Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick, na który została nałożona kara: Zangery
2. Steam ID: STEAM_0:1:175381222
3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:1:175381222&advType=steamid&Submit
4. Opis sytuacji: A więc tak miałem dostać bana za obijanie swoich od maxusa pogodziłem się z tym banem jednak w poprzedniej rundzie gracz o nicku Skiper220 PODŁOŻYŁ mi się pod samochód. Wyglądało to tak że chciałem uciec przed nim samochodem ponieważ był SCP-1471-A czy jakoś tak a on podszedł mi pod samochód a więc krzyczałem przez mikro żeby się odsunął bo inaczej zginie z własnej winy Lecz on się nie odsunął i zginął. W następnej rundzie byłem na przesłuchaniu w sprawie obijania swoich no i tam pogadaliśmy i miałem dostać bana za to. Po przesłuchaniu napisałem jeszcze maxusowi o tym rozjechaniu scp a on pisał ze mną i powiedział mi że był przy tym i widział jak mi się Skiper220 podłożył i przedłuży mi bana za to. No i dostałem dzięki temu bana na 2dni i 4h.
5. Coś od siebie: Owszem bana powinienem dostać ale za obijanie swoich ponieważ to skiper wszedł mi pod auto a ja nie miałem jak go ominąć bo za mną była już ściana a on nie chciał się odsunąć więc go rozjechałem.

Pozdrawiam Zangery :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Podkładanie się pod samochód, blokowanie go tak by nie mógł odjechac/pojechać jako SCP raczej jest zabronione więc skiper powinien dostać Warna/bana za to a nie ty mieć przedłużonego. Skoro admin który ci przedłużył ci karę za nie twoją winę powinien odpowiedzieć za nieznajomość regulaminu/niezrozumienie go ponieważ admin/kidop(administracja) powinni znać regulamin. Dlatego jestem za zmniejszeniem bana do odpowiedniego za obijanie,skiperowi bana/Warna za wymuszone przejechanie a zarazem złamaniem regulaminu a maxusowi odpowiednią karę za niewłaściwy ban(jeśli to wszystko prawda) ponieważ niezna regulaminu na tyle dobrze ile jest wymagane

Edytowane przez Kirito
Literówka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przyznaję się do błędu - SCP-1471-A rzeczywiście mógł zablokować ci drogę. Z mojej perspektywy wyglądało to tak jabyś go przejechał od tak, ale skoro byłeś zablokowany pod ścianą to bana skrócę tylko do obijania swojej klasy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

maxus6 mógł rzeczywiście źle zinterpretować sytuację i pochopnie ciebie zbanować lecz temu nie zaprzeczysz, że pisałeś do żywej osoby, kiedy ty nie żyłeś.

Tutaj zdjęcie 5A1F0E9CB01B1BBF192680E34BA91B52F8BA4A4C
Twoja kara to niestety perm.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.