Skocz do zawartości
norbertos203

[Perma Ban] kebab

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick, na który została nałożona kara: kebab

2. Steam ID: 

STEAM_0:1:198298337

3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=kebab&advType=name

4. Opis sytuacji: to było tak pewnego dnia byłem na murdeże i na discordzie murdera pżypatkowo powiedziałem kto jest mordercom i gdzie jest 

5. Coś od siebie: i prosze wybaczcie mi prosze bardzo i długo to pisałem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bana otrzymałeś coś koło 5/6 tygodni temu trochę krótko jak za ghosting. Jak wcześniej w odwołaniach, niezgodnych że wzorem, pisałeś to niby "zapomniałeś", że nie wolno podpowiadać, a wchodząc na serwer masz znać jego regulamin. (Pssst jest skrócony na loading screenie). Gdyby Snajper nie przerzucił Akisa na discordzie to cała ta akcja by nie wyszła na światło dzienne. Już tydzień temu chciałeś napisać odwołanie (musiałem ci długo tłumaczyć gdzie ma być napisane), a dopiero teraz jest ono na forum co znaczy że nie zależało Ci na odbanowaniu. Aktualne zbytnio nie zwala z nóg ale piszesz że się starałeś :)

Jestem za zostawieniem Bana jak na ten czas.

Pozdrawiam~ Adlino

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ghosting jest bardzo poważną sprawą, dodatkowo jakoś nie widać szczególnej chęci poprawy/twoje odwołanie jest po prostu byle jakie. Jakby tego było mało to już twój 3 pban na serwerze strefy. 

Jestem na nie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. To ja nałożyłem tego bana, więc chyba muszę się wypowiedzieć.
Siedziałem z tobą i twoim kolegą na discordzie, co jest dla mnie niewyobrażalne, że w obecności admina(operatora sory) jesteś w stanie łamać regulamin. To jeszcze bardziej utwierdziło mnie przy tym, że nie znasz go wcale. Myślę, że 5-6 tygodni to trochę mało za ghosting, jeszcze tak bezczelny - "Ej ten różowy(chyba był różowy) zabija, nad tobą jest". Potem twój kolega bystrze zaznaczył, że jestem na kanale. Ostatnie słowa jakie od ciebie usłyszałem to "O k*wa tu jest admin" i niestety przez jakiś czas nadal takie będą. Podanie napisane byle jak, chęć poprawy zerowa (na discordzie męczyłeś adlina, bo nie wiedziałeś jak napisać odwołanie). Życzę powodzenia w przyszłości, teraz niestety unbana NIE dostajesz, a temat ZAMYKAM

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.