Skocz do zawartości
TracerYT

<BR#3> TracerYT |#2

Rekomendowane odpowiedzi

1. Wiek: 14

2. Adres E-MAIL: [email protected]

3. Steam ID oraz namiary: STEAM_0:1:203859869

4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Tak byłem, wysokie doświadczenie w różnych komendach.

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty: Na 3 nie ma żadnych administratorów tak jak powiedziałem to ostatnio. Jeśli są to nie ma z nimi żadnego kontaktu. Są bo są. Nawet widać to z 2 ostatnich reportów tego dnia: 14.01.2018. Ludzie robią co chcą i nikt na to nie zwraca uwagi, oprócz mnie. Jeśli ktoś z administracji powie że są aktywni administratorzy na 3 to się grubo mylicie. Od kilku tygodni jestem na 3 i jedyni gracze jacy są to zaufani i weterani i jest ich tylko 2 więc... Cóż, proszę o uznanie mnie jako administratora pomimo tego że chyba nie mam przegranego miesiąca od tego sezonu. Na poprzednim miałem ponad 2.

6. https://www.gametracker.com/player/TracerYT ツ/193.110.121.82:2323/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jako, iż Cię znam i nawet lubię to pozwolę sobie  Cię ocenić. Zatem sumując twoie wszystkie minuty ze starego i nowego ip nie wychodzi 100h, które powinieneś mieć przegrane z tego co mi wyszło to masz przegrane łącznie jakieś 10h chyba. Następnie nie grasz zbyt często (chyba, że jesteś wtedy kiedy mnie nie ma, ale to byłoby trudne bo jestem codziennie i tylko dzisiaj Cię widziałem jak byłeś dosłownie na chwilę) Może nie mam tutaj dużego głosu bo jestem zwykłym graczem, ale niestety jestem na NIE, głównie przez tą aktywność. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Naprawdę chcesz być adminem z taką aktywnością? Wybacz ale takich adminów nie chcemy na stanowisku. Na duże NIE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, TracerYT napisał:

Cóż, proszę o uznanie mnie jako administratora pomimo tego że chyba nie mam przegranego miesiąca od tego sezonu. Na poprzednim miałem ponad 2.

Naprawdę? jeśli idąc pod gt pokazuje że ledwo grasz z 23 dni co jest naprawdę słabym wynikiem :/

PLAYER SUMMARY
First Seen: Dec 05, 2017 4:33 PM
Last Seen: Dec 28, 2017 12:05 PM

Jestem na NIE 

Pozdrawiam~Akeno

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie minął pełny miesiąc od ostatniego podania muerto ;/ 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Więc tak:

Plusy (+):

+ Doświadczenie
+ Mały skład Administracji (mały plus)

Minusy (-):

- Mała aktywność

- Wiek (bardzo mały minus)

- Nie minął pełny miesiąc od ostatniego podania

- Bany (a masz je aż 4)

A tera rzeczy, które wręcz mnie wpieniły w twoim podaniu (cytuję):

Na 3 nie ma żadnych administratorów tak jak powiedziałem to ostatnio. Jeśli są to nie ma z nimi żadnego kontaktu. Są bo są.

No tym przyznam mnie wkurzyłeś, ale to tak ostro. Ciebie samego rzadko widzę na serwerze, a Administracje Breach #3 uważasz za "zmarłą" (bo tak czuje się czytając te podanie). A także nie ma z nami kontaktu, kij z tym, że połowa graczy z Br #3 ma Administracje w Znajomych na Steam i mogą ich zawołać albo napisać w każdej chwili, kontaku z nimi nie ma.

7 godzin temu, TracerYT napisał:

Ludzie robią co chcą i nikt na to nie zwraca uwagi, oprócz mnie.

Ależ z siebie bohatera teraz tu zrobił, gracze zawsze łamią zasady gdy nie ma na serwerze Administracji, już wiele razy musiałem wchodzić na serwer bo taki np. Necker lub chociażby Grohiik, którzy aktualnie są pomocni, często widziani oraz szanowani. A żeby tego było mało, to oni akurat TŁUMACZĄ zasady nowym graczom (a jeśli nie skutkuje to już wiesz co wtedy robią).

7 godzin temu, TracerYT napisał:

Jeśli ktoś z administracji powie że są aktywni administratorzy na 3 to się grubo mylicie.

No tu mnie akurat masz. Ale ostatecznie ty się mylisz, w końcu ciebie NIE MA na serwerze gdy np. Ja jestem. Chcesz może SS'y? Udowodnić ci jakoś? Albo po prostu może zapytaj się osoby powyżej jak wygląda twoja aktywność?

Po tym wszystkim daje ci wielkie, zacne NIE.
A i lepiej przegraj pełny miesiąc, a w następnym podaniu nie wypisuj takich bzdur ok?

Edytowane przez MrNinja015

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podanie odrzucone. Popraw aktywność i spróbuj za równo 30 dni. (Tak to jest 17 luty)
Temat Zamykam, Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.