Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

1.ShadowPlay

2.http://steamcommunity.com/profiles/76561198256290861/

3.http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_0:1:148012566&Submit

4.Nie Pamiętam było to w czerwcu

5.Chciałbym przeprosić i uważam że 24 miesiące to jest za długi ban więc bardzo proszę o odbanowanie.

//Następnym razem pisz w odpowiednim dziale~Snajper

Edytowane przez snajper24

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trzeba było nie wyzywać adminstracji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To nie powód do bana na 2 lata...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzi winę i okazuje skruche tylko mówię że 2 lata to za długi ban...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Dobry,

Gram na TTT raz na ruski rok, ale się wypowiem, więc bez zbędnego przedłużania:

Patrząc na powód bana dostałeś zwyczajnie dwa lata za bycie toksycznym graczem, który nawet nie potrafi uszanować administracji,a to przecież ona dba o porządek na serwerze, przez co możecie sami się bawić. Ogólnie z lekka podziwiam @Tomislav, że dał tylko bana na dwa lata, a nie perma(imo zasłużonego).

Ps. Tej skruchy za bardzo nie widać, bo na głównym planie są twoje pretensje:"uważam że 24 miesiące to jest za długi ban więc bardzo proszę o odbanowanie.", więc nic dziwnego, że Johny jej nie widzi.... Bo w sumie ja też zbytnio jej nie widzę ;)

Edytowane przez snajper24

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jezu ile razy mam przepraszać kwiaty mam przynieś... Racja administracja dba o porządek ban ma miesiąc ok Ale nie na 2 lata....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Poprosiłem Wacha o załatwienie mi logów odnośnie twojego zachowania i są i one. Od razu uprzedzam, że wrzucam w spojlerze, bo za grzecznie to w nich nie jest.

Spoiler

06-15-17.txt:[13:27:16] ShadowPlay was killed by trigger_hurt
06-15-17.txt:[13:31:22] ShadowPlay suicided!
06-15-17.txt:[13:31:35] ShadowPlay: szisz kurwa za co?
06-15-17.txt:[13:31:46] ShadowPlay: JEBAĆ SZISZA JEBAĆ SZISZA JEBAĆ SZISZA JEBAĆ SZISZA JEBAĆ SZISZA JEBAĆ SZISZA JEBAĆ SZISZA
06-15-17.txt:[13:31:48] ShadowPlay: JEBAĆ SZISZA JEBAĆ SZISZA JEBAĆ SZISZA JEBAĆ SZISZA JEBAĆ SZISZA JEBAĆ SZISZA
06-15-17.txt:[13:31:50] ShadowPlay: JEBAĆ SZISZA JEBAĆ SZISZA JEBAĆ SZISZA JEBAĆ SZISZA JEBAĆ SZISZA JEBAĆ SZISZA JEBAĆ SZISZA
06-15-17.txt:[13:31:52] ShadowPlay: JEBAĆ SZISZA JEBAĆ SZISZA JEBAĆ SZISZA JEBAĆ SZISZA JEBAĆ SZISZA JEBAĆ SZISZA JEBAĆ SZISZA JEBAĆ SZISZA JEBAĆ SZISZA
06-15-17.txt:[13:31:53] ShadowPlay: JEBAĆ SZISZA JEBAĆ SZISZA JEBAĆ SZISZA JEBAĆ SZISZA JEBAĆ SZISZA JEBAĆ SZISZA JEBAĆ SZISZA JEBAĆ SZISZA JEBAĆ SZISZA
06-15-17.txt:[13:31:55] ShadowPlay: JEBAĆ SZISZA JEBAĆ SZISZA JEBAĆ SZISZA JEBAĆ SZISZA JEBAĆ SZISZA JEBAĆ SZISZA JEBAĆ SZISZA JEBAĆ SZISZA JEBAĆ SZISZA
06-15-17.txt:[13:31:57] ShadowPlay: JEBAĆ SZISZA JEBAĆ SZISZA JEBAĆ SZISZA JEBAĆ SZISZA JEBAĆ SZISZA JEBAĆ SZISZA JEBAĆ SZISZA JEBAĆ SZISZA JEBAĆ SZISZA

Myślę, że tutaj warto by było również spojrzeć w historię banów, bo krótka to ona nie jest.

Mimo wszystko proponowałbym, aby @Szisz się wypowiedział na ten temat i on ustalił werdykt dla tego odwołania, ze względu na to, że obraza była wobec jego osoby. Tyle ode mnie.

Pozdrawiam,

Tomislav

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ShadowPlay i ty miałeś jeszcze czelność mówić, że to nie powód do bana na 2 lata. Według mnie powinieneś już mieć dawno perma, więc dobrze, że chociaż przeprosiłeś. Uważam, że dobrym pomysłem byłoby zostawić długość kary jaka aktualnie jest, lecz to zależy od innej osoby.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak tobie by się chciało 2 lata czekać na odbanowanie na jedynym serwerze gdzie jest tyle osób i fajnie się gra to pzdr więc dlatego pisze odwołanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Człowiek musi ponosić konsekwencje za swoje czyny, a skoro tak bardzo lubisz ten serwer było trzeba myśleć i nie obrażać. Szczerze mam nadzieje, że nie popełnisz znowu głupiego błędu, bo sądząc po twoich banach to aktualna kara miała cie czegoś nauczyć i usunąć ze społeczności, bo byłeś toksycznym graczem.

Edytowane przez GOD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Owszem musi Ale nie aż tak długie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

@ShadowPlay nie pokazujesz nic tym odwołaniem, przeprosiny są raczej z konieczności niż z chęci poprawy. Dodam jeszcze, że tak jak już wiele osób napisało powinien być perm za napisanie cyt. ,,Jebać szisza'' ok. 40 razy. Ja osobiście jestem za zostawieniem bana na minimum rok.

Edytowane przez bartosz.korz
Drobna poprawka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie są z chcęci poprawy i ten ban już trwa parę miesięcy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ShadowPlay I tak powinieneś się cieszyć, że to ban tylko na 2 lata. Mówisz, że chcesz się poprawić, ale jakoś po twoim odwołaniu tego nie widać. Widziałem wiele dobrych odwołań, po których przeczytaniu wiedziałem, że gracz faktycznie się poprawił, a tutaj tego nie widzę. Tak jak już Tomislav wspomniał, decyzja należy do Szisza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale powiedz mi co jest w tym odwołaniu złego pisze że przepraszam pisze że się poprawię A teraz chciałbymprzestawić teorię na praktyke.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ShadowPlay porównaj sobie swoje odwołanie z odwołaniem Zuwala: 

Ps. Wiem, że on zrobił co innego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie to inna sprawa Ale czekamy na werdykt @Szisz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawcy znieważenia funkcjonariusza publicznego albo osoby przybranej mu do pomocy podczas lub w związku z pełnieniem obowiązków służbowych grozi kara grzywny, kara ograniczenia wolności, a w skrajnym przypadku kara pozbawienia wolności w wymianie do 1 roku [art.226 § 1 kk]. 

3 godziny temu, Tomislav napisał:

Ukryj zawartość

06-15-17.txt:[13:31:46] ShadowPlay: JEBAĆ SZISZA JEBAĆ SZISZA JEBAĆ SZISZA JEBAĆ SZISZA JEBAĆ SZISZA JEBAĆ SZISZA JEBAĆ SZISZA
06-15-17.txt:[13:31:48] ShadowPlay: JEBAĆ SZISZA JEBAĆ SZISZA JEBAĆ SZISZA JEBAĆ SZISZA JEBAĆ SZISZA JEBAĆ SZISZA
06-15-17.txt:[13:31:50] ShadowPlay: JEBAĆ SZISZA JEBAĆ SZISZA JEBAĆ SZISZA JEBAĆ SZISZA JEBAĆ SZISZA JEBAĆ SZISZA JEBAĆ SZISZA
06-15-17.txt:[13:31:52] ShadowPlay: JEBAĆ SZISZA JEBAĆ SZISZA JEBAĆ SZISZA JEBAĆ SZISZA JEBAĆ SZISZA JEBAĆ SZISZA JEBAĆ SZISZA JEBAĆ SZISZA JEBAĆ SZISZA
06-15-17.txt:[13:31:53] ShadowPlay: JEBAĆ SZISZA JEBAĆ SZISZA JEBAĆ SZISZA JEBAĆ SZISZA JEBAĆ SZISZA JEBAĆ SZISZA JEBAĆ SZISZA JEBAĆ SZISZA JEBAĆ SZISZA
06-15-17.txt:[13:31:55] ShadowPlay: JEBAĆ SZISZA JEBAĆ SZISZA JEBAĆ SZISZA JEBAĆ SZISZA JEBAĆ SZISZA JEBAĆ SZISZA JEBAĆ SZISZA JEBAĆ SZISZA JEBAĆ SZISZA
06-15-17.txt:[13:31:57] ShadowPlay: JEBAĆ SZISZA JEBAĆ SZISZA JEBAĆ SZISZA JEBAĆ SZISZA JEBAĆ SZISZA JEBAĆ SZISZA JEBAĆ SZISZA JEBAĆ SZISZA JEBAĆ SZISZA

Znieważył szisza 7 razy, wydaje mi się, że przedłużenie bana do 7 lat byłoby odpowiednie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,
@ShadowPlay jeśli masz jakieś zażalenia co do mojej osoby proszę napisz o tym w dziale ze skargami, lecz pamiętaj by wrzucić też logi co o kim (tyczy się nie tylko mnie ale i innych graczy) pisałeś na czacie oraz w jakiej ilości. Dwa lata to czas, przez który może dorośniesz i zrozumiesz że napisanie w internecie 56 razy opinii o kimś, że go za przeproszeniem j***ć nie da ci nic poza banem. Pomijam już to, że odwołanie wygląda na napisane "na odwal". Gdybyś chociaż uzasadnił to, dlaczego przepraszasz (oraz za co) byłbym skłonny skrócić bana, a tak to zobaczenia za dwa lata.
Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.