Skocz do zawartości
ZangeryMultiKonto

[Ban] [#1] Zangery

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

1. Nick, na który została nałożona kara: Ban został nałożony na steam ID
2. Steam ID: STEAM_0:1:175381222
3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:1:175381222&advType=steamid&Submit#
4. Opis sytuacji: Na wstępie powiem że w chodzi mi o "ghosting". Więc pod moim poprzednim odwołaniem limbo dał ss jak chyba do gracza NocnyTajemnik wysłałem wiadomość którą wszyscy potraktowalo jakosie ghosting i tutaj wytłumaczę o co chodziło. Mianowicie ok. Minute od wysłania wiadomości gracz zabił mnie. Usłyszałem na VoiceChacie iż sie pyta czy ktoś żyje (całkiem sporo osób wtedy żyło) więc skoro gracz już wiedział iż ja nienie żyje postanowiłem w żarcie napisać do niego wiadomość nikt (to że to był żart miala pokazac emotka :p). Na koniec rundy gracz napisał że zgłosi tą wiadomość jako ghosting.
5. Coś od siebie: Założyłem multikonto ponieważ chciałem wytłumaczyć tą wiadomość. Moim zdaniem jeśli ktoś wie że nie żyję i napisze do niego żartobliwą wiadomosc to to raczej nie jest ghosting.

PS. Bardzo chciałbym unbana ponieważ polubiłem ten serwer. Jest na nim miła amtmosfera oraz ogarnięci ludzie. Był to mój 1 serwer na jakim grałem w GModzie więc mam do niego duży sentyment.

Wiadomość ze screenem:

pozdrawiam Zangery

Edytowane przez ZangeryMultiKonto

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Wiesz ja co innego wywnioskowałem z rozmowy jaką dał mi NocnyTajemnik i nie jest to co ty dokładnie napisałeś. Co z tego, że dodasz uśmieszek. Ja tak często robię i nie piszę często tego żartobliwie. Temat zostawiam otwarty przez 24h. 
Po drugie, nie wiem po co robiłeś multikonto jak mogłeś spokojnie na starym pisać. Bana masz na serwery, które znajdują się na forum.
ROZMOWA..thumb.jpg.1baae4c8108945ce89222e46d2dd2c98.jpg

Edytowane przez Limbo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Limbo ghosing to podpowiadanie żywej osobie samemu będąc martwym a nie same pisanie.Jesli jest ban za to to mogę śmiało powiedzieć że pół serwera bana powinno dostać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

@Kirito Chcesz powiedzieć, że muszę wejść i zobaczyć w logach, by pół serwera zbanować. Czy ty naprawdę udajesz głupiego ?? Nie chce mi się prowadzić dyskusji, której i tak nie wygrasz.

Dostajesz unbana ale jak zrobisz jeszcze raz coś podobnego to wylatujesz z permem bez odwołania przez długi czas.

Edytowane przez Limbo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.