Skocz do zawartości
Paski05

[Perm] _-="Eren TyTan"=-_

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick, na który została nałożona kara: _-="Eren TyTan"=-_

2. Steam ID: STEAM_0:0:156991036
3. Link do bana na Sourcebans:http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_0%3A0%3A156991036&Submit=Search
4. Opis sytuacji:Hmm kiedyś żył se mały Erenik miał on 11 lat był rakiem i nie umiał grać , lecz pewnego dnia wbił na serwer Strefa Gier Deathrun nauczył się on tam BH czy innych sztuczek . Ten serwer bardzo mu się spodobał , lecz mały erenik był "Młody i głupi" więc dużo odwalał . Pewnego dnia zaistniała dyskusja ,że Akise Aru dostał po 3 dniach moderatora , było to podejrzane . Ale do rzeczy no to se tam gadali i zaczeli gadać , że Akise Aru gra z Noobakiem w LOL-a i daje mu gifty , a mały erenik powiedział to w obecności Head Admina po czym dostał PERMA .
5. Coś od siebie:Byłem wtedy młody i głupi , uważam że się zmieniłem . A strefa gier to szczerze mówiąc moja ulubiona sieć mają Murdera kiedyś DR i inne . [Przepraszam , że piszę to w zakładce Murder , lecz DeathRun już nie istnieje]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, ban został założony przez Noobaka, ale zważając na obecną sytuację pozwolę sobie wypowiedzieć się jako pierwszy.

Z góry chciałbym powiedzieć, że nie chowam żadnej urazy do gracza, i będąc szczerym - to ja namówiłem go, aby napisał to odwołanie, ponieważ mimo tego co zrobił ponad rok temu prawdą jest, że gdy był na serwerze zawsze panowała miła atmosfera pomimo jego niskiego wieku.

Ale co do całej sytuacji. Poinformowałem Noobaka, że owy gracz rozsiewa plotki w których posądza go oraz mnie o to, że pełnię funkcję administratora dlatego, że "kupiłem Noobakowi gifty w lolu". Napisałem do Noobaka, ponieważ jako świeżo upieczony admin nie byłem pewien jak zachować się w tej sytuacji. Nie jestem pewien czy sytuacja ta miała charakter prześmiewczy, czy może czysto oskarżycielski, jednak nie interesuje mnie to w tym momencie. 

Ode mnie to tyle, nie wiem kto podejmie decyzję w tej sprawię, ale ja jestem za odbanowaniem gracza i danie mu drugiej szansy, ponieważ to jego pierwszy taki wybryk na strefie.
Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pomimo że gracza nie znam to po samym odwołaniu można wywnioskować jak zachowywał się na serwerze i jaka "rolę" na nim pełnił. Mam na myśli że rozbawiał innych i tak jak akis pisał z nim zawsze była dobra atmosfera do gry. Ja również jestem za odbanowaniem gracza, ponieważ okazał skruchę i odczekał już swoje na banie. I chociaż wnioskuję że słowo Murder (bez uwagi na żółto) pojawiło się tam tylko dlatego że właśnie piszesz na jego forum to z miłą chęcią cię zobaczę właśnie na nim, jak dostaniesz unbana.

Pozdrawiam~ Adlino 

To chyba Noobak powinien podjąć decyzję, miło by było jakby się wypowiedział i przedstawił swoje stanowisko. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Doberek,jako iż noobak mi napisał na pw: 

NooBak®: ja bez zdania jestem :P
NooBak®: rób co chcesz :P

To ja zadecyduje.....Więc wracając do odwołania:

Widać,że Ci w jakimś stopniu zależy na powrocie i przemyślałeś swoje czyny,więc nie ma powodu by cię dalej trzymać na banie,co oznacza,że dostajesz Unbana.

Miłej gry ;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.