Skocz do zawartości
mordopl

skarga krecik

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick osoby oskarżonej: Krecik  
2. Steam ID osoby oskarżonej:  STEAM_0:0:52063297
3. Przybliżona data zajścia: 28.12.17 około 15 surf mai remix oraz jb rengane kolo 15:10
4. Nazwa mapy: surf mai remix, jb rendgane
5. Opis sytuacji: Gracz krecik na surfie_mai_remix gracz ten namawial do wyboru mapy oraz do rtv a na mapie, podczas konkursu talentuw na mapie jb rendganes spiewal jeb*c remza jeb*ac remza tak krzyczal oraz spiewal jakies piosenki o rafale a gracze na serwerze mowili mi ze remzo tak ma na imie
6. Coś od siebie: wedlug mnie krecik powinen znow dostac permbana

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem ile ty masz lat no ale w cs'a to nie jeszcze prawa grać... "talentuw talentuw talentuw talentuw talentuw talentuw talentuw talentuw talentuw". Wróć do szkoły lepiej będzie dla Ciebie. Ta cała skarga to chyba jakaś kpina z twojej strony. "KONFIDENCI" TFU.

PS. Co z tym placem ostatnio się dzieje to głowa mała.Każdy na każdego sprzedaję(TFU).NIE O TAKI PLAC WALCZYŁEM!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nic dodać nic ująć nie mam nic do ukrycia wszystko napisane powyżej.

Dobrowolnie poddaje się karze,może to nawet być perm.Chcąc rozjuszać nudne społeczeństwo serwera przekroczyłem pewną granice której nigdy nie powinienem przekraczać to chyba mój koniec gry na placu Żegnam po 6 letniej kadencji.

Pozdrawiam i Przepraszam K.

Edytowane przez Krecik ;33

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pomysł, niech na placu nikt się nie odzywa i będzie stypa. No kur*wa trochę beki musi być. Dobrze wiemy że wszystko co na placu nie dzieje się na prawdę tylko dla zabawy.

Ps: Krecik według mnie jest ostatnim graczem który umie rozbawic społeczność serwera także jeśli chcecie zbanowac krecika to plac padnie sa dobre.

Pozdrawiam 

Stachu

Edytowane przez stachu21

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie chciałbym się wtrącać jakoś bardzo, ale @VitoxD1 używając argumentu czyjejś niepoprawnej ortografii jako jedynego argumentu przeciwko tej osobie powoduje u mnie uczucie na zasadzie "śmiać się czy płakać". Osoba przyszła tutaj aby zawiadomić o osobie, która nieodpowiednio się zachowała na serwerze, robiła coś co mogło kogoś urazić i łamała regulamin. Zastosowała się do wzoru i to w zupełności wystarczy. To nie jest podanie, żeby na takie rzeczy aż tak bardzo zwracać uwagę. Jeśli ma ktoś coś pisać w takim stylu to niech proszę pomyśli nad czymś sensownym, a nie o tak błahym argumencie. Powstaje przez to tylko tona niepotrzebnych i zbędnych postów.

Pozdrawiam,

Tomislav

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Tomislav napisał:

Ja nie chciałbym się wtrącać jakoś bardzo, ale @VitoxD1 używając argumentu czyjejś niepoprawnej ortografii jako jedynego argumentu przeciwko tej osobie powoduje u mnie uczucie na zasadzie "śmiać się czy płakać". Osoba przyszła tutaj aby zawiadomić o osobie, która nieodpowiednio się zachowała na serwerze, robiła coś co mogło kogoś urazić i łamała regulamin. Zastosowała się do wzoru i to w zupełności wystarczy. To nie jest podanie, żeby na takie rzeczy aż tak bardzo zwracać uwagę. Jeśli ma ktoś coś pisać w takim stylu to niech proszę pomyśli nad czymś sensownym, a nie o tak błahym argumencie. Powstaje przez to tylko tona niepotrzebnych i zbędnych postów.

Pozdrawiam,

Tomislav

Typie ale co Mnie twoje uczucie obchodzi. Śmiej się albo płacz co mnie to interesuje. 

Pozdro TFU

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Popieram Tomislava, niezależnie od ortografii, gracz chciał po prostu zgłosić sytuację którą uznał za niestosowną. Teraz tylko pytanie ile będziemy czekać na Remza...

Chciałbym jeszcze dodać że namawianie do "rtv" można zgłosić bezpośrednio do admina na steamie a nie pisać skargę, bo to nie jest takie duże wykroczenie. A co do tego śpiewania to mi na kilometr zalatuje zwykłym żartem. Byłem świadkiem gorszych rzeczy ;v

Edytowane przez Akise Aru
dodanie argumentacji żeby nie było ;vvvvvv

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Opis sytuacji/Przewinienia w Skrócie:

-surf_mai-
1) Parę głupich żartów o kredytach i Wroclove, nic wartego uwagi.

2) Namawianie do RTV

"Nominuje parabellum" (podmawianka pod jaila)
"Dobra nie ma administracji dajemy RTV"

-jail_renegade-
1) żart o wyrzutni ziemniaków (każdy kto rozumie - ten zrozumie, wyższa filozofia)
> końcówka mapy - mamy talent show <
2) jakas glupia piosenka śpiewana przez doga - krecik dodaje "a remzo jest j*bany w pale"(?)
> krecik idzie na scence, prosi o bit bo chce śpiewać, @slazzy daje bit <

3) tekst piosenki:
Rafał to chwale on strzela z ziemniaków
bo Rafał wale zuchwale 
podwale a dwale
jebi* go w pupalę
EEEEEEE
Rafał bierze udział w karnawale (x2) 
jebi* go w sranie. 
no dziękuje.

Jako że @Remzo jest "poszkodowanym" w temacie to on zadecyduje finalnie jak sprawa się potoczy, do tego czasu proszę o wstrzymanie się ze zbędnymi i nic nie wnoszącymi do tematu postami : ).

Remzo wybieram cię  pokeball-throw-trick.jpg

Edytowane przez Timon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.