by sprawdzić jaka jest mapa (chociażby dziś by nakierować rzufia i innych co dalej na nofocośtam)  i jakie są pułapki 

- czasami mi się nudzi a zamiast wyjść i zostawić bez opieki serwer wolę się poslapować dalej i tak przechodzić coursa - nie przeszkadza to innym graczom ani nie ingeruje to w żaden sposób w ich grę.

- oraz czasami by pomóc innym graczom w tym przypadku przykładu teleportu na 100traps

 

 

-co do clouda - miałem problem z grawitką ponieważ coś namieszałem w swoich bindach i komendach na mojej osobie zajęło mi to 2-3 rundy po czym już miałem normalną grawitację. Oczywiście mogłem zrobić reconnecta ale co z tego jak osobiście wolę wiedzieć jakie błędy popełniłem .

 

 

Edytowane przez nonejm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

świeżak, konto 2 posty, skarga na nikomu nie wadzącemu admina, ciekawe kto to :E

Edytowane przez Jesus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Biorąc pod uwagę wypowiedź nonejma czy chciałbyś mu zwrócić na coś dodatkowo uwagę lub czy chcesz temat w ogóle kontynuować w tym momencie skoro nonejm wytłumaczył swoje stanowisko co do "dawania sobie grawitki"?

Ogólnie od siebie: Nie spotkałem się jeszcze z sytuacją gdzie Admin (którykolwiek, co tyczy się tez nonejma) nadużywałby komend - czy to do własnych celów czy do uprzykrzania życia "niewinnym" graczom, nie wygląda na to żeby @IceTea którego wzywałeś w temacie się wypowiedział co znaczy że raczej nie jest on warty zachodu.

Też prosiłbym aby odróżniać sytuacje rzeczywistego nadużywania komend a jakichś pomyłek/pomocy/zabaw (z graczami) ->
Aby było adekwatnie jeżeli Admin slapuje siebie aby przejść jakąś pułapkę to wy też możecie !prosić! go o slapa aby pomógl wam w podobny sposób (oczywiście nie róbmy z tego koncertu życzeń - adekwatnie do sytuacji)

Jeżeli admin popełnia jakiś przypadkowy błąd związany z komendą i nie psuje nikomu zabawy to raczej bez sensu robić z tego skargę lub jakikolwiek dramat, nie oglądałem demka więc nie wiem jak wygląda sytuacja - Ale - Pewnie nikt nie zapytał nonejma dokładnie czemu ma tą grawtike albo o co z tym chodzi a jego odpowiedź pewnie byłaby taka sama jak w poście wyżej.

Więc stawiając sytuację prosto:
Czy temat można zamknąć biorąc pod uwagę to co napisał nonejm czy chcesz aby temat kontynuować? - jeżeli chcesz kontynuować to proszę napisz dlaczego uważasz że jest to problemem skoro nonejm nikomu nie psuł rozgrywki na serwerze (a obecnie tak jest z tego co rozumiem temat na chwile obecną)

Jeżeli temat pozostanie bez jakichś konkretnych ciągnących go dalej odpowiedzi to do zamknięcia (dajmy z 2 dni?)

Edytowane przez Timon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×