Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1. Wiek (preferowany >= 16). 15 (Za miesiąc 16)
2. Adres e-mail. [email protected]
3. Steam ID oraz namiary. http://steamcommunity.com/profiles/76561198257921027/ STEAM_0:1:148827649  Discord 
4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator. Mam doświadczenie z cs:go jak i Hurtoworld'a

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty. Nie raz jestem świadkiem jak ktoś łamie regulamin , a nie raz nie ma adminów w wieczornych godzinach gdzie najczęściej jestem na serwerze. Pomagam ludziom, gdy czegoś nie wiedzą na temat regulaminu, ile expa potrzeba na dany poziom, skąd można pobrać tekstury i w w innych rzeczach. Chce również pomóc zachować ład i spokój na serwerze, jak i w  rozwijaniu serwera do przodu, aby było mniej osób łamiących regulamin oraz był lepszy gameplay. 

6. https://www.gametracker.com/player/Tornister/193.110.121.75:29900/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobry, 

Jestem na NIE. 

Kilka z powodów:

-Jesteś dość wybuchowy

-Nadużywanie przekleństw

-Wszystkie wybryki na forum(dokładniej na spamboxie)

-Nie potrafisz się zachowywać wobec osób młodszych lub nawet gdy ktoś cię zabije wyzywasz go na pw(Pamiętaj, mamy wgląd w logi ;) )

Plus ostatnio byłem świadkiem dość ciekawej sytuacji na discordzie, gdzie wszedłeś na kanał w sprawie złamania regulaminu i zapytania.... A po chwili nazwałeś jednego z kidopów "Cwelem". 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Witam chętnie się wypowiem na temat tego podania.

Plusy

-Dosyć ładnie napisane podanie

-Masz Zaufanego więc Admini ci ufają  (Miejmy taką nadzieje xP )

-Aktywność

-Doświadczenie

Minusy

- Nadużywanie wulgaryzmów

-Kłótnie z Putą na czatboxie (Tutaj niechciałbym się wypowiadać bo nie znam dokładnie sytuacji

czemu masz z nim spór więc przyzywam @PutaMadre by się wypowiedział)

- Same twoje kłótnie na czatboxie o tym że na breachu grają same dzieci  itp.

-Jak już napisał Snipur niby nazywanie KidOpa ,,cwelem'' nie pokazuje twojej postawy do graczy (niewiem czy ten KidOp jest twoim znajomym

ale nie sądzę by mu się to podobało :/ )

-Twoje ogólne zachowanie względem innych graczy (niewiem czy coś uległo zmianie czyt. wybuchy złości itp)

Po podliczeniu punktów jestem zmuszony być na NIE 

Pozdrawiam~Akeno

Edytowane przez pocotoczytasz
Mała Poprawka :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do wyzywania Maxa bo jego tak nazwałem to niech się o tym wypowie a ja tu wkleję to:

Tornister: maxu masz coś do np cię wyzywam od cweli albo coś ?
Użytkownik maxus6 zmienił status na: Online.
maxus6: Póki nie na serwerze to k xD
Użytkownik maxus6 zmienił status na: Zaraz wracam.
Tornister: Wtedy co wyszedłeś z steama to an discordzie przy Wilczym i Archaniole nazwałem cie cwelem ale przez to że wyszedłeś ze steama a byłą tamta sprawa
Tornister: Czyli dopóki cię nie wyzwe na serwerze to jest ok ?
maxus6: no dla mnie tak ^^
Tornister: Czyli dopóki cię nie wyzwe na serwerze to się nie przjmujesz tak ?
maxus6: Ta

A co do "wybuchania" jeśli osoby na serwerze by cię wyzywali od "k**w,szmat,de**i" i jeszcze potem dochodzi to co osoby pisały na chatboxie że "no typical breach czyli nic specjlnego" jestem pewien w 100% ze sam byś wybuchł po całym dniu słuchania jaką jesteś "ku***" bo zamykasz klasie d drzwi jak jesteś CI albo ich zabijasz albo dostajesz 20 reportów na 30+ aktywnych os na serwerze za sojusz jako ten duży aligator ( nie pamiętam numeru)  z medykiem i potem klasą D a nie zabijałem ich bo miałem zbugowane sprinta i chciałem ucieć po prostu a za wykorzystywanie bugów jest ban i potem słuchać takich 15 dzieciaków mówiących no Tornister tracisz zaufanego i dostajesz bana za to i za to. Jak by nie było tego całego na serwerze a tylko chatboxie to by mnie nie poniosło i by nie było tego wszystkiego co było 

SRY za spójność itp ale nie patrze czy stawiam znaki kropki itp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Posiadanie wystarczających ilości godzin, czy nawet uzyskanie rangi "Zaufany" od administratorów, nie gwarantuje ci z miejsca, że otrzymasz uprawnienia administracyjne na danym serwerze. Również liczy się zachowanie, którego ci brakuje, a szczególnie jest potrzebne przy stanowisku administratora na jakie się odwołujesz. Administrator przebywający na serwerze powinien umieć ogarnąć "chaos", a nie wybuchać z tego powodu. Jeżeli nie potrafisz w normalny sposób wyjaśnić sprawy niż wulgarny i dajesz się w bezsensowne kłótnie to nie dajesz się na to stanowisko. Spróbuj popracować nad sobą. Aktualnie jestem na Nie.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich czytających :D

Czas na moje kilka słów :P
Ale najpierw komentarzę XDD

5 godzin temu, pocotoczytasz napisał:

-Dosyć ładnie napisane podanie

Masz rację ... widać w tym talent artystyczny ... te krawędzie, te zaokrąglenia ... a nie ... czekaj ... to standardowy wygląd każdego podania xDD

Masz Zaufanego więc Admini ci ufają

Przypadek ... dostał rangę jak był spokojny i zaczęło się ... zabawa była fajna xDD

Doświadczenie

Doświadczenie w czym ?? Jeśli na serwerze to równie dobrze wystarczyło napisać tylko że jest aktywny natomiast jeśli "doświadczenie jak administrator" to przemilczę (widziałem co robił na Zaufanym xDD )

Nadużywanie wulgaryzmów

+++++

6 godzin temu, snajper24 napisał:

Nadużywanie przekleństw

Żeby tylko ... Tornister lub nadużywać nie tylko "łaciny" :P

Wszystkie wybryki na forum(dokładniej na spamboxie)

+++++

Kłótnie z Putą na czatboxie

Nie wiem ... nie wnikam ... nie zagłębiam się w temat lecz dalej dyskusję polecam prowadzić prywatnie :P

Nie potrafisz się zachowywać wobec osób młodszych lub nawet gdy ktoś cię zabije wyzywasz go

Nie ładnie ... nie mogę w to uwierzyć że aż tak to skróciłeś snajper ... tego było o wiele więcej :/

5 godzin temu, Tornister napisał:

Co do wyzywania Maxa bo jego tak nazwałem to niech się o tym wypowie a ja tu wkleję to:

Tornister: maxu masz coś do np cię wyzywam od cweli albo coś ?
maxus6: Póki nie na serwerze to k xD
Użytkownik maxus6 zmienił status na: Zaraz wracam.
Tornister: Wtedy co wyszedłeś z steama to an discordzie przy Wilczym i Archaniole nazwałem cie cwelem ale przez to że wyszedłeś ze steama a byłą tamta sprawa
Tornister: Czyli dopóki cię nie wyzwe na serwerze to jest ok ?
maxus6: no dla mnie tak ^^
Tornister: Czyli dopóki cię nie wyzwe na serwerze to się nie przjmujesz tak ?
maxus6: Ta

Nic nie wnosi ... sam fakt się liczy ... prywatnie róbcie co chcecie ale publicznie (czytaj: Serwer, Discord, Team Speak, Forum itp) nie można nikogo obrażać (zapoznaj się z pojęciem "zniesławienie")

A co do "wybuchania" jeśli osoby na serwerze by cię wyzywali od "k**w,szmat,de**i" i jeszcze potem dochodzi to co osoby pisały na chatboxie że "no typical breach czyli nic specjlnego" jestem pewien w 100% ze sam byś wybuchł po całym dniu słuchania jaką jesteś "ku***" bo zamykasz klasie d drzwi jak jesteś CI albo ich zabijasz albo dostajesz 20 reportów na 30+ aktywnych os na serwerze za sojusz jako ten duży aligator ( nie pamiętam numeru)  z medykiem i potem klasą D a nie zabijałem ich bo miałem zbugowane sprinta i chciałem ucieć po prostu a za wykorzystywanie bugów jest ban i potem słuchać takich 15 dzieciaków mówiących no Tornister tracisz zaufanego i dostajesz bana za to i za to.

Po 1 - kultura ... naprawdę muszę znów zaproponować administracji bany za brak kultury ??
Po 2 - jako administrator MUSISZ być spokojny i nie działać w nerwach bo masz większe prawa niż inni przez co w nerwach możesz ich użyć na "niewinnych"
Po 3 - co to za wyjaśnienie "obrażami mnie" skoro masz rangę która może dać gaga oraz muta co zablokuje całkowicie komunikację (w razie problemów robisz ukochane ss'y i wysyłasz do jakiegoś Admina z dopiskiem by przekazał to HA :P )

Jak by nie było tego całego na serwerze

Czego "tego całego" ??? Serwera ?? raka ?? gracza ??? 

to by mnie nie poniosło i by nie było tego wszystkiego co było 

Po 1 - czytałeś co napisałeś ?? obraziłeś się bo dzieci Cię wyzywały więc zamiast dać im gaga oraz muta to zaczołeś się z nimi wyzywać ?? No po prostu brawa ... następny kamień milowy to trafić intelektualnie do przedszkola xDD
Po 2 - boję się pytać co było ;_;

Godzinę temu, Wilczy napisał:

Spróbuj popracować nad sobą

Chyba nie da rady ... starał się chłopaczyna ale coś się zepsuło i nie było go słychać :/ 

-----------------
A teraz podanie :D

6 godzin temu, Tornister napisał:

Nie raz jestem świadkiem jak ktoś łamie regulamin

Sam to robisz więc trudno by nie było tego przy tobie xDDD

Nie raz jestem świadkiem jak ktoś łamie regulamin , a nie raz nie ma adminów w wieczornych godzinach gdzie najczęściej jestem na serwerze.

Przeanalizowałem to w języku Polskim i wyszło mi że to nie ma sensu ... co ma to że widzisz jak ktoś łamie regulamin do tego że nie ma Administracji wieczorami ??? 

Pomagam ludziom

Hahahah xDDDD
Ale nie odbiegajmy od normy :D

Pomagam ludziom, gdy czegoś nie wiedzą na temat regulaminu, ile expa potrzeba na dany poziom, skąd można pobrać tekstury i w w innych rzeczach.

Podczas moich pobytów na serwerze nawet pod innymi nick'ami ani razu nie widziałem być pomógł komukolwiek (chyba że pomocą nazywasz powiedzenie "patrz na czat" gdy pojawił się Adwert z daną informacją albo śmieszkujesz i wprowadzasz w błąd innych względem regulaminu ....Tak pamiętam to :)

Chce również pomóc zachować ład i spokój na serwerze

Hahahahahahahahaha xDDDD 
Ty podanie napisałeś czy kabaret ?? nie wiem co jest śmieszniejsze xDDD

rozwijaniu serwera do przodu, aby było mniej osób łamiących regulamin oraz był lepszy gameplay. 

napisałeś to tak jakby to była reklama papieru toaletowego ....  "Chciałbym by rozwijał się do przodu, aby był miękki oraz pachnący" xDDDD

------
Podsumowując - jestem na WIELKIE NIE zwłaszcza że nie nadajesz się na Zaufanego a co dopiero na Administratora ... Dalej pamiętam te twoje krzywe akcje jak kazałeś ludziom być miłym dla Ciebie bo inaczej ich "uciszysz" ... te przechwalanie się ... te zabawy komendami jak obrażasz się z kimś a ta osoba zacznie za mocnych tekstów używać i nie masz jak wyjść więc "taktyczny mute" ... pamiętam to wszystko zwłaszcza jak jeszcze gracze którzy się na Ciebie skarżyli uratowali Ci 4 litery na discordzie gdy pytałem się "co wy na to by został na randze tylko wyjaśni się co i jak ma robić jako zaufany" mając nadzieję że się nie zgodzą z wypisanym banem ... wystarczyło by powiedzieli "nie" to bym nacisnął magiczny guziczek :P 
Sorry Tornister ale taka jest prawda ... ty gdy dostaniesz choć trochę władzy to zaczyna Ci odbijać przez co stajesz się niebezpieczny ale siebie, osób w twoim otoczeniu oraz całęgo ogółu serwera :/

To by było na tyle więc nie pozostaje mi nic innego niż pozdrowić wszystkich którym chciało się to czytać :P 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tornister jest to jedna z bardziej wybuchowych osób na strefie,ale  kiedy inni dochodzą do tego co zrobili źle, to tornister dalej będzie się trzymał swojej racji. Ile to razy było, że pisałem spokojnie podważając jego zdanie, a ten we mnie wchodzi tekstem "Nie mam zamiaru rozmawiać z adminem, który gówno robił"no duże X małe d.
Po tym jak wróciłem na stanowisko, powiedziałem @NavySealPL, że nie będę się zajmował serwerem tak jak kiedyś, bo ogrywałem sobie wowa i inne tryby strefy. Jak to jest, że tylko ty jako jedyny się czepiasz do tekstów "to tylko bricz" etc, powiedz mi czemu tego nie czepia się taki Alucard czy Limbo? Może mają dystans :))) Co jak co, ale człowiek, który pała taką wrogością do innych strefowiczów,nie powinien pełnić funkcji administratora. Jestem an Nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Napiszę to w formie + i -.                                                                                                                                                                                            jestem na nie

PLUSY

- Posiadanie Zaufanego

- Aktywność

MINUSY

- kłótnie

- nadużywanie słowa 'gówno'

- obrażanie innych za rdm

- nadużywanie komend (np. serwer się popsuł, nie było widać tabu, i Tornister gagował każdą osobę bez mutacji za to, że się pytała "czemu tab nie działa?" (mały minus)

Sam wywnioskuj czy jestem na tak czy na nie.

Edytowane przez jonek2531

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich zainteresowanych

No to też dołożę swoją "cegiełkę"

Bo tak z tego co wyczytałem to jedyne plusy jakie posiadasz to "ranga" czas na serwerze co prawda zdarza ci się pomóc nowym graczom lub innym mającymi problem 

ale twoja impulsywność jak i również tuj ubogi zakres słów (polecam słownik J.Polskiego xd) przechylają szalkę w przeciwną stronę więc sam sobie szkodzisz w śród graczy 

bo muszę powiedzieć że da się z tobą podąć dialog, niestety łatwo wdajesz się w kłótnie, dajesz się prowokować innym graczom. 

Podsumowując coś tam robisz, (polecam kup sobie stress ball-a lub jogę poćwicz xd) 

Jestem na nie

Z poważaniem Mr.Black

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Tornister przestrzega zasad, jest aktywny itp. itd. .. ALE!

jest nerwowy (lekko powiedziane) i x osób wyżej już się rozpisało na ten temat.

Więc .. no jeszcze nie.

Jestem na nie.

Btw. W związku z ilością negatywnych opinii (oraz *ekhem* ilością pozytywnych):

Przyzywam Head Admina aby zamknął podanie.

Edytowane przez Faramour
korekta x6 2 dni później dalej rzuca zaklęcie przyzwania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Ciągłe trolowanie nowych graczy, przeszkadzanie administracji i dosłownie chodzenie po krawędzi bana. Tak można opisać twoją osobę. Fakt grasz długo lecz cały czas jesteś taki sam. Wykorzystujesz wszystkie możliwe sposoby i luki w regulaminie by tylko zrobić coś co tobie sprawi radość a innym przeszkodzi a przy okazji nie dostać bana. Nie potrafisz rozmawiać z innym graczami, szybko wchodzisz w irytacje i złość co skutkuje przekrzykiwaniem, mutowaniem innych którzy są dla ciebie niewygodni i brakiem jakiegokolwiek rozwiązania problemu. 

Podsumowanie

Minusy:

- problematyczne zachowanie

- brak umiejętności spokojnego rozwiązywania problemów

- częste kłótnie

- obrażanie innych

Plusy:

+ czas na serwerze

Jestem na NIE

Ogólnie Tornister brakuje ci tego czegoś co można nazwać hamulcem. Nie wiesz kiedy przestać.

Edytowane przez Adele

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podanie odrzucone.
Przez swoje wybuchowe zachowanie możesz podejść do sprawy nieobiektywnie. Popraw je, a może zdobędziesz szansę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.