Skocz do zawartości
An!maL

[Perma Ban] An!maL

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick, na który została nałożona kara: An!maL
2. Steam ID: 

STEAM_0:0:82303856

3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_0:0:82303856&Submit
4. Opis sytuacji: A więc. Pewnego dnia wydarzyła się mała sprzeczka pomiędzy mną, a drugim adminem na serwerze Murder. Sprawy załatwialiśmy między sobą. Kilka godzin później ktoś zrobił grupę steam, do której się przyłączyłem. Nosiła ona podobną nazwę do Nicku Admina, lecz tak naprawdę nie miała ona z nim nic wspólnego. Zostałem oskarżony o szerzenie złych rzeczy poza serwerem, a jako Admin nie mogę się tego dopuścić. Automatycznie zostałem wyrzucony z Serwerów Strefy bez możliwości wytłumaczenia sprawy.
5. Coś od siebie: Długo, naprawdę długo zbierałem się aby napisać to odwołanie, albowiem chciałem aby sprawa się uspokoiła. Nie miałem na celu urazić danego - w tamtym momencie - Administratora. Wydawało mi się, że sprawy między sobą mięliśmy wyjaśnione, a grupa, która miała tylko podobną nazwę nie miała na celu propagowania złych rzeczy. Dodam jeszcze, że jeśli kogokolwiek ta grupa uraziła - a szczególe danego Admina - to bardzo przepraszam. Nie taki był jej zamiar. Wydaje mi się, że nie szerzy on do mnie urazy. Miałem okazję z nim rozmawiać dosłownie przez chwilę i rozmowa toczyła się normalnie, bez problemu. Tyle ode mnie. Czekam na werdykt i dziękuję za poświęcony czas.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio miałem okazję poznać An!mala i jest on naprawdę fajnym gościem, jego pojawienie się na pewno ożywiłoby trochę murdera. Jestem za unbanem dla tego tu wikinga.

Edytowane przez PutaMadre

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobry,

Tego leniwca,który do odwołania zbierał się prawie 4 miesiące znam już dobre 2 lata i to głównie przez Murdera,więc dość dobrze znam jego możliwości oraz to jak się zachowuje i jednego jestem pewien...on w porównaniu do "głównego" sprawcy czyli nethisa,który prócz grupy założył także fake konto na FB,wyzywał się z poszkodowanym adminem zwyczajnie for fun co dość często zdarzało się na murderze(#ToksycznaSpołeczność).

Wiadomo,że wszystko ma swoje granice i często łatwo tą granice przekroczyć,ostatnim przykładem była "rewolucja breachowa",która zaczęła się od wzajemnego wyzywania się @PutaMadre oraz @Tácõ.

Skoro putamadre dostał drugą szanse za podobny wyczyn,to czemu animal miałby nie dostać?Tym bardziej,że jest z murderem 2 lata i widać,że chce wrócić oraz tak samo @Heroes dostał unbana,a brał w jakimś stopniu udział w tym przedsięwzięciu ;).

Nie mówię,że animal nie jest bez winy,bo mógł to zwyczajnie prywatnie załatwić lub przez aktualnego wtedy superadmina @Mordencjusz i by udało się bez większego "rozlewu krwi" lub ofiar....ale jednak zasługuje na drugą szanse i osobiście jestem za tym by dostał unbana. Głównie wszystko zależy od @Kare oraz @Latający gdyż to oni dali bany/zadecydowali o zbanowaniu wszystkich zamieszanych w ten incydent.

Pozdrawiam snajper.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może to nie jest moja sprawa ale się wypowiem :).

An!mal już długi czas jest na banicji i myślę że swoje już odczekał. Widać że ma dużą chęć do powrotu na serwer co świadczy np. jego post w temacie "Krwawe Wspomnienia Murdera". Ma bardzo dobre kontakty z  innymi administratorami i myślę że oni są tego samego zdania co ja, czyli ...SPOJLER ALERT!....

Oczywiście jestem Za UnBanem.

Tak, spojler w idealnym miejscu.

Pozdrawiama~ Adlino

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lol, ub dla tego metalowca. Nie znam drugiego takiego toxica.

Edytowane przez Tácõ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

An!maL'a znam dobre 3 lata, to wystarczy by coś o nim powiedzieć więcej. Generalnie nie jest osobą agresywną, negatywnie nastawioną do wszystkich wokół, wręcz przeciwnie jest osobą rozrywkową (co na Murderze jest bardzo potrzebne, by przekonać do serwera graczy). Problem tego tematu jak wszyscy wiemy tyczy się grupy, która nie przepada/ła za jednym z administratorów ów serwera (wszyscy wiemy o kogo chodzi). Podczas tego incydentu jak kto pamięta bądź nie pełniłem funkcję HeadAdmina na Murderze, niestety rola ta ma swoją wadę z tego względu, że nie często ludzie mieszają w takie, bądź podobne incydenty właśnie takie osoby, raczej próbują to między sobą załatwić, lub prowadzić tzw. wojny. Powiem, że o tym całym problemie dowiedziałem się w chwili gdy wyszło to spoza kontroli i być może dalej bym się nie dowiedział gdyby nie powiedział mi o tym gracz Murdera (nie pamiętam nicku przepraszam).

To mogę szczerze powiedzieć, że był błąd mojej rezygnacji z funkcji HeadAdmina jak i Admina na serwerze, to, że nie potrafiłem powstrzymać ten problem w samym zarodku, za co również dorzucam się do przeprosin 

Z An!maL'em mam bardzo dobry kontakt przed zdarzeniem, jak i również po zdarzeniu. Pomimo tego, że brałem udział w naszym tajnym spotkaniu, który ostatecznie opanował sytuację, a An!maL o tym wiedział, nie wypiął się bo nie miał na co. Jestem za unbanem, nie dlatego, że znam An!maLa sporo czasu i go próbuję wesprzeć, lecz dlatego, że to nie jest osoba toksyczna dla innych, jak to wcześniej wywnioskowaliśmy, lecz jest osobą ogarniętą, a w porównaniu co było dobre kilka miesięcy temu, zmienił sie na lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

An!maL'a poznałem dość dawno temu, miałem okazję poznać go w tych lepszych warunkach kiedy był przyjacielski, jednak czasami miał huśtawki nastroju i potrafił być wredny nie tylko dla mnie, ale i dla graczy. Jestem człowiekiem, który potrafi wybaczyć i który wierzy, że każdemu (no prawie każdemu) należy się druga szansa. Mam nadzieję, że dostał nauczkę, a także, że nieco ożywi serwer i przywróci mu świetność, bo nie oszukujmy się, tak na prawdę to ludzie typu "zadymiarze" sprowadzali na serwer graczy, którzy lubili nasze towarzystwo, bo nie było nudno i sztywnej atmosfery tylko każdy brał w tej zabawie jakiś udział. Mam nadzieję, że jeszcze będę miał okazję porozmawiać z nim na serwerze na spokojnie i wszystko wróci do normy.

Pragnę dodać, że wyzywaliśmy się dla funu, ale czasami ludzie odbierali to jak wrogość, kiedy zaszła tamta sytuacja nie wiedziałem już czy wyzywał na serio czy tylko pod wpływem emocji. Jedynym i największym zbrodniarzem był wymieniony wyżej przez Snajpera jegomość, a reszta została pociągnięta jako "rykoszet" przez owego sprawcę. Jestem ZA UB

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Mam nadzieję, że taka sytuacja z twoim udziałem się już nie powtórzy. Nowy rok, nowy ty, nowe szanse - jestem przekonany, że wszyscy gracze na murderze przywitają Cię w atmosferze przyjaźni i radości z twojego powrotu. Szczerze wierzę, że większość ludzi zasługuję na drugą szansę. Niegodne byłoby z mojej strony pozostawiać twoją osobę z dala od tych serwerowych kamratów, więc bana zdejmuję.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.