Skocz do zawartości
Tomo

[BAN]Tomo[#1]

Rekomendowane odpowiedzi

1. Timer004 PL

2.STEAM_0:0:68787457

3. http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=Civilgamers&Submit=Search

4. Wiec wszedłem na serwer zapomniawszy o zmianie nicku w którym znajdowała się reklama sieci serwerów nie zrobiłem tego celowo i przepraszam. Zostałem permanentnie zbanowany po ok 3 minutach. Nie dostałem ostrzeżenia nie wiem czy admini zobowiązani są dawać ostrzeżenia ale ja tylko informuje o sytuacji.

5. Mam tego bana od pół roku i chciałbym zagrać z kolegą w Breach ale nie mogę. Spędziłem na Breach dużo godzin i naprawdę mi się podobał przepraszam za ta sytuacje i obiecuje gdy dostane unbana to nie popełnię tego błędu ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

18. Zakaz reklamowania, w celu uzyskania jakiejkolwiek korzyści (konkurencyjne serwery gier, twój kanał na YouTube, Twitch, CS ruletka itp.). Jeżeli chcesz zamieścić linka do strony sieciowej , adres komunikatora lub inną treść, na czacie, w nicku, w sprayu itp., która może zostać uznana za reklamę, zapytaj najpierw administratora, czy możesz to zrobić. Jeżeli nie uzyskałeś pozwolenia od admina, nie możesz tego zrobić, nie ważne kto jest obecnie na serwerze.

Nie wiem czy pban za reklamę w nicku jest odpowiednią karą, zwłaszcza że nie zostałeś pouczony. Co prawda adminem nie jestem i nie znam dokładnie tej sytuacji, ale myślę że powinieneś dostać 2 szansę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od nadania bana minęło ponad pół roku tak więc jestem skłonny dać ci drugą szansę. Jeżeli jeszcze raz zdarzy się jakaś reklama to wracamy do czerwonego kolorku przy długości kary. 

Rozpatrzone pozytywnie.

Zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.