Skocz do zawartości
KapskyPL

Przeprosiny

Rekomendowane odpowiedzi

Shalom,

Nadal nie wierzę, że to piszę, ale wyszło, to wyszło.

Niektórzy mogą znać mnie z serwera GMOD-JB sprzed awansu Foxa z Admina na prawdopodobnie [email protected] (nie pamiętam układu rang w SG), więc "Witam serdecznie".

Jako, że mamy nowy rok, to pomyślałem, że w końcu zakopię swój topór wojenny.

19 listopada roku Pańskiego 2016. dostałem bana za skargę na pewnego wysokiego szczeblem administratora (można to już spokojnie nazwać jako "kręcenie gównoburzy") i multikonto.

Generalnie (ponad) rok temu zauważyłem u strefy pewną mocno irytującą mnie przypadłość i myślałem, że wprowadzenie w obieg takich oto postów cokolwiek zmieni. Takie "obywatelskie nieposłuszeństwo". Oczywiście myliłem się i w rzeczywistości byłem zaślepiony żądzą "zemsty".

Przepraszam za wynikłą sytuację całą administrację SG, a szczególnie tych, którzy musieli tamten post moderować oraz samego administratora, który pewnie wie, o co chodzi.

Nie proszę o UB na tamtym koncie, bo to stare czasy. Proszę natomiast o możliwość spokojnej gry i udzielania się na forum.

Małe P.S. :

- Link do mojego starego profilu: http://strefagier.com.pl/index.php?/profile/6322-cubestergspl/
- Link do shitposta: http://strefagier.com.pl/index.php?/topic/11536-skarga-wachu/

Pozdrawiam,
Kapsky

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdrastvuj

Trochę się spóźniłeś, jeśli chciałbyś na nowo odwiedzić JB.
Owy serwer upadł jak ćpun na przystanku...niestety.

Jednak jako iż Ciebie pamiętam jako jajcarza małego (oraz nicponia i wgl), jestem za przywróceniem ci wejściówki.
Zapraszam również na TTT ;)

Witaj spowrotem ~Al0neW0lf

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi