Skocz do zawartości
Asia

[BR #1] Asia ツ

Rekomendowane odpowiedzi

1. Wiek (preferowany >= 16). 13

2. Adres e-mail. [email protected]

3. Steam ID oraz namiary. STEAM ID: STEAM_0:1:185765510 http://steamcommunity.com/id/bezpomyslu/

4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator. Niestety nie mam żadnego doświadczenia, ale szybko się uczę. Znam listę komend ULX.

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty.

Chciałabym zostać administratorem, ponieważ czasem na serwerze jest bardzo dużo reportów i potrzebna jest pomoc w rozwiązywaniu ich. Gracze łamią regulamin, znając go. Próbuje zawsze zwrócić no to uwagę i go upomnieć. Staram się zawsze pomóc i wszystko wytłumaczyć graczom, którzy są nowi (nie tylko) i nie znają niektórych rzeczy na serwerze. Na Breachu przebywam codziennie ok. 3-6h (zdarzają się wyjątki). Można to zauważyć, gdyż mam ok. 160h. Znam regulamin bardzo dobrze. Staram się pomagać w reportach. Nie przeklinam i nie wyzywam graczy. Większość osób mnie rozpoznaje i lubi na serwerze. Nie mam żadnego bana dotychczas na serwerze.

6. GameTracker: https://www.gametracker.com/player/Asia ツ/193.110.121.75:29900/

Edytowane przez Asia
Zapomniałam czegoś dopisać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wow... na breacha zaglądam odświętnie, ale to jest jedno z lepszych podań jakie widziałem na strefie. Plusem jest też twój brak banów przy tylu godzinach. Aktywność też jest dobra. Jedyny minus to wiek ale who cares ¯\_(ツ)_/¯. Jestem na Tak ale poczekam aż wypowiedzą się osoby które grają z tobą regularnie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Osoby nie znam dlatego ja to tu tylko tak zostawię.

5a4581bd76a2c_26133417_905455346284597_1472444477_n(1).png.2a7491586006ac8c6b3dfb7575738fd2.png

Edytowane przez Adele

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.