Skocz do zawartości
Death

Błędy trybu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Ostatnio znowu zasiadłem to Gmoda i odwiedziłem serwer TTT
I znalazłem kilka błędów:

- Kamerka Dete
Działa tylko na bardzo bliskim zasięgu, przez co jest w ogóle nie potrzebna...O pilnowaniu przejść nie wspomne. Wygląda to tak że gdy się oddalić od niej to znikają ruchome elemty takie jak drzwi i modele postaci.
- Error Vertex File for 'weapons\w_c4.mdl' checksum -1922641891 should be 1736135338
Nie wiem co to ale spam jest dośc......ogromny
- Ekran reportów
Buguje się. A to kiedy jest zmiana mapy a my wisimy z reportem, a to kiedy nowy report dojdzie...Jedynym lekiem jest re-join na serwer.

Mam nadzieje że ktoś coś pomoże.
Pozdro ~W0lf

Edytowane przez Tryczek
bolą oczy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Witam.

Jeśli chodzi o kamerki detektywa, w sumie przypuszczam, że większość graczy tak ma : czasami nie ma propów.

Tak samo jest jeśli chodzi o autko czy drona. Ale nie zawsze tak jest, tylko czasami. Po prostu takie sobie bug.

Pozdrawiam Xave.

Edytowane przez ksawię

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do problemów z trybem to jeszcze jest czasem błąd xmarka gdzie każdy gracz zostawia za sobą ślad

20180101165532_1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chodzi o buga z oknem odpowiedzi na reporta to jest dosć denerwujący. Jak odpowiadam to staram sie jak najszybciej bo jak dojdzie kolejny a nie odpowiem na pierwszego to faktycznie można tylko relogować sie ponownie na server 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 30/12/2017 o 17:27, Death napisał:

- Error Vertex File for 'weapons\w_c4.mdl' checksum -1922641891 should be 1736135338
Nie wiem co to ale spam jest dośc......ogromny

Wyszukaj w_c4.mdl w folderze garrysmoda ( w taki sposób ) i upewnij się, że jedyny plik który znajdziesz to ten z paczki modeli ( o tej ), jeśli masz inne to je usuń.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi